Internet a przeprowadzka

Witam za kilka dni przeprowadzam się do nowego domu, lecz pojawia się pewien problem mianowicie jaki internet tam zakupić? Mieszkam na wsi, ok. 5 KM od najbliższego miasta, w tej chwilii uzywam Neostrady od Orange, która sprawuje się bardzo dobrze, lecz niestety w nowym domu nie posiadam telefonu stacjonarnego oraz nie ma możliwości podłączenia takiego.


Więc mam pytanie do was, jaki internet polecacie na moje warunki?


sprawdź jakie sieci masz dostępne w okolicy i wybierz najlepszą .

Tylko jaki internet tam zakupić nie chce Mobilnego, chcialbym by utrzymywał stale wysokie prędkości bez spadków i bez limitu, a z tego co wiem Neostrada potrzebuje telefonu stacjonarnego. Ten dom do którego się przeprowadzam jest nowo pobudowany i niestety nie można w nim założyć telefonu stacjonarnego :c

Kablówka albo radiówka, musisz się lokalnie dowiedzieć co jest dostępne u ciebie.

A pomożecie mi to ogarnąć bo ja troche zielony jestem. (Miejscowość Skarszew, Woj.Wielkopolskie, Niedaleko miasta: Kalisz)

Podobno netia tam funkcjonuje, musiałbyś się dowiedzieć czy by cie podłączyli. najlepiej rozejrzyj sięczy sąsiedzi mają anteny od wifi na dachach i jak coś to popytaj czy są zadowoleni itd.

Dobra, jednak zdecyduje się na telefon stacjonarny? Jak myslicie ile moze kosztowac podciągnięcie kabli od skrzynki ktora oddalona jest ok 50-60 metrów od Domu?

Ja mam kabel w ulicy i mam swój kabel z domu do ulicy, ale nie chcą mnie podłączyć, bo oni nie kopią ,a samemu nie mogę, i mogą mi zaoferować super ekstra orange free dom, dlatego mam radiówke

Witam za kilka dni przeprowadzam się do nowego domu, lecz pojawia się pewien problem mianowicie jaki internet tam zakupić? Mieszkam na wsi, ok. 5 KM od najbliższego miasta, w tej chwilii uzywam Neostrady od Orange, która sprawuje się bardzo dobrze, lecz niestety w nowym domu nie posiadam telefonu stacjonarnego oraz nie ma możliwości podłączenia takiego.


Więc mam pytanie do was, jaki internet polecacie na moje warunki?