Prezent dla przyjaciółki

Hej!

Otóż zbliżają się święta i chciałbym zrobić prezent swojej przyjaciółce dając jej obramowany jeden z moich wierszy, jednak nie wiem, czy takie coś jest w stanie przejść, gdyż nigdy nie spotkałem się, by ktoś zrobił taki prezent. Czy uważacie to za ciekawy pomysł?

Im bardziej kreatywny i oryginalny, tym lepszy prezent. Takie moje zdanie ;)

Dawać w ramę, raczej nie, oprawić... Czemu nie. Kiedyś padało podobne pytanie, czy wypada przyjaciółce dać oprawione wiersze. Moim zdaniem nie, ale jak ktoś chce dać to raczej nie w ramie, a właśnie oprawione.

Moim zdaniem to doskonały pomysł i ja na pewno bym się bardzo ucieszyła.

Ciekawie będzie wyglądać jak wiersz zapiszesz piórem na postarzonym papierze i wsadzisz do dopasowanej ramki. Taki papier możesz zrobić sam w domu przy użyciu esencji mocnej herbaty, w której moczysz kartki pomiętego papieru, a potem suszysz. Brzegi możesz też poopalać dla jeszcze lepszego efektu. W internecie znajdziesz poradniki jak to zrobić. Bardzo fajnie to wygląda.

Co do tego to właśnie mam czcionkę już na kaligrafię i wystarczy tylko zrobić wymiary, by ładnie się zmieściło. :)

Lepiej wybadaj najpierw czy koleżanka lubi takie rzeczy jak 'wiersze od kolegi' bo w tych czasach - obecnych - takie coś może być potraktowane jako przejaw pedalstwa.

Chyba że to jakiś specjalny wiersz, który wzmocni waszą eeee... 'przyjaźń'.

Z tego co wiem z własnego doświadczenia - dziewczyny lubią rzeczy które w które facet wkłada własne starania, a nie tylko wydaje pieniądze na gotowe przedmioty :). Powodzenia

Ona lubi moją poezję, więc o to się nie martwię. Tematyka wiersza nie miłosna, więc raczej nie powinien być odebrany w zły sposób. Co do pisania wierszy jako przejaw pewnego rodzaju "pedalstwa" to niestety myślenia wielu ludzi nie zmienię, chociażby moich rodziców, no ale... Przynajmniej kocham to robić i nic mi w tym nie przeszkodzi! Dzięki wam wszystkim za pomoc!

Już sam fakt, że przygotowujesz prezent dla osoby, z którą na dobrą sprawę wiąże Cie tylko przyjaźń ma podtekst. Im więcej wysiłku w coś wkładamy, tym większe ma to odbicie. Nie wybijam tego pomysłu pod żadnym pozorem z głowy, jedynie zwracam uwagę, że może to być trudne w odbiorze. Przyjaciółka może poczuć się niezręcznie, może też się zwyczajnie ucieszyć. Moim zdaniem takimi prezentami obdarowuje się osoby specjalne, które mają pewne względy i miejsce w naszym życiu. Pokazujesz w ten sposób że jakoś Ci tam zależy.

Upewniłbym się też, że dostaniesz coś w zamian, bo jednostronny taki prezent może być jeszcze bardziej niezręczny

A co do samego wieszania na ścianie, to dalej uważam, że nie jest to jakiś super pomysł. Gdybym już się zbierał, to sam bym zwyczajnie wybrał kilka jakiś najlepszych, albo takich które najbardziej chwaliła i oprawiłby to w ładną twardą okładkę. Nie powinno być drogie, a książeczka będzie stosowniejsza

Ja tam uwielbiam wiersze, świetny prezent, lepszy to niż kolejny "miś" lub coś innego :D

Przyszło mi do głowy inspirując się kolegą wyżej. Ostatni sposób z tego filmiku https://youtu.be/Y0IL_4oUxsw

Nigdy tego nie robiłem i nie wiem czy dobrze wyjdzie tekst ale robi wrażenie.

Hej!

Otóż zbliżają się święta i chciałbym zrobić prezent swojej przyjaciółce dając jej obramowany jeden z moich wierszy, jednak nie wiem, czy takie coś jest w stanie przejść, gdyż nigdy nie spotkałem się, by ktoś zrobił taki prezent. Czy uważacie to za ciekawy pomysł?