WoW Global. Wspólne lvlowanie z RAF lub bez

Witam.

Temat zakładałem już dwukrotnie na tym forum jednak w sierpniu nie było chętnych do wspólnego lvlowania. Jako, ze zapowiedziano dodatek chciałbym wymaksowac kilka postaci na rożnych serwerach. Aby po wyjściu dodatku mieć wybór serwera, na którym zagram.

A wiec nie przeciągając:

Przygarnę na RaF osoby chętne do wspólnego lvlowania postaci na zaproponowanym przez Ciebie lub przeze mnie realmie.
RaF pozwoli nam zdobywać doświadczenie 3x szybciej < postać na 85 poziom powinniśmy zrobić w 24h czasu /played >
Jeśli grasz już w WoWa i nadal chcesz lvlowac nowa postać również zapraszam! Razem pójdzie nam zdecydowanie szybciej.
Ze swojej strony oferuje:
dostępność kilka razy w tygodniu
komunikator głosowy Mumble.
grę healerem bądź tez tankiem aby szybciej łapało nas na instancje
Jeśli jesteś zainteresowany wspolna gra i właśnie zakładasz konto WoWa lub konto nie jest starsze niż 30 dni zapraszam Cie do RaFa ze mną.
Jeśli Twoje konto jest starsze niz 30 dni to w dalszym ciągu zapraszam Cie do wspólnego lvlowania nowych postaci.
Kontakt za pośrednictwem tego forum lub przez battlenet - battletag: Demi#2116
Zapraszam do wspólnej gry!

Jedna jedyna rzecz.
Najgorszą decyzję jaką można podjąć, to przerushować WoW'a. Jeśli grasz np. od roku lub więcej, to okej. Ale jak jesteś nowy - porób questy. Po wbiciu 15 lvl idź sobie na BG i tam pograj. Chcesz dunga? Zrób jeden na jakiś czas, a nie, że nie będziesz wychodził z queue. Przerabiałem to na sobie. Zniechęciło mnie to do WoWa na rok, po tym, jak kilka postaci wbiłem na 80, a potem skonczylem grać.

@Chrisowaty gram w WoWa juz długi długi czas, dużo tez raidowalem. Mam obecnie dwie postacie na 100 poziomie z gearem z raidow. Najlepiej z WoWa wspominam lvlowanie na instancjach. To akurat mi się nie nudzi gdyż instancji jest naprawdę dużo. Teraz chciałbym poza Maghteridionem mieć jeszcze jakieś postacie np na Burning Legionie, Argent Dawn czy tez na Silvermoonie aby po wyjściu dodatku mieć wybór gdzie zagram. Czy to z rodakami na BLu czy np z eng gildia na np Silvermoonie. Dlatego szukam ludzi do wspólnego lvlowania. Jeśli nie będzie chętnych to sam pobiegam w loomach na instancje

Jeżeli nowy gracz postanowi zwiedzać piękny i wielkie świat, jaki WoW posiada to się... rozczaruje.

Aktualnie 90% świata WoW'a jest martwa. Ludzie przeważnie siedzą w Stormwind/Ogri i kolejkują się do DF

Nie musicie grać na tym samym realmie do rafa. Ty możesz wybrać swój a kolega jakiś inny, ważna to ta sama strona konfliktu.

Lvluje postacie już z dwoma osobami. Jeśli ktoś jeszcze jest chętny zapraszam. :)

Daj znać jak trafisz na Burning Legion ;)

Oferta nadal aktualna. Zapraszam do wspólnej gry w WoWa.

Witam.

Temat zakładałem już dwukrotnie na tym forum jednak w sierpniu nie było chętnych do wspólnego lvlowania. Jako, ze zapowiedziano dodatek chciałbym wymaksowac kilka postaci na rożnych serwerach. Aby po wyjściu dodatku mieć wybór serwera, na którym zagram.

A wiec nie przeciągając:

Przygarnę na RaF osoby chętne do wspólnego lvlowania postaci na zaproponowanym przez Ciebie lub przeze mnie realmie.
RaF pozwoli nam zdobywać doświadczenie 3x szybciej < postać na 85 poziom powinniśmy zrobić w 24h czasu /played >
Jeśli grasz już w WoWa i nadal chcesz lvlowac nowa postać również zapraszam! Razem pójdzie nam zdecydowanie szybciej.
Ze swojej strony oferuje:
dostępność kilka razy w tygodniu
komunikator głosowy Mumble.
grę healerem bądź tez tankiem aby szybciej łapało nas na instancje
Jeśli jesteś zainteresowany wspolna gra i właśnie zakładasz konto WoWa lub konto nie jest starsze niż 30 dni zapraszam Cie do RaFa ze mną.
Jeśli Twoje konto jest starsze niz 30 dni to w dalszym ciągu zapraszam Cie do wspólnego lvlowania nowych postaci.
Kontakt za pośrednictwem tego forum lub przez battlenet - battletag: Demi#2116
Zapraszam do wspólnej gry!