Konkurs Skyforge

Witajcie!

Zorganizowaliśmy dla Was mały konkurs - bardzo prosty. Przysyłajcie nam Wasze screeny/filmiki/arty co tylko chcecie. Koncept jest dowolny, praca musi się zawierać oczywiście w klimatach Skyforge'a. Czyli albo screeny z gry albo filmiki, albo prace bezpośrednio związane z nią.

Do pięciu szczęśliwych osób trafią Paczki Arisen (o wartości 28€ każda)

Konkurs trwa do 13 grudnia (wstępnie).

Paczka zawiera:

Necromancer Class unlock

Cyber Gothic costume

Arisen Dance

Legendary weapon and offhand

Argents 30000

Spark replicators 8000

Etheral cores 3500

Powodzenia!

Darth Vader powraca !

Hej! Zasadnicze pytanie - kiedy mija termin składania zgłoszeń? Nie mam bladego pojęcia czy uda mi się dorwać chwilkę...

Hmm, powiedzmy, że do 13 grudnia macie spokojnie czas na wykonanie pracy konkursowej. Jeśli ktoś jeszcze będzie potrzebował z 2-3 dni to ewentualnie przedłużę. :)

Dzięki za tak szybką odpowiedź! Może uda mi się coś wykombinować!

Trochę relaksu i przyjemnych widoczków w przerwie wykonywania misji :)




Game_151204_004824.jpg


Jedna z pierwszych lokacji w grze - polecam. :)

344bayd.jpg

Screeny... Nie sprecyzowano czy 1 czy kilka więc... Poradnik jak być dobrym Bogiem i zdobywać wyznawców :D

1: Świątynia i zwierzęta przed nią - absolutny must have!



2: Próba siły, czyli pokaż że Pudzian przy Tobie to płotka!


3: A na koniec, przyjmij chętnego do grona wiernych. Niech klęka niczym przed Kserksesem! :D
2ecirts.jpg

Jeden Bóg, Trzynaście Oblicz. SkyForge!

Indiana Jones na wakacjach:P 99852372669861827665.jpg

Zimowo i świątecznie. Śnieżynka w akcji.

Dzień jak co dzień :)

Wpierw obowiązki !

A później odpoczynek :)

A aktualnie przygotowania do Świąt :D

Cześć! Doszedłem do wniosku, że moja konkurencja jest zdecydowanie zbyt mocna, żeby pozwolić sobie na ''lenistwo'' - dlatego też wykrzesałem resztkę wolnego czasu i tym samym update'uję moje wcześniejsze zgłoszenie

o tę pracę:

Jak widać - każdy stara się jak może, żeby dostać się do obsady Skyforge'a. :)

Do 13 ? :) okey to jeszcze mi się uda coś dodać :)

Jako, że ilość prac nie powala, stwierdziłem, że przedłużę czas do 15 czyli do wtorku do godziny 23:59. : )

Nic dodać nic ująć :)

Z boskim bałwanem ;)

Wyniki będą dziś wieczorem. :)

Dziś wieczorem? Czy jutro? Bo już w sumie noc jakby nie patrzeć. Od 17 już tak tu zerkam i nie wiem czy jest sens nadal dziś pilnować tego tematu :P

Dziś wieczorem? Czy jutro? Bo już w sumie noc jakby nie patrzeć. Od 17 już tak tu zerkam i nie wiem czy jest sens nadal dziś pilnować tego tematu

No cóż chyba "Salkowi" co wypadło i musimy jeszcze poczekać ;)