Wybór serwera. Tarren Mill

Witam. Mam problem.

Gram na serwerze Tarren Mill w Przymierzu. Robiąc dunga dowiedzialem sie od gracza, że Tarren Mill to serwer Hordy. Wiem, ze serwer to tylko gildie, bo przeciez mamy cross-realm, ale co z open PvP?

Pytanie nr 1.

Jak narazie od czasu do czasu zabije sie keka tu i tam, i nie widze przewagi hordy nad aliantami, nie wiem nawet gdzie sprawdzić ilość graczy w frakcjach. Chciałbym pograć na max lvlu Ashran, czy jakis inny czort z Open PvP. Może ktoś mi powiedzieć - odpuść sobie, Ashran ssie (z tego co przeczytałem gdzieś "tam"), lecz głupio by było rezygnować chociaż z 1 aspektu gry, hm? Czy rzeczywiscie się tym przejąć i zmienić serwer?

Pytanie nr2.

Jeżeli już miałbym zmieniać to na jaki? Dodam, ze nie chce burning legion. Który dla hordy, który dla aliantów? W sumie fajinie by bylo, gdyby było 50/50.

Pytanie nr3.

Trwa promocja do 4 stycznia WoD'a. Chciałbym z niej skorzystać, czy ktoś mógłby mi nakreślić jak kupić coś ze sklepu Blizzarda? Z tego co wiem Paysafecard nie działa.

Pozdrawiam :)

Pytanie nr. 3

Najłatwiej podpiąć kartę debetową/kredytową do konta użytkownika w serwisie battle.net. W ten sposób wszystko zakupisz w łatwy sposób, a jeśli się martwisz o bezpieczeństwo to odpinasz kartę od konta tuż po transakcji.

1. Zmieniaj serwer bez myślenia, znalezienie graczy w end game to będzie katorga, sam fakt, ze na 220 gildii hordowskich które robią pve sa tylko 3 allianckie.

2.Niestety najlepsze serwery, pod daną frakcję maja okropnie wielką przewagę jej.

Jeśli zależy ci na gildii progressowej, ale polskiej jest tylko Burning Legion i nie ma sensu brać innego serwa.

Jeśli zależy ci na gildii progressowej, angielskiej i chcesz grać hordą najlepiej wybrać Tarren mill albo Kazzak

Jeśli zależy ci na gildii progressowej, angielskiej i chcesz grać Ally Ravencrest, The Maelstrom

Jeśli chcesz grać pvp w ally to Outland

Horda jest lipna w pvp, więc nie wiem na jakim serwie grają

Kopiowane z innego tematu, więc na każdym z tych serwów też możesz grać casualowo, ale są te serwery, na których jakby ci się chciało kiedyś zagrać bardziej hardkorowo to będziesz miał taką możliwość.

3. patrz poprzedni post.

Dziękuję ślicznie za odpowiedzi ;)

Witam. Mam problem.

Gram na serwerze Tarren Mill w Przymierzu. Robiąc dunga dowiedzialem sie od gracza, że Tarren Mill to serwer Hordy. Wiem, ze serwer to tylko gildie, bo przeciez mamy cross-realm, ale co z open PvP?

Pytanie nr 1.

Jak narazie od czasu do czasu zabije sie keka tu i tam, i nie widze przewagi hordy nad aliantami, nie wiem nawet gdzie sprawdzić ilość graczy w frakcjach. Chciałbym pograć na max lvlu Ashran, czy jakis inny czort z Open PvP. Może ktoś mi powiedzieć - odpuść sobie, Ashran ssie (z tego co przeczytałem gdzieś "tam"), lecz głupio by było rezygnować chociaż z 1 aspektu gry, hm? Czy rzeczywiscie się tym przejąć i zmienić serwer?

Pytanie nr2.

Jeżeli już miałbym zmieniać to na jaki? Dodam, ze nie chce burning legion. Który dla hordy, który dla aliantów? W sumie fajinie by bylo, gdyby było 50/50.

Pytanie nr3.

Trwa promocja do 4 stycznia WoD'a. Chciałbym z niej skorzystać, czy ktoś mógłby mi nakreślić jak kupić coś ze sklepu Blizzarda? Z tego co wiem Paysafecard nie działa.

Pozdrawiam :)