Zapomniane hasło ;/

Trzy dni temu zarejestrowałem się do Star Wars The Old Republic no i grałem chwile i komputer mi się zresetował. Musiałem się zalogować no i zapomniałem hasła XD

Wiec moje pytanie czy w przeglądarce na komputerze czy coś zapisało się gdzieś to hasło ? Na tym koncie nie mam maila bo nie był wymagany ;[ Pomocy :unsure:

Nie lepiej po prostu założyć nowe konto? :D

Hehe to rozwiązanie jest dla mnie zbyt proste :P

Jedyną opcją na stronie jest to https://account.swtor.com/user/password/recover . Mail zawsze jest wymagany właśnie do takich przypadków. Nie ma możliwości założenia konta bez adresu e-mail, gdyż na mail właśnie przychodzi potwierdzenie założenia konta, kod do odblokowania i inne ważne rzeczy.

Wejdź sobie na stronę stwora i zobacz nie ma tam rubryki z mailem.

Jeśli nie podałeś maila, nie odzyskasz hasła. Możesz spróbować i napisać ticket do supportu. Wątpię, by to pomogło. Po prostu załóż nowe pełnoprawne konto i ustaw e-mail w opcjach konta.

Trzy dni temu zarejestrowałem się do Star Wars The Old Republic no i grałem chwile i komputer mi się zresetował. Musiałem się zalogować no i zapomniałem hasła XD

Wiec moje pytanie czy w przeglądarce na komputerze czy coś zapisało się gdzieś to hasło ? Na tym koncie nie mam maila bo nie był wymagany ;[ Pomocy :unsure: