Pierwszy raz, sposób płatności, pomoc

Witajcie, mam zamiar zacząć grać w WoW'a na globalu. Grywałem już kiedyś na jakichś privach (TBC). Mam w związku z tym kilka pytań.

Jak wygląda sprawa ze sposobem płatności? Wyczytałem, że za pomocą "salda Battlenetu" mogę zakupić sobie potrzebną grę i abonament. Czy mogę wpłacić pieniądze do battlenetu za pomocą paysafecards (nie posiadam konta bankowego, ani karty) zakupionych w sklepie? Czy jeśli wpłacę w złotówkach to czy nie będzie problemu z zakupem i jaka będzie prowizja za przewalutowanie?

Na jakim serwerze polecacie zacząć przygodę? Wolałbym by było tam troszkę rodaków. Czym różnią się serwery PVE od PVP? Czy na PVP jest otwarta walka jak w Lineage II?

Z góry dzięki za odpowiedzi. :)

Możesz za psc kupić abonament na g2a dają ci kod wpisujesz w koncie.

Co się stało że wszyscy tak w pare dni polubili WoW'a i chcą grać ,rzucają się jak Reksio na szynkę ?

Zawsze uważałem WoW'a za świetną grę, ale dzisiaj dowiedziałem się o czymś takim jak psc. Przy okazji zauważyłem, że do 4 stycznia WoW z dodatkami do pandarii jest za 5 euro. Sprawdziłem to G2A, fajna sprawa. Jest to sprawdzona metoda? Ma jakieś wymagania względem użytkownika?

Zawsze uważałem WoW'a za świetną grę, ale dzisiaj dowiedziałem się o czymś takim jak psc. Przy okazji zauważyłem, że do 4 stycznia WoW z dodatkami do pandarii jest za 5 euro. Sprawdziłem to G2A, fajna sprawa. Jest to sprawdzona metoda? Ma jakieś wymagania względem użytkownika?

Spokojnie mozesz korzystac z tego bez zadnego problemu.

Korzystaj z promocji, kupuj wowa i graj!!! =)

duzo ludzi zaczyna teraz, na low mapkach kupe ludzi i spokojnie mozesz latac po instach

(tylko nie szalej bo nawet mapek nie zobaczysz:/)

Jak ogarniesz garnizon to spokojnie pozniej za Tokeny w grze abonament mozesz sobie kupic ;))

Sam zaczalem od zera.

Pozdrawiam

Na battlenecie nie możesz płacić z psc, ale jest tego blizzardowski odpowiednik( http://www.bestbuy.com/site/blizzard-battle-net-gift-card-20/2993029.p?id=1219085424405&skuId=2993029 ). Za pomocą tego mozesz doładować saldo i kupic abonament/gre.

Ta battlechest tani a potem 100 zł abonament :) Grałam za czasów jak był za 80 zł a i tak twierdzę, że to najgorzej zainwestowane pieniądze zaraz po GW2.

I ogólnie płacenie PSC niezbyt się opłaca bo zwykle brakuje paru groszy przy przeliczaniu waluty. Jedyny sens to kupowanie ich w odpowiedniej już walucie (np. w euro/dolarach) ale taka możliwość jest chyba tylko "na lewo" bo w sklepie ci tak nie sprzedadzą. Ogólnie dosyć szybko przerzuciłam się na kartę debetową, jednak wygodniej się płaci, a do sklepu z terminalem miałam dosyć daleko :P

Osobiście ja G2A coś nie ufa, sprzedawcy zbyt no-name są a Blizzard raczej nie odpuszcza.

Jeśli chodzi o kupowanie battlechesta czy abonamentu to polecam na keye.pl. Sam tam kupiłem battlechesta i mopa, a pózniej WoDa.

Do gry wracam już 16 grudnia, a dziś tworzę postać, by móc skorzystać z giftów 11 urodzin WoWa.

Jakby ktoś chciał się przyłączyć, to zapraszam na serwer Defias Brotherhood. Mam nick main'a: Dlakin.

Z chęcią pomogę wczuć się w ten świat.

Sam mam zamiar bardziej zająć się fabułą WoW'a bo jest niesamowita.

Na Defiasie sporo polaków jest, przynajmniej po stronie Hordy. A zacząć grać się opłaca, bo będziesz miał masę rzeczy do roboty nie tak jak ci którzy już trochę grają ;)

Witajcie, mam zamiar zacząć grać w WoW'a na globalu. Grywałem już kiedyś na jakichś privach (TBC). Mam w związku z tym kilka pytań.

Jak wygląda sprawa ze sposobem płatności? Wyczytałem, że za pomocą "salda Battlenetu" mogę zakupić sobie potrzebną grę i abonament. Czy mogę wpłacić pieniądze do battlenetu za pomocą paysafecards (nie posiadam konta bankowego, ani karty) zakupionych w sklepie? Czy jeśli wpłacę w złotówkach to czy nie będzie problemu z zakupem i jaka będzie prowizja za przewalutowanie?

Na jakim serwerze polecacie zacząć przygodę? Wolałbym by było tam troszkę rodaków. Czym różnią się serwery PVE od PVP? Czy na PVP jest otwarta walka jak w Lineage II?

Z góry dzięki za odpowiedzi. :)