Tera enmasse pytanie

Witam, kiedyś pobrałem tere od enmasse i gdy zacząłem grać, co chwiłe mnie wywalało. Nie pamiętam dokładnie, ale gdzieś przeczytałem, że enmasse blokuje Europejskie albo Polskie IP. Czy to jest prawda, albo jakiś błąd z mojej strony albo serverów? Mam zamiar pobrać Tere a niestety po tym co Gamefail zrobiło z 4story nie chcę znowu grać w grę od tej firmy.

EnMasse nie blokuje ani europejskich ip, ani tym bardziej polskich. Co najwyżej nie będziesz mógł tylko dodać TERA na swoim Steam, bo tam akurat dali na to blokade. Poza tym, wszystko jest po staremu.

Wiesz może czym mogło być spowodowane ciągłe wywalanie z gry?

Wywalało cię z gry od razu po wejściu na postać, czy po jakimś czasie ?

Przeinstaluj gre,mi to pomoglo.

Pobrałem grę do końca, włączyłem ją i po wybraniu postaci gdy pasek ładowania dojdzie do 100% wyłącza mi grę.

z tego co przeczytałem na forum tery enmasse są kłopoty z serwerami

Tak, akurat zainstalowałeś grę w najgorszym możliwym momencie ^ ^ Były 2 dni problemy z serwerami i jakieś cuda-niewidy. Już wszystko naprawione i można się normalnie logować i grać.

Dzięki wszystkim za pomoc :) już gram.

Witam, kiedyś pobrałem tere od enmasse i gdy zacząłem grać, co chwiłe mnie wywalało. Nie pamiętam dokładnie, ale gdzieś przeczytałem, że enmasse blokuje Europejskie albo Polskie IP. Czy to jest prawda, albo jakiś błąd z mojej strony albo serverów? Mam zamiar pobrać Tere a niestety po tym co Gamefail zrobiło z 4story nie chcę znowu grać w grę od tej firmy.