Poszukuje graczy do Diablo 3

Więc tak:

-Szukam graczy którzy posiadają ów grę diablo 3

-zaczynamy od nowa, albo jeśli ktoś nie chce zmieniać swojej już postaci to może wtedy grać na swojej

-wymagania dotyczące wieku hmm żadne

-trzeba być ogarniętym w sensie zachowanie, może wówczas podczas gry będziemy używać komunikatora głosowego

-o ile słyszałem można przenieść potem postać na sezon więc o ile grupa by wytrzymała można by było przenieść się

-Posiadam podstawkę i rozszerzenie

-Może w przyszłości można by było założyć klan

Zgłoszenia:

-dobrze by było jakby osoba która chce zagrać napisała tutaj pod postem parę zdań o sobie. Zaznaczam iż nie jestem zwolennikiem czytania więc wypracowań nie będę czytać.

O mnie:

w tym roku skończę 20 lat. W grę diablo za czołem grać przed świętami, czyli około 20 grudnia jakoś tak co powoduje że nie mam wysokiego poziomu mistrzowskiego. Spędzam dużą ilość swojego czasu przy komputerze więc powinniśmy się dogadać na temat czasu gry. Nie mam dobrego kompa więc czasami odczuwam spadek klatek. Tym razem zaczynając grę chciałbym przetestować swoich umiejętności w czarowniku xD

Mój battletag Nudny#2261

Postać można przenieść to fakt, ale bez ekwipunku, i z 1 poziomem.

Hardkor czy soft?

a przyznam szczerze że nie wiem zdecydujemy razem z grupą jeśli jakaś się znajdzie :3

Witam,

Ja chetnie pogram, mam jakas tam postac bez szalu bo dlugo nie gralem, moge zaczac od 0 jak i grac dalej. Sporo sie pozmienialo w diabolo wiec troche narazie nie ogarniam ;p

Mam 25 lat moge grac na wszystkich trybach, tylko ktos musialby mi wytlumaczyc te sezony :P

moj battletag Savalin#2568

Ja z chęcią się piszę, w Diabełka gram od niedawna, na ten moment gram Barbarzyńcą, mam ok 160 paragon (nie pamiętam dokładnie) i całkiem spoko secik, interesują mnie dwie postaci Łowca Demonów i Krzyżowiec (pod typowego tanka), mój nick na "battlenecie" to Rollmo, jestem cały czas online, aczkolwiek AFK, powinienem grać jakoś ok. 17/18, jeśli o samą grę chodzi to średnio jeszcze ogarniam nie które rzeczy.

Ps. Bardzo przepraszam za wypracowanie. =/

Witam, też mogę zagrać od niedawna posiadam własną kopie D3 + RoS i mam 27 lat więc jak coś też się pisze na granie razem mój battletag to Archaniol89#2669 zapraszam

Cześć wszystkim, mam 16lat i chętnie bym pograł z grupą od 1lvl na sezonie nowym. Poza sezonem mam 100 któryś paragon 3 postacie max lvl dużo nie grałem bo właśnie nie było z kim. Mam podstawę + dodatek. Zapraszajcie na battlenecie jak coś Izzee#2733.

Też byłbym chętny 22 lata d3+ros mogę grać od nowa mi to tam bez różnicy

battlenet to Ave#2167

Siemka, z chęcią zagram. 20 lat, diablo 3 z dodatkiem mam od niedawna, dopiero co po raz pierwszy przeszedłem główną fabułe barbarzyńcą. Jestem dość nowy, ale szybko się uczę. Dużo grałem też w poprzednie części. Jak coś to piszę się na granie. :)

BT: Santjago#2244

odświeżam

Siemka,chętnie z kimś bym pograł mam 20 lat.Kupiłem d3 z dodatkiem około 1.5 tygodnia temu , przeszedłem gre czarownikiem lecz dalej nie ogarniam co i jak do końca ^^. Myślę , że szybko załapie tylko oczywiscie wolałbym w ekipie grać :). nick w d3 Anthariel , na bt mefis118

Witam, w oczekiwaniu na sezon V chętnie polatam z jakąś ekipą. Z diablo 3 moja przygoda trwa od dnia premiery wcześniej D2 więc jako taką wiedze mam a na pewno wystarczającą aby pomóc nowym graczom. Latanie od 0 w tym momencie mnie troszkę odstrasza ale chętnie pomogę wam wbić lvl i obeznać się z postacią aby być przygotowany na 15 stycznia (to data nowego sezonu). Jeśli ktoś ma ochotę to pisać RafaR#2317.

Od siebie o sobie to procująca/uczący się 25 latek ze mnie :)

Chętnie zagram w diablo. Grałem w poprzednim sezonie (ok. 620 paragon). Posiadam też klan (Seven Sins) więc będzie można łatwiej się złapać. Battletag: Bushido#2782

Edit: Zaprosiłem tych co mogłem do klanu.

tu jest dużo graczy http://www.ros-bot.com/pl ;<

Chetnie pisz pw

Odświeżam zapraszamy rowniez do klanu w diablo :3 o nazwie LegionUpadlych skrot LU zapraszam

O mnie:w tym roku skończę 20 lat. W grę diablo za czołem grać przed świętami

Nieźle mnie to rozbawiło :D

Witam !
Mam coś koło 170 paragonu, trzy postacie wymaksowane, ale chętnie pograłbym z kimś chociażby od nowego sezonu. Jeśli nie przeszkadza Wam przy grze streamowanie ( zajmuję się tym od jakiegoś czasu ) to chętnie z Wami pogram :) Jakby co to do tego czasu mogę pomóc komuś powbijać kilka poziomów :)
Mam 26 lat, w Diablo gram od ponad roku.

Battletag: Haruf#2771

Wszystkich chętnych do gry w Diablo 3 z ekipą zapraszam na team speak społeczności gamingowej na którym znajduje się największa Polska społeczność tej gry. Wraz z dowodzący Xazax właścicielem największego Polskiego kanału o tematyce Diablo III tworzymy spora społeczność. Zapraszamy pod adres ts invicta-gaming.com

Więc tak:

-Szukam graczy którzy posiadają ów grę diablo 3

-zaczynamy od nowa, albo jeśli ktoś nie chce zmieniać swojej już postaci to może wtedy grać na swojej

-wymagania dotyczące wieku hmm żadne

-trzeba być ogarniętym w sensie zachowanie, może wówczas podczas gry będziemy używać komunikatora głosowego

-o ile słyszałem można przenieść potem postać na sezon więc o ile grupa by wytrzymała można by było przenieść się

-Posiadam podstawkę i rozszerzenie

-Może w przyszłości można by było założyć klan

Zgłoszenia:

-dobrze by było jakby osoba która chce zagrać napisała tutaj pod postem parę zdań o sobie. Zaznaczam iż nie jestem zwolennikiem czytania więc wypracowań nie będę czytać.

O mnie:

w tym roku skończę 20 lat. W grę diablo za czołem grać przed świętami, czyli około 20 grudnia jakoś tak co powoduje że nie mam wysokiego poziomu mistrzowskiego. Spędzam dużą ilość swojego czasu przy komputerze więc powinniśmy się dogadać na temat czasu gry. Nie mam dobrego kompa więc czasami odczuwam spadek klatek. Tym razem zaczynając grę chciałbym przetestować swoich umiejętności w czarowniku xD

Mój battletag Nudny#2261