Nowa łatka strony

Wyrażam ubolewanie nad nowa strony mmorp .... całkowicie nie przypadłą mi do gustu juz wolałem ta stara !

Ja też ubolewam, chociaż mam nadzieje że w miare szybko sie przyzwyczaje, bo to nie pierwsza zmiana która mi przeszkadza

I zacznie się to samo. Znowu.

Każdy layout był na początku krytykowany, a po paru tygodniach ludzie się przyzwyczajali. Tak będzie i z tym.

też wolę starą ta jest do kitu do potęgi. nieczytelne i strasznie dobijające białe tło..

Czemu z każdą zmianą wyglądu strony, wiąże się coraz to mniejsza przejrzystość? Trochę porażka, powinna być, o ile nie istnieje taka funkcja, ustawienia poprzedniej łatki, wtedy byłaby owca cała i wilk syty; ci co są zwolennikami nowego wyglądu używaliby nowego, a ci co przyzwyczaili się do starego lub z innych (nie)określonych powodów nie podoba się im aktualny wygląd, mogliby zmienić na stary.

no niestety ten layout jest okropny nie dosc ze na kompie masakra to juz nie komentuje na tablecie i telefonie...

Guru ja cie ogolnie hejtuje ale teraz serio...
Moze masz racje przywykniemy ale kurde strona teraz jest rozlazła i nieczytelna no fakt da sie z niej korzystać ale nie powinno byc tak ze od poczatku jest lepiej ?
Strona ma za duze okna... wolałbym małe na ktore tzreba i tak kliknac niz te rozlazłe kafle 1 news prawie na cały ekran... Przewijanie irytuje

Ten wygląd pobił każdy poprzedni. Wszystko nie czytelne, białe i wieeelkie... Poprzedni wygląd był o wiele lepszy ale też nie idealny. Jeśli tak zmieniacie ten wygląd jak leci to moglibyście dać chociaż możliwość wyboru layout'u w ustawieniach... Czemu znowu zmiana, jak nie dawno był wprowadzony poprzedni wygląd? O co chodzi?

Tez fakt ze jakoś często jest zmieniany no i serio to jest za wielkie ! Okna powinny byc nawet w kaflach obok siebie tak ze 1 strona newsów byla by na 1 ekranie
To zapewniło by wygode wszystko pod reka bo i tak trzeba klikac na news zeby w niego wejsc a to czy screen jest gigantyczny tylko zawadza

spokojnie

w kolejnych godzinach zmienimy czcionki, ramki, kolory i kolumny po prawej

No niestety. Strona wygląda dużo mniej przejrzyście. A guru cebulak oczywiscie" znow to samo, mają ból d*py blablabla" nie potrafi ogarnąć tego że ktoś(większość bo on jest sam) może uważać inaczej...

Strona jest mniej przejrzysta

Powinno być do wyboru wersja biała/czarna są ludzie którzy mają słabszy wzrok i im jasniejsza może mocno przeszkadzać pod względem kolorystyki(chociaz guru pewnie i tak ma takie osoby w poważaniu)

a najgorsze jest to ze wszyscy mimo narzekania(w tym ja) bedą i tak tutaj wchodziić i czytać jego subiektywne wydzieliny bo nie ma lepszego serwisu o grach MMO i dużo osób lubi to forum.

No a macie jakiś finalny koncept ?
Mowisz o zmianie ramek i czcionek no ale czy to zmieni wielkosc layoautu ? Wiesz kolory ikony itp da sie przezyc
To ze ciezko wylapac linie miedzy newsami tez ale fakt ze to jest tak wielkie.... Fajnie by bylo zeby newsy nie byly pod soba w liście
a cos w stylu kafli np grid 4x3 (w szerokości 4 posiomo na 3 pinowo) i zeby zajomowalo to tyle zeby na 1 ekranie sie miescil caly dzien newsów było by super


EDIT
Cos w stylu strony startowej YouTube gdzie mamy polecane filmiki jest ich sporo ikona jest mala pod kazda jest tekst i na 1 stronie miesci ich sie naprawde sporo

Nie dość, że teraz strona zaczęła mi delikatnie przycinać na telefonie to jeszcze zrobiła się po prostu brzydka...

Dlaczego nie dodacie wyboru motywu strony? Dlaczego?

Nie no nie narzekajmy az tak bo ktos musial nad tym chwile posiedziec tak ?
Ale zapominamy o minimalizmie ktory byłby znacznie lepszy PROSTOTA I KLAROWNOŚĆ a tu jest za jasno i za "duzo"....
Zróbcie to tak zeby to było małe ale zbite zeby nie bylo tzreba "szukać" info a wszystko bylo podane "na raz"

Kazdy znadzie co go interesuje i nie bedzie musial doszukiwac sie po calej stronie.... bo sory zmniejszam wielkosc strony do 40% a ona dalej zajmuje 3 ekrany

Nie wiecie czemu ta zmiana? Bo każdy chce mieć layout przypominający ten od Apple ^^ Przypuszczam, ze guru chciał być takim "Stevem Jobsem" polskiej sceny www o tematyce mmorpg :)

Dajcie zamiast białego tła jakiś ciemny i będzie ok

Oczy strasznie bolą od tego jasnego tła, aż się odechciewa odwiedzać stronę. :/

Jak w nocy wszedłem na mmorpg.org.pl, to wrzuciła mi sie w oczy biała strona i zdjęcie Path of Exile > Poe i sobie myślę "Od kiedy na onecie piszą o diablo 3 i to na głównej stronie ?" dopiero po sekundzie dotarlo do mnie, ze to mmorpg.org.pl :D

Serio, ale jak wszedlem tutaj w nocy, to przez kilka sek.und myslalem, ze to onet.

Pomyślcie co będzie jak sobie wchodzisz wieczorkiem na stronę a tu blask białego światła Ci w oczy...

za bardzo daje po oczach..