HOTS - kim lubicie grac najbardziej?

Tak, jak w temacie napiszcie swoje top 3, ewentualnie top 5 ulubionych bohaterow. Najlepiej jak dodacie powody za co ich lubicie. Piszcie, ja tez sie pozniej wypowiem.

Zszywka, LiLi, Lilidan, powiedzmy jeszcze zeratul i muradin

Lili mój the best. robię każdego solo po 20 lvl ;)

Jak grałem to lubiłem tassa bo nie dość, że potrafił robić za świetnego suppa to jeszcze mógł być świetnym dps o ile team tego potrzebował. Ta elfka z sową(nie pamiętam nazwy) też jest całkiem ciekawa, kontrola mapy, lub nawet snajpienie przeciwników.

Uther- mój ulubiony healer, moim zdaniem najtrudniejszy do wymasterowania, ma bardzo dużo zdolności dodatkowych do wyboru. Świetny heal, co chwila może stunować, świetny ult. Nadal nim gram, chociaż niedawno go trochę znerfili.

E.T.C- uwielbiam go za jego Pogo. Dobry wślizg w grupę przeciwnika i mamy cały team zniszczony. Tylko trzeba mieć do tego dobrze dobraną drużynę, taki Diablo, Raynor i Jaina+E.T.C i wszyscy są porobieni. Tylko trzeba dobrze wjechać w przeciwników, nie bać się. Mój ulubiony tank.

Raynor- mój ulubiony dps, bardzo prosta postać, jedna z pierwszych którą grałem dłużej. Ma większy zasięg od innych bohaterów, dobrą ma ucieczkę i dużo wytrzyma. No i ten ult obszarowy, który jest świetny w pushowaniu i w teamfightach też.

Tyrael- taki nie do końca tank, uwielbiam go za jego mobilność. Na dodatek ult "uświęcenie" może uratować nawet nie do końca dobry teamfight. Niedoceniana postać moim zdaniem. Lepszy jest, gdy pójdziemy nim pod damage, jako jedyny tank w drużynie się niestety nie sprawdza.

Rexxar- nie rozumiem czemu tak mało osób go gra. Daje świetne możliwości mimo, że jest trudny do ogarnięcia, jednak możliwość stunowania co chwilę i ogromny jak na tanka DPS sprawia, że go uwielbiam.

E.T.C- pierwszy bohater jakim zagrałem. Gdy go ujrzałem odrazu wiedziałem, że nim właśnie będę grał! Uwielbiam taurenów, i cięższe brzmienie. Jednak zamieniłem go potem na w.w. Rexxara gdyż E.T.C nie daje takich fajnych możliwości, co nadrabia bardzo silną ultą.

Gazol- przyjemny, prześmiewczy i ogólnie fajny bohater. Połączenie Grawi-Bomby z ładunkiem explodium tworzy nie małe zamieszanie. Wykręca fajny DPS, a w późniejszej fazie gry nie ma problemów z maną.

Sierżant Petarda- o ile ma się w drużynie fajnych ogarniętych tanków to można zrobić prawdziwy roz*ierdol. Ogromny DMG to chyba jej największa zaleta. Rozstawiamy się za drużyną i powoli pchamy linie do przodu. :D

3853709800_1448988512_thumb.jpg 9776588600_1448988513_thumb.jpg

Uther - Mój ulubiony, bo to Holy Paladyn z WoWa, jest wytrzymałym healerem niczym Warrior Priest z Warhammera, ma mocnego stuna niczym Paladyn z Lineage2 i świetny heal jak Cleric z Aiona :D

Jaina - lubię czarodziejów tak samo jak paladynów/healerów. Wolę magów ognia, ale Kael'Thas jest nudniejszy od Jainy, więc nią gram częściej.

Morales - Jeszcze nie ma jej na podium, ale będzie niedługo zamiast Novy. Po ostatnim buffku do HP Morales wymiata. Świetny heal, świetna postać. Trudna w obsłudze, co jest dla mnie wielkim plusem.

Do TOP 5 to jeszcze bym dodał:

Johanna - świetny tank, wytrzymała jak skała.

Nova - Fajnie się snajpi noobków, którzy nawet mnie nie widzą jak obok nich stoję :D Ale na doświadczonych graczy nie lubię nią grać, bo to słaba postać jest. Rework jest już zapowiedziany.

No... musze powiedziec, ze wiele ciekawych opinii :) W sumie mam tak, ze ostatnio mam kilku ulubionych bohaterow, a wybor ich czesto uzalezniam od mapy na jakiej akurat gram.

Ta elfka z sową(nie pamiętam nazwy) też jest całkiem ciekawa, kontrola mapy, lub nawet snajpienie przeciwników.

Masz na mysli Tyrande :)

Dobra teraz czas na mnie:

1. Zszywaniec - przede wszystkim za ulti "pozarcie" oraz hak przyciagajacy - poluje nim i staram sie wejsc z pozartym przeciwnikiem do bazy :D ponadto lubie go sw wszystkie efekty spowalniajace wrogow

2. Falstad - bardzo dobry zabojca, ale malo ma zdrowia, takze trzeba byc czujnym, ma swietne ulti: podmuch - mozna bardzo ciekawie wykorzystac(raz udalo mi sie ukrasc bossa dzieki temu :D)

3. Tyrande - niedoceniany healer, o bardzo ciekawej zlozonosci, lubia nia grac na mapie zatoka czarnosercego, sowa trafiajaca wielu wrogow, ulti leczenie + niewidzialnosc calej druzyny oraz sprincik :P

4. Anubarak - jeszcze dobrze go nie ogarnalem, jest wytrzymaly i mozna troche przeszkadzac przeciwnikom, marzy mi sie skin biedronki :D albo ten drugi epicki tez jest kozacki

No i 5. Abathur(taki troche mistrz gry), Murky(pochod murlokow) i Cho'gal (nie wiem czemu ale jego wyglad i mechanika kojarzy mi sie z jakimis oldschoolowymi komiksami, czy Warhamerami, cos w ten desen)

Pomimo tego, że dawno już nie grałem w Heroes of the Storm, to mogę wymienić moje ulubione postacie. Na pierwszym miejscu klasyfikuje się Gazol. Jest to potężny bohater, ale zdaje mi się, że bardzo niedoceniany.

Następnie, Zagara i Nazebo. Czyli łatwo można wywnioskować, że podoba mi się mechanika i rolo postaci specjalistycznych. Do topki dodałbym jeszcze Abathur i Sylv, ale trzeba mieć ogarnięty team, żeby coś nimi ugrać :)

Artanis - postać dla mnie idealna. Może nie nalezy do tier 1 ale osobiście mam dużo funu gdy nim gram. Jak dobrze zbudujesz to solujesz 2 typa może nawet 3. Niby tank ale bardziej dps moim zdaniem. On jedynie jest self tankiem. Jak na 20lvl zboostujesz ulta to możesz zrobić ace'a nie uczestnicząc w grze.

Muradin - genialny tank. Może stunować 2 skillami. Typowy dla tanka ult czyli awatar.. nic tylko wbić sie w grupke bohaterów.

Valla - Przyjemnie jest gonić i bić bohaterów którzy uciekają z low hp :)

Zdecydowanie uwielbiam wspierać swoją drużynę grając BW, oraz bawić się i mieszać na mapie grając Abathurem. :D

Tak, jak w temacie napiszcie swoje top 3, ewentualnie top 5 ulubionych bohaterow. Najlepiej jak dodacie powody za co ich lubicie. Piszcie, ja tez sie pozniej wypowiem.