Elite: Dangerous - sytuacja i ogólne wrażenia

Siemka.

Ma ktoś (gra aktualnie) wyżej wymienioną gierkę i jest w stanie powiedzieć mi jak tam z ludźmi i ogólnie opisać wrażenia (ew. czy poleca, czy odradza)? Zawsze ciekawiło mnie coś ala EVE ino w pierwszej osobie, tj. eksploracja kosmosu, walki itp. :3

PROSIŁBYM O MEGA SZYBKIE ODPOWIEDZI GDYŻ CHCIAŁBYM SIĘ ZŁAPAĆ JESZCZE NA PROMOCJE (mam jeszcze tylko ~5 Godzin :P)

Z góry dzięki za odpowiedzi :P

Nie polecam, automatycznie instancjowana gra, dobra żeby spędzić kilkaset godzin latając swoim statkiem po pustej galaktyce bez większego sensu.

Ja mam tą grę i powiem że gra ma ogromny potencjał. W obecnej fazie gra ma strasznie mało kontentu lecz ma pewien urok. Dodatek horizon ma przynieść wiele nowości, nie tylko lądowanie na planetach ale też multicrew, hangary w większych statkach typu anakonda, nowe statki i jeszcze kilka mniej lub bardziej ważnych rzeczy. Ogólnie gra jest sandboxem, więc musisz obrać sobie jakiś cel. ja np mam dopiero przegrane w grze 40h i na Cobrze zbieram sobie kredyty i reputację u federacji by móc zakupić Korwetę. W tej grze musisz postawić sobie jakiś cel by cieszyć się z gry.

Pozdrawiam CMDR Darxus ;)

Siemka.

Ma ktoś (gra aktualnie) wyżej wymienioną gierkę i jest w stanie powiedzieć mi jak tam z ludźmi i ogólnie opisać wrażenia (ew. czy poleca, czy odradza)? Zawsze ciekawiło mnie coś ala EVE ino w pierwszej osobie, tj. eksploracja kosmosu, walki itp. :3

PROSIŁBYM O MEGA SZYBKIE ODPOWIEDZI GDYŻ CHCIAŁBYM SIĘ ZŁAPAĆ JESZCZE NA PROMOCJE (mam jeszcze tylko ~5 Godzin :P)

Z góry dzięki za odpowiedzi :P