Prywatne serwery w newsach

to na forum nie mozna gadac o prywatach, przynajmniej wymieniac ich nazw czy linkow, a guru na portalu moze zrobic newsa i wymienic nazwy najpopularniejszych serwerów? Przeciez to dzialanie z premedytacja, rozumiem wypisac nazwe tego serwa bo to duze wydarzenie ale jeszcze na koniec wymienic naazwe dwoch pozostalych - no brawo. I teraz pewnie bedzie gadanie że forum to nie portal, ale sami ustalacie te zasady!!

to na forum nie mozna gadac o prywatach, przynajmniej wymieniac ich nazw czy linkow, a guru na portalu moze zrobic newsa i wymienic nazwy najpopularniejszych serwerów? Przeciez to dzialanie z premedytacja, rozumiem wypisac nazwe tego serwa bo to duze wydarzenie ale jeszcze na koniec wymienic naazwe dwoch pozostalych - no brawo. I teraz pewnie bedzie gadanie że forum to nie portal, ale sami ustalacie te zasady!!

Nie jesteś na czasie z regulaminem. Dyskusje na temat prywatnych serwerów są dozwolone. Zabronione, natomiast, jest umieszczanie linków do serwerów.

Aby nie być gołosłownym, oto cytat z tego tematu http://mmorpg.org.pl/forum/topic/76317-tl;dr-zmian-w-regulaminie/

Od czasu wprowadzenia regulaminu minęło już trochę czasu, jednak cały czas widzimy reporty wysyłane za nieaktualne już przewinienia, no i tak jak w którymś temacie obiecałem, należy wam się krótkie podsumowanie wszystkich zmian oraz tego co znaczy to dla Was, użytkowników. Potraktujcie ten temat jako swoiste, skrócone patch notesy forum. - przerobiliśmy punkt dotyczący dyskusji nt. prywatnych serwerów. Nie zmieniliśmy stanowiska w tej sprawie, więc nadal zakazane jest promowanie serwerów (tj. podawanie linków do stron prywatnych serwerów, tworzenie tematów-poradników na temat ich działania i/lub zadawanie pytań o ich działanie, itp,) jednak nie zamierzamy udawać, że czegoś takiego jak prywatne serwery nie ma. W związku z tym o prywatnych serwerach można dyskutować i można też szukać ekip do gry na takowych serwerach - bez podawania linków.

Czyli wymieniać nazwy prywatnych serwerów mogę, ale nie mogę dawać linka do nich? Oki.

przecież to idiotyzm

No i poza tym to tak - portal i forum to dwa zupełnie różne miejsca rządzące się swoimi prawami. Ostatnie zmiany w regulaminie forum nie wpłynęły w żaden sposób na treści publikowane na portalu, dlatego podobnego newsa guru mógł wystosować zarówno teraz jak i kiedyś, przez zmianami na forum, jeżeli uznaje to za stosowne.

jednak nie zamierzamy udawać, że czegoś takiego jak prywatne serwery nie ma. W związku z tym o prywatnych serwerach można dyskutować i można też szukać ekip do gry na takowych serwerach - bez podawania linków.

i wlasnie w mysl tej zasady pisalem newsa

Nie badzmy hipokrytami. Kazdy z nas sciaga pirackie mp3 i filmy, kazdy rowniez wie o istnieniu tysiecy pirackich serwerow. Nazwy wymienilem, linkow NIE.

Amen.

nie każdy z nas. Nie jestem wszyscy i nie mam na imie każdy. Nie znasz mniie czy kogos innego to nie oceniaj, ustalcie klarowne zasady a nie chowacie sie za jakimiś wyimaginowanymi argumentami z d*py.

nie każdy z nas. Nie jestem wszyscy i nie mam na imie każdy. Nie znasz mniie czy kogos innego to nie oceniaj, ustalcie klarowne zasady a nie chowacie sie za jakimiś wyimaginowanymi argumentami z d*py.

tak sie tlumacz...

Ratuje temat:

Niechaj łaska błogosławionego Lecha Kaczyńskiego, bohatersko poległego śmiercią tragiczną w Katyniu spłynie na ten portal

aaaameeeeeennnnnnnnn

tak sie tłumacz to tym ze jestes beznadziejnym redaktorem a ludzie na portalu jeszcze ci dziekuja. Tak samo jak wyborcy pis czy po, wybieraja dalej to samo bo mysla ze moga trafic do bardziej smierdzacego gowna.

Poziom forum ponizej 0, poziom portalu ponizej 0. poziom administracji tez ponizej 0 bo nikt nie potrafi regulaminu ulozyc. HAHA

Temat wyjaśniony. Zamykam, żeby unikać tworzącego się już spamu.

to na forum nie mozna gadac o prywatach, przynajmniej wymieniac ich nazw czy linkow, a guru na portalu moze zrobic newsa i wymienic nazwy najpopularniejszych serwerów? Przeciez to dzialanie z premedytacja, rozumiem wypisac nazwe tego serwa bo to duze wydarzenie ale jeszcze na koniec wymienic naazwe dwoch pozostalych - no brawo. I teraz pewnie bedzie gadanie że forum to nie portal, ale sami ustalacie te zasady!!