Wiedzmin 1 a grzanie laptopa

Witam. Graliście w wiedzmina (pierwsza częśc) na laptopie, jeśli tak to jakie temperatury osiągał komputer?

Zagrałbym jeszcze raz w wiedzmina, lecz jeśli ma to bardzo grzać lapka, to zrezygnuję. Gdyby byłby ktoś w stanie określić, jak bardzo będzie grzał się mój sprzęcior, albo ktoś już grał na podobnym, będe wdzięczny.

Lenovo z710

Intel core i5 - 5220 M

GeForce 840M 2GB

4GB ram

Podstawowe Wymagania na detale minimalne:


  • Pentium 4 2,4 GHz lub AMD Athlon 64 +2800,
  • 1 GB RAM w przypadku Windows Xp, 1536 MB w przypadku Windows Vista,
  • Karta Graficzna: 128 RAM zgodne z DirectX9, Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600/ ATI Radeon 9800,
  • 8.5 GB wolnego miejsca na HDD (dysk twardy),
  • Karta Dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c,
  • Napęd DVD;

Wymagania Rekomendowane (detale maksymalne):


  • Windows XP Service Pack2 / Windows Vista (wszystkie aktualizacje),
  • Intel Core 2 Duo 2.13 Ghz lub AMD X2 5600+,
  • 2GB RAM,
  • Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 7900 GTX lub ATI Radeon X1950 PRO,
  • 8.5GB wolnego miejsca na HDD (dysk twardy),
  • Karta Dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c,

Napęd DVD;



Sam nie grałem w wiedźmina 1 ale według wymagań będziesz mógł spokojnie grać laptop nie powinien się aż tak grać (tak myślę) komputer masz o wiele lepszy niż ten do minimalnych więc jak odpalisz na minimalnych będzie ok chyba.


Problem laptopow lenovo, w kazdej grze ci sie moze grzac.

Musisz wejsc w zasilanie i tam zaawansowane opcje i zmienic maksymalne zuzycie procesora na 85-90% i powinno byc ok. Tez tak mialem w lenovo z 570 i nie dosc ze sie juz nie grzal jak szalony to jeszcze nie bylo spadkow fpsow polecam pobawic sie w tamtych opcjach i powinno byc ok

Ja bym w czasie gry proponował bym ci zmniejszyć takie nie potrzebne rzeczy jak:

-Cienie

-Odbicia w wodzie

i inne takie nie potrzebne rzeczy wizualne... bo Mam rozumieć,że chcesz zagrać w tę grę dla frajdy i fabuły(bo jest świetna nie co w dwójce ostatnie dwa akty)

Życzę miłego seansu :D

i Pamiętaj Laptop moim zdaniem nie jest do gier a jeśli już chcesz grać na laptopie to na jakimś od MSI bądź jakimś Asusie

Witam. Graliście w wiedzmina (pierwsza częśc) na laptopie, jeśli tak to jakie temperatury osiągał komputer?

Zagrałbym jeszcze raz w wiedzmina, lecz jeśli ma to bardzo grzać lapka, to zrezygnuję. Gdyby byłby ktoś w stanie określić, jak bardzo będzie grzał się mój sprzęcior, albo ktoś już grał na podobnym, będe wdzięczny.

Lenovo z710

Intel core i5 - 5220 M

GeForce 840M 2GB

4GB ram