Devilian - kilka pytań

Jako dinozaur dwóch pierwszych części Diablo, napalałem się na Lost Ark jak szczerbaty na suchary z nadzieją że przykuje mnie na dłużej, ale niestety ostatnie info było kubłem zimnej wody, dlatego szukam substytutu. PoE pomimo, że jest ten klimat Diablo, niestety przekreślił fakt instancjonowania (cięzko nazwać go MMO), a osobiście jak raz posmakowałem open worlda, to cięzko się wrocić do multi x osób na mapie, stąd mam kilka pytań odnośnie tematowego tytułu:

1. Czy Devilian jest MMO z otwartym światem z full pvp/pk? Czy jakieś wymysły typu: instanconowanie+tylko miasta huby dla wszystkich?

2. Czy gra jest po prostu klasycznym H&S - koksanie-budowanie postaci, farmienie eq-craft i tyle - coś a'la diablo? Czy posiada jakieś featury zwane "next gen" (jakieś przeróżne dodatki typu mini gierki, profesje, budowanie itp pierdoły wszelkie)?

3. Jak ogólnie wygląda end game? Typowo jak w H&S pozostaje tylko zabawa PvP? Jak ona wygląda? Czy są może jakieś epickie raidy lub inne zabawy?

4. Gra jest casual czy grind, potrzeba czasu do wykoksania postaci, czy szybko wchodzi?

5. Czy podchodzi to pod sandbox? Gracze posiadają jakikolwiek wpływ na świat gry?

Z góry dzięki za odpowiedzi, niestety tytuł na zachodzie nie cieszy się jakąś wyjątkową popularnością i ciężko znaleźć rzetelniejsze informacje na jego temat.

1. Nie ma otwartego świata, pvp tylko na arenach/duele

2.A'la diablo, jedyne co nowe jest to wieże a konkretnie takie 2 instancje gdzie codziennie mozesz probować zdobywac nagrody/pkt do lvlowania przemiany w deviliana

3.Nie ma epickich raidów,zabaw, Jest pvp i farmienie w nieskonczosc instancji

4.Grind, dobrą postac jak znasz gre zrobisz w tydzień

5.Nie

Dodam ze jesli nie zaplacisz trionowi to nie mozesz sellac na AH, pisac do kogos, uzywać maila, pisac na głownym czacie, uzywać trade

Czyli bez szału, a Ad. 1. jak wygląda zwykła rozgrywka? Duży świat dla wszystkich, czy instancjonowany?

Czemu nie można pisać na czacie tóż to parodia ;/

Tylko dla patronow jak sie nie myle:D

Pisanie na GLOBALU, na pozostałych można pisać :P.

To ja już nie czaje...Jak wchodzę w Glypha jest napisane "darmowe konto" i, że można je znieść dokonując jednorazowego zakupu w sklepie, co by sugerowało, że czat i ah będą dostpnę cały czas...

O której można na serwy wbić ? Po 00 ?

HS zdaje się we wtorek o 19, co do odblokowania dodatkowych funkcji wystarczy jednorazowy zakup w item shopie, jednak pewnie jak to było na becie do pisania na ogólnym "do wszystkich" potrzebny będzie itemek, zwykły będzie darmowy

Dopiero jutro o 19 ? eeh szkoda to nic do tego czasu cs musi starczyć ;d

Właśnie doczytałem ,że jeżeli już ktoś korzystał z Item Shopu w jakiejś inne grze TRION-u to ograniczenia zostaną zdjęte na starcie, dobra wiadomość TROVE i ArcheAge ładowałem xD

warto grę instalować przez steam czy bezpośrednio ich strony ? ma to jakieś znaczenie ?

Jako dinozaur dwóch pierwszych części Diablo, napalałem się na Lost Ark jak szczerbaty na suchary z nadzieją że przykuje mnie na dłużej, ale niestety ostatnie info było kubłem zimnej wody, dlatego szukam substytutu. PoE pomimo, że jest ten klimat Diablo, niestety przekreślił fakt instancjonowania (cięzko nazwać go MMO), a osobiście jak raz posmakowałem open worlda, to cięzko się wrocić do multi x osób na mapie, stąd mam kilka pytań odnośnie tematowego tytułu:

1. Czy Devilian jest MMO z otwartym światem z full pvp/pk? Czy jakieś wymysły typu: instanconowanie+tylko miasta huby dla wszystkich?

2. Czy gra jest po prostu klasycznym H&S - koksanie-budowanie postaci, farmienie eq-craft i tyle - coś a'la diablo? Czy posiada jakieś featury zwane "next gen" (jakieś przeróżne dodatki typu mini gierki, profesje, budowanie itp pierdoły wszelkie)?

3. Jak ogólnie wygląda end game? Typowo jak w H&S pozostaje tylko zabawa PvP? Jak ona wygląda? Czy są może jakieś epickie raidy lub inne zabawy?

4. Gra jest casual czy grind, potrzeba czasu do wykoksania postaci, czy szybko wchodzi?

5. Czy podchodzi to pod sandbox? Gracze posiadają jakikolwiek wpływ na świat gry?

Z góry dzięki za odpowiedzi, niestety tytuł na zachodzie nie cieszy się jakąś wyjątkową popularnością i ciężko znaleźć rzetelniejsze informacje na jego temat.