CBT3 Giveaway

Mam dla Was kolejne klucze, tym razem do CBT3, więc jeśli nie udało Wam się jeszcze zdobyć klucza, to macie teraz okazję.

Zasady są te same, co w poprzednim temacie, czyli konto minimum 7 dni temu założone i zmieścić się w pierwszych 25 postach, bo tyle planuję rozdać kluczy. :)

Poproszę kluczyk :)

ja również poproszę kluczyk :)

@edit

poproszę nawet bardzo bardzo mocno hehhe ;o bo bede grał w tą gierke a chce przetestować jeszczce pare profesji

Poproszę o kluczyk. W CBT2 nie pograłem za wiele bo zaledwie do 10 poziomu.

edit: Wielkie dzięki za kluczyk. Do zobaczenia w CBT3. Pozdrawiam :)

Poproszę kluczyk. ^_^

też poproszę jeśli można ^^

Witaj,

Przyjąłbym kluczyk z wdzięcznością :)

Siemasz, dasz kluczyka? ;)

Przygarne :)

I ja spróbuję :)

Witam, to znowu ja.

Poproszę kluczyk. :)

z chęcią przyjme pojedyńczy kluczyk ;)

z chęcią przyjme pojedyńczy kluczyk

W poprzednim giveaway przymknąłem oko na niektóre nowe konta, ale tym razem trzeba spełnić ten warunek i mieć minimum 7 dni konto temu stworzone, aby uniknąć multi-konta.

p.s. Reszta osób już otrzymała klucz na PW, więc jeszcze 15 kluczy pozostało.

Jeśli zostało to z chęcią przyjmę ^^

a nawet i ja się skuszę na tą propozycję i również chciałbym :)

@up Po pierwsze "konto minimum 7 dni temu założone" > a problemy z czytaniem kolega ma ?

Ps. Myslisz ze jak zrobisz kolejne nowe konto to nikt tego nie zauwazy ? Ehh konto stworzone o 21:32 ....

Widzę, że nie ma dużego zainteresowania, więc kończę giveaway i dam resztę kluczy na jakiś kanałach twitch.tv.

T4l4r jakby było dużo chętnych to byś wtedy mógł się kłocić a tak to czemu nie próbowac?

Bo nie luie "specjalistow" ktorzy robia nowe multikonta zeby tylko cos zgarnac... Easy as that

Próbować można, ale jeśli ktoś chce drugi klucz dla kolegi/koleżanki, to pytać normalnie, a nie "łamać" jedną prostą zasadę, rozumiem jak ktoś mało pisze na forum, ale żeby nie miał* tu jeszcze konta założone to trochę dziwne dla mnie, choćby z tego powodu, że był już podobny giveaway, więc ludzie mogli spodziewać się kolejnego...

Tak, czy owak po to użyłem tego forum na giveaway, aby uniknąć multi-kont, bo tak to równie dobrze mógłbym urządzić giveaway na moim forum, żeby robić sobie reklamę, której nie chcę. ^^

p.s. Prędzej dałbym osobie ze 100+ postami drugi klucz, jak jest tak małe zapotrzebowanie, niż osobie, co założyła konto ~5min przed postem :>.