Przywróćmy wspólnie dawną wersję Tibii 7.4-7.6 petycją do Cipsoftu!

Witam, wyszedłem dzisiaj z kolejną petycją po dwóch latach w kierunku Cipsoftu. W 2013 roku zorganizowałem podobną, jednakże nawet uzbieranie 24 tysięcy głosów nic nie pomogło. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się od dzisiaj spróbować chociaż przemówić do Cipsoftu, aby stworzył dla nas ze dwa serwery na starych warunkach z przed kilku/kilkunastu lat. Wtedy sam zobaczy ile stracił, likwidując stary klient.

Dla niektórych może to się okazać nerdowskie wprost ujmując, nawet wiedząc, że jestem za stary na takie rzeczy, ale chcę, aby inni również czerpali z tego przyjemność wiedząc, ile serwerów prywatnych jest ze starymi wersjami, a wcale nie musi tak być, gdyby Cipsoft coś z tym zrobił. Wszyscy by wrócili wówczas na starą Tibię.

Bardzo proszę o niekomentowanie w tym temacie ludzi niegrających i nienawidzących tej gry. Grałem w nią kilkanaście lat temu od wersji 7.1 do 7.6 potem przestałem. Teraz w tym roku wracam do klienta 7.4 na prywatnych serwerach i korci mnie aby pograć w Tibię na Cipsoftowskich serwerach. Więc proszę Was o odrobinkę szacunku w moją stronę i nie wypowiadanie się ani w moim kierunku, ani mojego tematu. Liczę na komentarze i głosy graczy z owej gry.

Pozdrawiam

http://www.ipetitions.com/petition/we-are-changing-the-world-of-tibia

P.S Proszę także o niekomentowanie błędów w tym co napisałem na stronie, bo jeżeli takie zaistniały to przepraszam, idealny w tym nie jestem.

I'm in! Chociaż i tak mnie się najwygodniej grało na 7.92 neoKtMe.png

I'm in! Chociaż i tak mnie się najwygodniej grało na 7.92

no widzisz :) nikt nikomu nie dogodzi, ale Cipsoft powinien się poważnie zastanowić, bo w 2013 odpowiedzieli mi na moją petycją w mailu, że nie będą wracać do starych wersji gry...

Boje się wejść w link bo jesteś Anonymous, wejdę a tam keylogger i mi hasło do Majkrafta zabierzesz ;[

Nie grałem w tibie za jej czasów świetności ale rok temu, gra jest naprawdę fajna. Podpisze petycję bo wiem że warto.

Co za bezsensowny temat… czy ty nie rozumiesz, że oni nie zrobią starej wersji nigdy, bo po pierwsze straciliby graczy na obecnych serwerach i trzeba byłoby znowu łączyć serwery, a po drugie nie po to idą do przodu z grą, żeby się cofać z powrotem do tyłu… myślisz, że to takie łatwe jest? Wiesz jak trzeba ogarniać taki projekt wiesz ile osób pracuje nad tibią? Stworzenie serwera na starej wersji kosztowałoby dużo czasu, pieniędzy i wielu innych rzeczy, na których oni nie mają ochoty, bo stworzyli dobrą grę i wiedzą jak nią tworzyć… A ty wyskakujesz z tekstem, żeby zrobili nowy serwer na starej wersji… zapłać im parę tyś to postawią serwer.

Co za bezsensowny temat… czy ty nie rozumiesz, że oni nie zrobią starej wersji nigdy, bo po pierwsze straciliby graczy na obecnych serwerach i trzeba byłoby znowu łączyć serwery, a po drugie nie po to idą do przodu z grą, żeby się cofać z powrotem do tyłu… myślisz, że to takie łatwe jest? Wiesz jak trzeba ogarniać taki projekt wiesz ile osób pracuje nad tibią? Stworzenie serwera na starej wersji kosztowałoby dużo czasu, pieniędzy i wielu innych rzeczy, na których oni nie mają ochoty, bo stworzyli dobrą grę i wiedzą jak nią tworzyć… A ty wyskakujesz z tekstem, żeby zrobili nowy serwer na starej wersji… zapłać im parę tyś to postawią serwer.

Bezsensowny to jest twój post. Może i nie zrobią, ale wydaje mi się, że im więcej będziemy napierać, tym bardziej oni będą ulegać. Może w końcu ulegną. Kto wie? Chcą mieć graczy, pieniądze? To niech się starają. Konkurencja wre, a Tibia stara ma klimat. Jeżeli chcą przywrócić dawną "świetność", niech coś z tym zrobią. Jeżeli teraz odrzucą moją petycję, walę ich.

Co za bezsensowny temat… czy ty nie rozumiesz, że oni nie zrobią starej wersji nigdy, bo po pierwsze straciliby graczy na obecnych serwerach i trzeba byłoby znowu łączyć serwery, a po drugie nie po to idą do przodu z grą, żeby się cofać z powrotem do tyłu… myślisz, że to takie łatwe jest? Wiesz jak trzeba ogarniać taki projekt wiesz ile osób pracuje nad tibią? Stworzenie serwera na starej wersji kosztowałoby dużo czasu, pieniędzy i wielu innych rzeczy, na których oni nie mają ochoty, bo stworzyli dobrą grę i wiedzą jak nią tworzyć… A ty wyskakujesz z tekstem, żeby zrobili nowy serwer na starej wersji… zapłać im parę tyś to postawią serwer.

Jakos w Lineage robią server na starych patchach, wiec w tibii tym bardziej to zrobią, i to tylko kwestia czasu, zadne ankiety nie są nawet potrzebne. "Znaffca"

śmieszni jeste­ście nic Wam nie pomoże bo CipSoft już powie­dział że nie zrobi ser­wera na sta­rej wer­sji i koniec a jak tego nie rozu­mie­cie to jeste­ście po pro­stu debi­lami i sami nie wie­cie co mówi­cie… tak jak pisa­łem chcesz ser­wer to zapłać albo sam sobie zrób. a o tibie, pie­nią­dze i gra­czy się nie mar­tw­cie bo od tego mają wykwa­li­fi­ko­wane osoby żeby się tym zaj­mo­wały… jak by chcieli to już dawno zro­bili by taki ser­wer ale oni wie­dzą że to nie wypali bo ten hyper super wzrost gra­czy był by chwi­lowy bo jak byście nie wie­dzieli poko­le­nie gra­czy się zmie­nia i zmie­niło się wła­snie teraz gra­cze to więk­szość casu­ale te poko­le­nie jest cał­ko­wi­cie inne niż kie­dyś oni to wie­dzą ja to wiem Wy tego nie wie­cie… dla­tego nie zro­bią nowego ser­wera… Wy myśli­cie jako gracz nie umie­cie myśleć jako deve­lo­per. nie pozdra­wiam do widze­nia

warn_ico.png
Obrażanie innych ~ NS

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

Debilne i smieszne sa wypowiedzi kolegi wyzej :3 Plyn z nurtem "casuala" jak typowy szarak i dalej przesiaduj na stronie gdzie przed chwila byl temat o masowych banach w tym Twoim "casualowym" swiecie :3

Co za bezsensowny temat… czy ty nie rozumiesz, że oni nie zrobią starej wersji nigdy, bo po pierwsze straciliby graczy na obecnych serwerach i trzeba byłoby znowu łączyć serwery, a po drugie nie po to idą do przodu z grą, żeby się cofać z powrotem do tyłu… myślisz, że to takie łatwe jest? Wiesz jak trzeba ogarniać taki projekt wiesz ile osób pracuje nad tibią? Stworzenie serwera na starej wersji kosztowałoby dużo czasu, pieniędzy i wielu innych rzeczy, na których oni nie mają ochoty, bo stworzyli dobrą grę i wiedzą jak nią tworzyć… A ty wyskakujesz z tekstem, żeby zrobili nowy serwer na starej wersji… zapłać im parę tyś to postawią serwer.

Przecież można otworzyć jeden serwer classic. Mają przecież pliki serwerowe to dla nich żaden problem postawić jeden serwer.

W ilu to grach zrobiono. Bo te gry "szły z duchem czasu" i się zepsuły, bo tak jak mówisz, gra się ciągle rozwijała.

Cipsoft już się dawno temu ustosunkował do tego typu propozycji. Nie będzie żadnych powrotów do dawniejszych wersji bo "to wymaga pracy". Jest w regulaminie oficjalnego forum, że wszystkie tematy dotyczące powrotu do starszych wersji będą od razu usuwane. Gra jest martwa i nie ma dla niej nadziei, trzeba się z tym pogodzić. Pozostały tam już tylko boty latające po udziwnionym i zniszczonym uniwersum wyprutym z dawnego klimatu, o innych rzeczach już w ogóle nie wspominając. Jedyna nadzieja w tym że ktoś otworzy alternatywę dla reala, tworząc kilka serwerów na najpopularniejsze wersje gry, dla każdej po jednym serwerze pvp i non-pvp, ale na to bym nie liczył, bo to już by się dawno pojawiło.

Szczerze, nie wierzę że Cipsoft chociażby palcem kiwnie dopóki armia botów kupuje PACC, ale na classic serwerze może i bym zagrał.

Kiedyś grałem grało się fajnie ale nie chciałbym się cofać , szli z biegiem czasu i dobrze im to szło. Ja mówię stanowcze nie.

Ostatnim razem w Tibie grałem na wersji 6.x więc trochę dawno i tak z ciekawości zapytam co takiego wprowadzili na niekorzyść?

Ostatnim razem w Tibie grałem na wersji 6.x więc trochę dawno i tak z ciekawości zapytam co takiego wprowadzili na niekorzyść?

Bez PACC nie warto grać.

Ha ha ha ha błagam nie. Spoko classic 7.4/7.6 o tak zagrałbym ale te servery nie maja prawa bytu. Celowanie myszką runkami na gracza? Świetnie! Ręczne zakładanie ringów/amuletów/ice rapierów?(wtedy, teraz glooth weapony) SUUUPER! Ręczne manasowanie? Używanie uhów też ręcznie? Miodzio. Blokowanie potami, podnoszenie spearów itd. Oj jak najbardziej ale nie w tych czasach a dlaczego? Ponieważ bot i wszystko w temacie. Wszystko ludzie sobie ustawią na bocie(używanie runek na hotkeyach, używanie runek na ludziach przy pk, ubieranie ssa automatycznie czy potowanie) i będą grali na 7.4 jak na najnowszym kliencie a my uczciwi gracze będziemy dostawali w pape na wojnach... Szkoda nerwów dla ręcznych ludzi(huehuehue) nie ma sensu dawać zarobić botterom. Wystartuje server i zuczkinns zaraz poleci z mass botem 400 charów zrobi six rubies quest i zepsuje gospodarke tibijską.

Cipsoft już się dawno temu ustosunkował do tego typu propozycji. Nie będzie żadnych powrotów do dawniejszych wersji bo "to wymaga pracy". Jest w regulaminie oficjalnego forum, że wszystkie tematy dotyczące powrotu do starszych wersji będą od razu usuwane. Gra jest martwa i nie ma dla niej nadziei, trzeba się z tym pogodzić. Pozostały tam już tylko boty latające po udziwnionym i zniszczonym uniwersum wyprutym z dawnego klimatu, o innych rzeczach już w ogóle nie wspominając. Jedyna nadzieja w tym że ktoś otworzy alternatywę dla reala, tworząc kilka serwerów na najpopularniejsze wersje gry, dla każdej po jednym serwerze pvp i non-pvp, ale na to bym nie liczył, bo to już by się dawno pojawiło.

Gra swoje przeżyła, teraz mi się też podoba, ale zniechęca mnie fakt, że koło mnie latają boty. Kiedyś jak grałem, to miałem przyjemność z gry i satysfakcje. Wtedy był klimat, każdy na dzielni grał, było się czym chwalić.

A propos updatów i dziwniejącym klimatu - raz, gdyby nie było żadnych updatów był by hejt, że takowych nie ma, a jak są - to, że są zbędne, psują uniwersów itd.

IMO Cipsoft idzie w dobrym kierunku, updatują giere, banują co tam mogą - i doją hajs za PACC.

Z jednej stronki to gra przepełniona botami, z drugiej są tu też "prawdziwi gracze", co wystarczy żeby stworzyć dobrą atmosfere.

Grałem w pare gierek, gdzie nie grało dużo osób, ale były updaty, forum aktywne, mało botów; taka prawdziwa społeczność gry, a serwery pewnie stoją do dziś.

Witam, wyszedłem dzisiaj z kolejną petycją po dwóch latach w kierunku Cipsoftu. W 2013 roku zorganizowałem podobną, jednakże nawet uzbieranie 24 tysięcy głosów nic nie pomogło. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się od dzisiaj spróbować chociaż przemówić do Cipsoftu, aby stworzył dla nas ze dwa serwery na starych warunkach z przed kilku/kilkunastu lat. Wtedy sam zobaczy ile stracił, likwidując stary klient.

Dla niektórych może to się okazać nerdowskie wprost ujmując, nawet wiedząc, że jestem za stary na takie rzeczy, ale chcę, aby inni również czerpali z tego przyjemność wiedząc, ile serwerów prywatnych jest ze starymi wersjami, a wcale nie musi tak być, gdyby Cipsoft coś z tym zrobił. Wszyscy by wrócili wówczas na starą Tibię.

Bardzo proszę o niekomentowanie w tym temacie ludzi niegrających i nienawidzących tej gry. Grałem w nią kilkanaście lat temu od wersji 7.1 do 7.6 potem przestałem. Teraz w tym roku wracam do klienta 7.4 na prywatnych serwerach i korci mnie aby pograć w Tibię na Cipsoftowskich serwerach. Więc proszę Was o odrobinkę szacunku w moją stronę i nie wypowiadanie się ani w moim kierunku, ani mojego tematu. Liczę na komentarze i głosy graczy z owej gry.

Pozdrawiam

http://www.ipetitions.com/petition/we-are-changing-the-world-of-tibia

P.S Proszę także o niekomentowanie błędów w tym co napisałem na stronie, bo jeżeli takie zaistniały to przepraszam, idealny w tym nie jestem.