3.1 mln użytkowników aktywnych w każdym miesiącu

Uważam, że Guild Wars 2 już niedługo zostanie ogłoszony nowym królem gier mmorpg.
Jeszcze sporo brakuje tej grze ale patrząc na co raz większą popularność kontent może być tylko lepszy.
Źródło cyferek : http://fortune.com/2015/11/24/areanet-investing-in-esports/

Może i gra jest dobra, ale dopóki jakiś mmorpg nie zaskoczy mnie czymś to nie uznam nikogo za króla. Wielu próbuje staruszka wowa zrzucić z tronu, ale póki co nie jest to jeszcze aż tak poważna konkurencja.

Może i gra jest dobra, ale dopóki jakiś mmorpg nie zaskoczy mnie czymś to nie uznam nikogo za króla. Wielu próbuje staruszka wowa zrzucić z tronu, ale póki co nie jest to jeszcze aż tak poważna konkurencja.

Rozumiem, że 10 lat temu Wow ciebie zaskoczył, ale teraz już nie zaskakuje zupełnie, poza tym na tronie dawno nie jest, żyje tylko na wygasającym hype.

Guild Warsowi brakuje teraz praktycznie tylko dobrej historii bo w porównaniu do Wowa całe lore jest płytkie. Jak to naprawią będzie bardzo dobrą grą, która może nie będzie miała 5-6-7 mln użytkowników ale utrzyma te 3+mln przez wiele lat.

Uważam, że Guild Wars 2 już niedługo zostanie ogłoszony nowym królem gier mmorpg.

130.gif

Witam, kolega nowy w świecie mmorpg?

Witam, kolega nowy w świecie mmorpg?

Od lat gram w gry mmo :) Zaczynałem od najbardziej grinderskich pokroju RO ( oficjalne serwery żeby nie było ) Potem zahaczyłem na 2 lata Wowa i różne inne po pierdółki. Od początku w GW i od 3 lat GW2 :) Polacy nie mają dobrych argumentów przeciwko tej grze, sztuczne hejty porywające gimbusów we mnie nie trafiają więc jak mi powiesz coś o tym mmo, co zmieni mój światopogląd to wtedy może i uznam twoją wypowiedź za ,,zabawną"

Od lat gram w gry mmo Zaczynałem od najbardziej grinderskich pokroju RO ( oficjalne serwery żeby nie było ) Potem zahaczyłem na 2 lata Wowa i różne inne po pierdółki. Od początku w GW i od 3 lat GW2 Polacy nie mają dobrych argumentów przeciwko tej grze, sztuczne hejty porywające gimbusów we mnie nie trafiają więc jak mi powiesz coś o tym mmo, co zmieni mój światopogląd to wtedy może i uznam twoją wypowiedź za ,,zabawną"

W GW2 brak end-game'u. Ciekawe jak na to odpowiesz ;]

Sam grałem w GW2 i jedyne co mi zostało w end-game to wbijanie mapek na 100% i bieganie za zergiem na WvWvW, gdzie nie ważna i tak jest taktyka, ale większy zerg. W dodatku polityka ArenaNet jest po prostu śmieszna, dodają w dodatku rzeczy które powinny być dodane w pierwszych miesiącach gry ;]

@Down

Też mnie zastanawia skąd ta kosmiczna liczba graczy, ja bym stawiał na 200-300k max. (aktywnych)

Xar, a więc tak:

1. ANet nigdy nie podała i nigdy nie poda liczby aktywnych użytkowników.

2. 1.5 mln przed i 3 mln po f2p. To tylko pokazuje, ile osób w tej grze zostało.

3. Patrząc na to, co robi ANet, życzę im jak najgorzej.

4. Contet jest coraz gorszy i mniejszy.

Wow to król MMORPGów.

Siedzi od 10 lat na tronie.

Przez ten czas stał się gruby, tłusty i leniwy. (mam na myśli jego twórców)

Nikt go zrzucać nie musi.

Sam z niego spadnie.

W GW2 brak end-game'u. Ciekawe jak na to odpowiesz ;]Sam grałem w GW2 i jedyne co mi zostało w end-game to wbijanie mapek na 100% i bieganie za zergiem na WvWvW, gdzie nie ważna i tak jest taktyka, ale większy zerg. W dodatku polityka ArenaNet jest po prostu śmieszna, dodają w dodatku rzeczy które powinny być dodane w pierwszych miesiącach gry ;]

Dla ciebie end game to pewnie Raidy z Wowa i Battlegroundy - Raidy już są :) Nie wiem ile legendarek zrobiłeś, jak dobry jesteś w pvp i czy ogarniasz każdy dung bo mi to jednak zalatuje świetnym end game, który zapewnia masę zabawy, silverwastes też dawało sporo satysfakcji czy chociażby Lupicus ( czasy pre HOT) . Całe LS s.2 było bardzo dobre i zapewniało nowy content na co najmniej 2 tygodnie. Polityka ArenaNet , jedna ze zdrowszych w grach mmorpg, brak jump eventów świetny rework levelowania, pojawiły się różnorakie buildy zerker już nie jest jedynym wyborem.

Xar, a więc tak:1. ANet nigdy nie podała i nigdy nie poda liczby aktywnych użytkowników.2. 1.5 mln przed i 3 mln po f2p. To tylko pokazuje, ile osób w tej grze zostało.3. Patrząc na to, co robi ANet, życzę im jak najgorzej.4. Contet jest coraz gorszy i mniejszy.

1. Natkąłem się dzisiaj na tą informację czy nie podawała nie wiem.

2. 3.1 mln z 5 mln zarejestrowanych kont jest bardzo dobrym wynikiem uznam, że nawet najlepszym na 2015 r.

3. Tyle hejtu na Anet a brak sensownych argumentów :)

4. 4 mapy, które dały więcej contentu niż cały świat z podstawki nie uważam za content gorszy. Mniejszy to prawda.

Od lat gram w gry mmo Zaczynałem od najbardziej grinderskich pokroju RO ( oficjalne serwery żeby nie było ) Potem zahaczyłem na 2 lata Wowa i różne inne po pierdółki. Od początku w GW i od 3 lat GW2 Polacy nie mają dobrych argumentów przeciwko tej grze, sztuczne hejty porywające gimbusów we mnie nie trafiają więc jak mi powiesz coś o tym mmo, co zmieni mój światopogląd to wtedy może i uznam twoją wypowiedź za ,,zabawną"

Brak progresu - to najwiekszy blad gw2 skalowanie leveli itd. To po co w to grac jak poza glupimy mapkami i tytulami sie nic nie osiaga ?

Uważam, że Guild Wars 2 już niedługo zostanie ogłoszony nowym królem gier mmorpg. Jeszcze sporo brakuje tej grze ale patrząc na co raz większą popularność kontent może być tylko lepszy. Źródło cyferek : http://fortune.com/2015/11/24/areanet-investing-in-esports/

Tak, a Ty zapewne z gildii Xara ?

WoW po 10 latach ma nadal 5 mln graczy którzy regularnie płacą abonament, 3mln aktywnych graczy w gzre bez abonamentu z czego zapewne znaczna połowa to gracze F2P

GW2 jest bardzo słabą grą by myśleć o zrzuceniu Króla z tronu, to już lepsze wyniki patrząc na aktywnych graczy osiąga Final Fantasy i to jemu bliżej do doścignięcia WoW'a

GW2 zamkną zanim WoW padnie #fakt

F0jeaEd.gif

Tak, a Ty zapewne z gildii Xara ?WoW po 10 latach ma nadal 5 mln graczy którzy regularnie płacą abonament, 3mln aktywnych graczy w gzre bez abonamentu z czego zapewne znaczna połowa to gracze F2P

Nope, nawet nie wiem kto to jest :D

Tylko, że Wow został stworzony przez giganta ( już w tamtych czasach Blizzard był jednym z najlepszych producentów gier) A GW2 został stworzony przez małe studio, któremu udało się osiągnąć kompletną wyłączność na swój produkt. Poza tym nie mówię , że Guild Wars 2 osiągnie wynik Wowa, ale przez to, ze Wow z miesiąca na miesiąc ma coraz gorsze ,,staty" może być tylko gorzej, jeśli GW2 utrzyma ilość graczy to długo nie będzie miał konkurencji, a jeśli Legion Blizzardowi nie wypali doskonale wiemy jak szybko ,,gigant" padnie.

Czyżby założycielem tematu było multi Xara?

Nie lubię WoWa, ba, jestem hejterka Blizzarda i życzę im wpadnięcia do czarnej dziury, ale nazwanie GW2 królem MMORPG to w sumie chyba jeszcze gorsza z opcji - bo ANet to powinno w owej czarnej dziurze siedzieć już dawno.

Kiedyś, daaawno temu jak GW2 miało mieć premierę to wiązałam z tą grą wielkie nadzieje i też myślałam, że będzie nowym królem MMO i takie tam...

Aż w końcu zmądrzałam. Autorowi tematu polecam to samo.

Czyżby założycielem tematu było multi Xara?Nie lubię WoWa, ba, jestem hejterka Blizzarda i życzę im wpadnięcia do czarnej dziury, ale nazwanie GW2 królem MMORPG to w sumie chyba jeszcze gorsza z opcji - bo ANet to powinno w owej czarnej dziurze siedzieć już dawno.Kiedyś, daaawno temu jak GW2 miało mieć premierę to wiązałam z tą grą wielkie nadzieje i też myślałam, że będzie nowym królem MMO i takie tam...Aż w końcu zmądrzałam. Autorowi tematu polecam to samo.

Nie spokojnie na pewno nie jestem tym kolesiem, możesz ogarnąć linki w sygnaturze :)

Argumenty poproszę, suche hasła zostaw dla gimbusów.

Argumentem masz cały ten temat - http://mmorpg.org.pl/forum/topic/69666-dodatek-do-gw2-heart-of-thorns/ 41 stron najczystszej postaci argumentów, dlaczego GW2 nie jest i nie będzie królem MMO.

eot.

3. To nie jest temat od argumentów. Od tego masz 2 tematy i pełno argumentów. Nie moja sprawa, że jesteś ignorantem.

1. Natknąłeś się na reddicie, który jest teraz pełen płaczu o słabym dodatku i chciwości anet, ale to mnie zarzucasz bezpodstawny hejt. W ogóle czytałeś to, co podałeś? Liczba aktywnych użykowników została wyliczona przez speca, który nawet nie napisał, jak to wyliczył.

2. A ja uważam, że 5 mln w grze P2P jest lepszym wynikiem.

Xar, jesteś żałosny.

@Yamiji

Najlepsze jest to, że zamkną gw2, a gw1 dalej będzie na chodzie.

Nie spokojnie na pewno nie jestem tym kolesiem, możesz ogarnąć linki w sygnaturze Argumenty poproszę, suche hasła zostaw dla gimbusów.

Ja też poproszę argumenty, dlaczego gw2 jest tak wyjątkowe

Argumentem masz cały ten temat - http://mmorpg.org.pl/forum/topic/69666-dodatek-do-gw2-heart-of-thorns/eot.

Słabe masz te argumenty, szczególnie zabawne posty pochodzą od osób, które tak właściwie nie ogarnęły nic poza wbiciem 80 lvla :) Całego tematu nie ogarniam bo wszędzie widzę tylko te same puste hasła.

Poza tym większość argumentów to tematy postów z reddita , które w 90% przypadków szybko lecą na dno.

Najlepszy argument ,,grind" :D Nigdy się nie namęczyłem przy swoim koncie czy przy tworzeniu 5 setów ascended czy legendarek, nigdy nie zauważyłem grindu nigdy nie namęczyłem się przy zdobywania golda czy jakiejkolwiek pierdoły z gem storu.

Sam siebie próbujesz przekonać? Jeżeli myślisz, że GW2 jest królem to przy tym zostań, czemu tak wam wszystkim zależy, żeby wszyscy się z wami zgadzali, jak wam się gra podoba to sami sobie ją nazwijcie królem.

Temat powoli się zmienia w walke pomiędzy graczami GW2 i WoWa.