[YT] Nowy kanał - Nosey Nosey

Witam was serdecznie,

Wczoraj założyłem kanał na youtube i zamierzam go prężnie rozwijać. Oczywiście będzie mi cholernie miło, jeśli zdecydujecie się tam zajrzeć.
Kanał ruszył wraz z uploadem pierwszego filmiku - czyli wczoraj. Zdaję sobie sprawę, że wiele rzeczy mogę jeszcze poprawić i do tego właśnie będę dążył.

Czego można się spodziewać na kanale w najbliższym czasie?
- Materiałów związanych z League of Legends w różnorodnej postaci.
Od poradników (ponieważ zamierzam solidnie uderzyć do osób, które chciałyby zacząć przygodę z LoLem), do humorystycznych Highlightów.
- Materiałów w języku polskim i angielskim
Bo jak wiadomo trzeba iść do przodu, a wśród swoich znajomych posiadam również osoby spoza naszego pięknego kraju

Oczywiście Liga legend to pomysł na początek, ale jako szanujący się gamer nie ograniczam się tylko do niej. Póki co, zostańmy jednak przy tym, a jeśli zacznę iść również w innym kierunku, to ładnie to tutaj "apdejtnę".

FAQ:
A: Czy masz katar? Mam wrażenie jakbyś mówił przez nos
B: Nie mam kataru, to u mnie permanentne. Niektórzy jednak twierdzą że dodaje mi to uroku (jakoś trzeba się pocieszać). Tak czy inaczej nazwa "Nosey Nosey" nie pojawiła się bez powodu.

A: Twój filmik jest za długi, następnym razem zrób krótszy!
B: Za długi wcale nie oznacza "gorszy". Żeby nie było - będę się starał aby filmy nie były męczące, ale daj mi trochę czasu! Dopiero zaczynam.

A: Zbyt często używasz słowa "f*ck", czy możesz to zmienić?
B: Nie mogę, bo filmik już w eterze. Tak czy inaczej potrafię być mniej wulgarny, czy też bardziej kreatywny w swej wulgarności ... chyba.

A: Jak często zamierzasz publikować filmiki?
B: Żeby nie rzucać słów na wiatr odpowiem - jeden na tydzień. Może się jednak zdarzyć, że częstotliwość będzie większa.

A: Słaby montaż, słabe poczucie humoru, słabe wszystko
B: Słaba wyrozumiałość, słaba słabość, weź wogle wyjdź >.>

No, to będzie na tyle. Wiadomo - nie musisz tu nawet wchodzić, ale będzie mi miło jeśli rzucisz okiem. Pozdrawiam Cię!

https://www.youtube.com/watch?v=aQ9mPdsnlik

Chciałbym się z wami dzisiaj podzielić moim nowym materiałem.
Jest nim poradnik do postaci "Kindred", oczywiście w jungli.

Mam nadzieję, że komuś się przyda i spodoba.
Zapraszam!

https://www.youtube.com/watch?v=cF3zdEPGRRM

Witam was serdecznie,
Chciałbym wam tym razem zaoferować poradnik dotyczący specjalizacji. Spora ilość znajomych pytała mnie "jak je ustawiać". Postanowiłem rozwiać wątpliwości nagrywając materiał.

Jutro o 15:00 wylosuję skina Arcade Riven spośród osób subskrybujących, aby uczcić pierwszych widzów. Zapraszam więc serdecznie! Daj mi szansę!

Pozdrawiam serdecznie i życze miłego wieczoru :)

https://www.youtube.com/watch?v=MO7F9M8ki5M

Witam was serdecznie,

Wczoraj założyłem kanał na youtube i zamierzam go prężnie rozwijać. Oczywiście będzie mi cholernie miło, jeśli zdecydujecie się tam zajrzeć.
Kanał ruszył wraz z uploadem pierwszego filmiku - czyli wczoraj. Zdaję sobie sprawę, że wiele rzeczy mogę jeszcze poprawić i do tego właśnie będę dążył.

Czego można się spodziewać na kanale w najbliższym czasie?
- Materiałów związanych z League of Legends w różnorodnej postaci.
Od poradników (ponieważ zamierzam solidnie uderzyć do osób, które chciałyby zacząć przygodę z LoLem), do humorystycznych Highlightów.
- Materiałów w języku polskim i angielskim
Bo jak wiadomo trzeba iść do przodu, a wśród swoich znajomych posiadam również osoby spoza naszego pięknego kraju

Oczywiście Liga legend to pomysł na początek, ale jako szanujący się gamer nie ograniczam się tylko do niej. Póki co, zostańmy jednak przy tym, a jeśli zacznę iść również w innym kierunku, to ładnie to tutaj "apdejtnę".

FAQ:
A: Czy masz katar? Mam wrażenie jakbyś mówił przez nos
B: Nie mam kataru, to u mnie permanentne. Niektórzy jednak twierdzą że dodaje mi to uroku (jakoś trzeba się pocieszać). Tak czy inaczej nazwa "Nosey Nosey" nie pojawiła się bez powodu.

A: Twój filmik jest za długi, następnym razem zrób krótszy!
B: Za długi wcale nie oznacza "gorszy". Żeby nie było - będę się starał aby filmy nie były męczące, ale daj mi trochę czasu! Dopiero zaczynam.

A: Zbyt często używasz słowa "f*ck", czy możesz to zmienić?
B: Nie mogę, bo filmik już w eterze. Tak czy inaczej potrafię być mniej wulgarny, czy też bardziej kreatywny w swej wulgarności ... chyba.

A: Jak często zamierzasz publikować filmiki?
B: Żeby nie rzucać słów na wiatr odpowiem - jeden na tydzień. Może się jednak zdarzyć, że częstotliwość będzie większa.

A: Słaby montaż, słabe poczucie humoru, słabe wszystko
B: Słaba wyrozumiałość, słaba słabość, weź wogle wyjdź >.>

No, to będzie na tyle. Wiadomo - nie musisz tu nawet wchodzić, ale będzie mi miło jeśli rzucisz okiem. Pozdrawiam Cię!

https://www.youtube.com/watch?v=aQ9mPdsnlik