Plebiscyt forum MMOPLAYA 2015

Wielkimi krokami zbliża się koniec kolejnego kalendarzowego roku. Serwisy branżowe prześcigają się w konkursach i plebiscytach na najlepsze, najgorsze, najśmieszniejsze i najnudniejsze gry, filmy, piosenki i wydarzenia. Nie chcąc pozostać w tyle i my startujemy z podobnym plebiscytem, który ma za zadanie wyłonić NAJ- naszego kochanego forum. Do wszystkich kategorii radzę podejść z należytym dystansem, bo plebiscyt jest formą forumowej zabawy, w związku z którą, mam nadzieję, nikt nie będzie się jakoś specjalnie wiązał.

Sam konkurs zostanie rozstrzygnięty po dwóch etapach. Pierwszy, który zaczyna się właśnie teraz, to nominacje do poszczególnych kategorii. Wszyscy zainteresowani mogą odwiedzić link z formularzem i wypełnić go wedle własnego uznania. Osoby/tematy/wydarzenia, które będą nominowane najczęściej oraz te, które zostaną wybrane przez administrację, przejdą do drugiego etapu czyli faktycznego głosowania. W każdej z kategorii pojawi się do 6 opcji, których wybór w osobnym formularzu będzie oznaczał oddany głos. Naturalnie, posiadacze największej liczby głosów w tym ostatnim głosowaniu zostaną laureatami wyróżnień danych kategorii, a dla wszystkich takich osób przygotujemy specjalne rangi, które wraz z unikalnym kolorem nicku będzie można nosić na forum przez określony czas.

Krótkie QA dotyczące nominowania:

Czy liczba nominacji będzie miała wpływ na czyjąś wygraną?- Nie, nominacje mają nam jedynie pokazać kogo chętnie widzielibyście w danych kategoriach. Dopiero głosowanie w 2 etapie wyłoni zwycięzców.Gdzie mogę nominować i głosować?- Nominować możesz https://docs.google.com/forms/d/1Iz3p-FV_jAoJ6cUcgWmUScLkdssw1nwiTGG3lB5Xvmc/viewform?usp=send_form, natomiast formularz do głosowania zostanie otwarty i udostępniony w późniejszym terminie.Jak mogę nominować?- Wejdź w link podany powyżej i wypełnij puste pola nazwami użytkowników, linkami do tematów lub opisem wydarzenia roku, które nominujecie. Od i do kiedy mogę nominować/głosować?- Nominować możesz już teraz i ten etap głosowania potrwa do końca poniedziałku, tj. 7. grudnia. We wtorek, dzień później, pojawi się link do formularza z głosowaniem na zwycięzców.Kogo mogę nominować?- Absolutnie każdego, kto według Ciebie pasuje do danej kategorii. Można nominować również administrację oraz samych siebie.Czy nominowanie jest anonimowe?- Zarówno nominowanie jak i głosowanie będzie w pełni anonimowe.Czy mogę nominować samego siebie?- Tak, możesz?Czy mogę nie nominować nikogo?- Tak, możesz pozostawić puste pole, jeżeli nie masz pomysłu na to co/kogo nominować.Jak będzie wyglądała sprawa nagród za zwycięstwa w kategorii?- Szczegóły nagród zdradzimy w nieco późniejszym terminie, kiedy sam plebiscyt będzie dobiegał końca.Masz inne pytanie - zadaj je poniżej, w tym temacie lub za pośrednictwem PW.

Użytkownik roku

najmilszy, najlepszy, najpopularniejszy, najbardziej wartościowy dla forum. Taki, bez którego to miejsce byłoby po prostu gorsze

UżySzkodnik roku

przeciwieństwo Pana/Pani z kategorii wyżej. Postów tego użytkownika raczej unikasz - jeżeli możesz :szczerbaty:


Śmieszek roku

Użytkownik, którego posty bawią i potrafią poprawić nawet najsmutniejsze dni. Dostawca najlepszych tekstów, ripost, śmiesznych filmów, obrazków albo żartów - Wy wybieracie!


Spamer roku
Jeżeli wydaje Ci się, że posty tego użytkownika widzisz w niemal każdym dziale i temacie forum, to prawdopodobnie należy mu się nagroda w tej kategorii


Choleryk roku
Użytkownik, dla którego żadne wydarzenie forum nie jest wystarczająco dobre. Bez niego nie byłoby pewnie połowy forumowych dramatów i awantur


Temat roku
Najciekawszy, najbardziej popularny, najśmieszniejszy albo najgłupszy. Przede wszystkim taki, który zapadł wam w pamięć w 2015 roku

Wydarzenie roku
Do tej kategorii może trafić cokolwiek: ktoś został zbanowany, ktoś wszczął awanturę, strona zmieniła wygląd. Jeżeli szczególnie pamiętasz jakieś wydarzenie ubiegłego roku, to powinno znaleźć się w tej kategorii

LINK DO FORMULARZA NOMINACJI: https://docs.google.com/forms/d/1Iz3p-FV_jAoJ6cUcgWmUScLkdssw1nwiTGG3lB5Xvmc/viewform?usp=send_form

Nominacje złożone, nic tylko czekać na głosowanie.

IMHO nominacje mogłyby być publiczne, większość kategorii jest pozytywna. Z drugiej strony tak jak jest, głosowanie będzie później bardziej wartościowe...

Licze, ze krol animkow cos wygra!

Złożone, nie mogę doczekać się wyników :D

(Chociaż pewien użytkownik ma zapewnioną wygraną)

A ile razy mogę wypełnić ankiete ?

I tak zostaniesz szkodnikiem roku.

to są tylko nominacje, które i tak zostaną zweryfikowane, więc można ile się chce, ale w ostatecznym rozrachunku niewiele to da. W ostatecznym głosowaniu będzie dozwolony tylko jeden głos.

Szkoda bo już zagłosowałem na siebie 100x we wszystkich konkurencjach.

A zrobiłem, nominowałem ale brakuje mi tutaj jeszcze kilku opcji dla użytkowników. W każdym bądź razie czekam na wyniki :)

Nie dajmy sie ponieść ;p

Hehe, wypełnione

będzie można nosić na forum przez określony czas.

Mam nadzieje, że to będzie czas jakoś do nowego roku i ew tydzień po nim. Ot wyróżnienie na końcówkę roku.

Hehe, wypełnioneMam nadzieje, że to będzie czas jakoś do nowego roku i ew tydzień po nim. Ot wyróżnienie na końcówkę roku.

Planowo nawet trochę dłużej, ale jeszcze wszystko w tym aspekcie jest do dogrania.

No to dobrze, wyróżnienie i zabawa zabawą, ale jednak szkoda by było, żeby później pół roku latało 6 specjalnych rang.

Let the game begins!

Zbrobione, Jestem ciekawy kto przejdzie przez eliminacje :3

Zrobione...... "Ten kogo imienia nie mogę tutaj wypowiedzieć" będzie miał główną nominację "gdzieś".

Gdybym mógł zdradzać głosy to bym już to dawno zrobił.

Najlepiej gdyby "negatywny" zwycięzca roku dostał ciekawą nagrodę(ja już akurat miałbym pomysł na nagrody).

Za jedną z tych kategorii nagrodą powinien być perm, jako, że jest po prostu wrzodem na tyłku forumowej społeczności.

Dopiero teraz zauważyłem że taki temat istnieje, ale nvm. Po przeczytanu aż zarechotałem. Po co robić taki cyrk? Jeśli chodzi o najmilszych i najfajniejszych użytkowników to wiadomo że będze to rodzina teletubbies. Nie szybciej podać wyniki na tacy? Przecięż i tak to będzie zależeć od was. Jeśli chodzi o tych gorszych użytkownników to nie wiem jaki macie cel. Chcecie ich wyróżnić czy ośmieszyć, bo nie rozumiem.

Nie przekreślaj sytuacji z góry Gringos, jak tytuły rozejdą się w grupie trzymającej władzę, to wtedy będziemy narzekać. A szkodnikiem forum i tak wiadomo kto zostanie, więc dramy z tego powodu nie będzie.

Dopiero teraz zauważyłem że taki temat istnieje, ale nvm. Po przeczytanu aż zarechotałem. Po co robić taki cyrk? Jeśli chodzi o najmilszych i najfajniejszych użytkowników to wiadomo że będze to rodzina teletubbies. Nie szybciej podać wyniki na tacy? Przecięż i tak to będzie zależeć od was. Jeśli chodzi o tych gorszych użytkownników to nie wiem jaki macie cel. Chcecie ich wyróżnić czy ośmieszyć, bo nie rozumiem.

Nie spinaj sie, to tylko zabawa i tak nalezy to traktowac.

Nie spinaj sie, to tylko zabawa i tak nalezy to traktowac.

Dopóki ktoś nie zabawi się w multi-głosy.