Hearthstone - turniej

Witam, planowałbym zorganizowanie turnieju w/w gry. Bez fajerwerków i sponsorów, jedynie sam bym podrzucił przykładowo 20 euro dla wygranego, czy coś w ten deseń. Turniej bo3, 3 talie podane przed graniem, na każdy mecz przypada jedna talia, żeby wymusić używanie czegoś więcej, niż tylko jednego decku. Pytanie ile by było osób zainteresowany, warto w ogóle się fatygować, czy na forum nie będzie wystarczającej liczby graczy, żeby to miało ręce i nogi?

Ja chętnie nvminer ;)

Ja osobiście nie jestem zainteresowany ale kumpel owszem (nie ma tu konta) nick Eladrin#2705

I proponuje BO5 a nie BO3, bo BO3 to istna losowa clownfiesta.

TCG ma to do siebie, że ZAWSZE jest losowe. Zawsze ogromną rolę odgrywa dobieranie kart, jedynie można to zminimalizować po przez odpowiednie korzystanie z tego co mamy i dobieranie z zaklęć, czy stworków jak rybka. Dlatego proponuje bo3, gdzie każdy z 3 meczy (bądź 2) jest rozgrywany inną talią (innym bohaterem, nie talia różniąca się 3 kartami). Daje to pole do popisu i zmusza do używania czegoś więcej. Dla mnie to czysta rozrywka, chciałbym żeby ludzie się bawili dobrze i tyle.

@edit

TCG przy tłumaczeniu dosłownym traci, niemniej znaczeniowo dalej jest tym samym. Myślę, że nie jest błędem nazywanie HS TCG, chyba że chcemy się przyczepić. :q Also dział się nazywa TCG

Ja też bardzo chętnie

Tez moge z kims porywalizowac :D Battletag Lajszrik#2985

@Nvminer po pierwsze to CCG (Collectible Card Game) nie TCG (Trading Card Game) ;), nie żebym się czepiał, ale jeśli powiesz mi jak można się tradować kartami w hearthstonie to jesteś moim bogiem.

A co do BO3/BO5 ty organizujesz ty ustalasz, spoko :P

A masz plan kiedy to będzie? Jeśli w weekend to biorę udział Battletag Aiox#2871

Nie, na razie zbieram chętnych. Jak będzie zainteresowanie to się pomyśli o konkretach i rozpisaniu wszystkiego, na razie tylko pytam, czy znajdą się ludzie. W tygodniu pracuje, w weekend praktycznie zawsze się uczę, więc w zasadzie nie robi mi to różnicy. Nie wiem jeszcze czy wszystkie gry będą w przeciągu dnia, czy może dać tydzień na rozegranie i zbierać wyniki, aktualizować tabele

Jestem chętny

Bardzo chętnie zagram w taki turniej talie już mam przygotowane Battletag: zenek0328#2890

Wchodzę w to! BT: Kirai#2575

chetny Arbuzik#2577

Widząc odzew, napisałem do Blizzarda, aktualnie nie ma systemu pozwalającego przyznać nagrody w obrębie konta (tak wynika z relacji polskiego supportu), ale zamierzam jeszcze trochę powalczyć i może załatwić jakieś drobne pakieciki w ramach właśnie nagrody. Nie ukrywam, że wolałbym nagrodę zorganizować w obrębie gry, a nie zwyczajnie dając pieniądze, które mogą na różne cele powędrować. Zainteresowanie jest, ludzie się znajdą, to powoli przystępuje do planowania. Pierwszy turniej może nie będzie miał w sobie jakiejś bomby, ale gwarantuje jakiś drobny podarunek, czy to na steamie, czy na bnecie (zależy czy będzie taka możliwość). Jeżeli będzie zainteresowanie w pierwszym, to na pewno cyklicznie się będą pojawiały następne. Stay tuned, na pewno na dniach podrzucę jakieś pewniejsze info!

Ja również jestem chętny! :D

Nvminer - zamiast dawać $$$ może jakiś game bundle czy coś w ten deseń? Samo dawanie pieniędzy uważam za głupotę przyjacielu acz doceniam intencje. Jeśli mogę doradzić to lepiej już powalczyć o upominek czy grę na steam aniżeli pieniążki :)

Witam, planowałbym zorganizowanie turnieju w/w gry. Bez fajerwerków i sponsorów, jedynie sam bym podrzucił przykładowo 20 euro dla wygranego, czy coś w ten deseń. Turniej bo3, 3 talie podane przed graniem, na każdy mecz przypada jedna talia, żeby wymusić używanie czegoś więcej, niż tylko jednego decku. Pytanie ile by było osób zainteresowany, warto w ogóle się fatygować, czy na forum nie będzie wystarczającej liczby graczy, żeby to miało ręce i nogi?