Kupowanie za sms

Mam sporo kasy na karcie z plusa i chciałem to jakoś wykorzystać , czy można gdzieś kupić gry za sms albo w jakich grach mmo jest możliwość płatności sms ???

W smite możesz kupić gemy za sms.

W grach od Gameforge, to samo.

Ewentuanie mozesz sprzedać na allegro, wpisz sobie sms premium i zobacz na jakiej zasadzie ludzie sprzedają kasę na koncie.

A w POE? myślałem jeszcze o ELOA od webzena ale nie wiem czy tam jest coś takiego , gameforge nie ma nic ciekawego:(

Duża ta kwota jeśli można wiedzieć?

@Avaru tak chyba możesz w POE sms płacić tak przynajmniej tu jest, ale nie jestem do końca pewny bo nie sprawdzałem.

link - http://web.poe.garena.com/garena-page/news_inner/178

Duża ta kwota jeśli można wiedzieć?

Na jednej karcie ponad 200 zł na drugiej 70 zł , nie mam gdzie tego wydzwonić .

Ja nadmiar gotówki na karcie wydaję w warframe. Oczywiście czekam na 75% upust :P

http://kontagier.pl/

Rejestrujesz się, kupujesz smsem punkty i kupujesz grę za punkty

Ja tak tydzień temu zakupiłem tam FIFE 16, wiadomo jak to z smsami jest, 2x drożej bo w sumie wyszło 300 zł ale jak ktoś nie ma co robić z kasą na telefonie to dobre i to

Możesz spróbować kupić bitcoiny smsem a potem sprzedać i kasę wpłacić na konto.

BTW: Tel masz na jakiś abonament czy coś co tak kasy się nazbierało?

Na g2a niektóre tańsze gierki można kupić sms-em, ja tak kupiłem fallouta new vegas, pixel piracy i dawn of war 2 retribution.

Cześć

Mam podobną sytuację co Avaru z 200 zł na koncie. Czy jest możliwość doładować portfel Steam sms-em lub kupić grę na jakiejś stronie nie koniecznie bezpośrednio ? Np: wysyłam sms-a do pośrednika on wysyła kasę na np: paypal/przelewy24 a stąd place za grę lub wpłacam na Steam. Wiem będzie duża strata ale lepiej tak niż kasa leżąca na karcie.

Możesz spróbować kupić bitcoiny smsem a potem sprzedać i kasę wpłacić na konto.BTW: Tel masz na jakiś abonament czy coś co tak kasy się nazbierało?

Nazbierane z mixplusa u mojej kobiety , przeszliśmy na play a pare doładowań trzeba było zrobić aby spełnić umowe , i taka sytuacja.

Ta strona kontagier jest bezpieczna ?

Szkoda że w POE nie ma open world , wróciłbym z chęcią .

A może zna ktoś inne gry w rzucie izometrycznym z opcją sms? Eldevin ma lecz 160 online mnie nie przekonuje do powrotu .

Kupiłem mass effecta 2 dzisiaj na kontagier. Kluczyk działa, wszystko sprawnie i szybko.

Mam sporo kasy na karcie z plusa i chciałem to jakoś wykorzystać , czy można gdzieś kupić gry za sms albo w jakich grach mmo jest możliwość płatności sms ???