Wulgaryzmy w newsach

Czy per pan Góró, myśli że jest fajny pisząc:

"9800 osób zostało wyje... wyrzuconych z Tibii za botowanie"

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/9800-osob-zostalo-wyje-wyrzuconych-z-tibii-za-botowanie

Jestem kóóóóól bo napisałem wyje... to niech już dokończy brzydkie słowo. A mama w domu uczyła, nie wolno przeklinać bo pasem po d*pie dostaniesz, szlaban na kompa oraz urwany kabel od internetu. Wtedy kto będzie pisał nam bajki w najnowszych newsach ze świata góró i 7 krasnoludków?

Poproszę o poprawę zachowania oraz 3x zdrowaśka do wszechmocnego.

nic nie poradzisz na to ze gosciu wie ze jest niesmiertelny, ludzie stad nie odejda, bo nie beda mieli co czytac, a on to wykorzystuje... tez mi sie to nie podoba, ale co zrobic

Tak, popłaczcie się wszyscy. Tak jakbyście pierwszy raz w życiu widzieli przekleństwo. Na ulicy jak usłyszycie, to pouczacie ludzi, że sobie tak nie wolno i sobie tego nie życzycie? Skończcie robić sobie jaja bo przyczepiacie się do wszystkiego. A autorowi dajcie już bana, bo to 2 temat, w którym tylko na coś narzeka.

Serio już nie macie do czego się czepiać, niech sobie pisze co chce. Główny sens tego news'a chyba zrozumiał każdy, a to dla takiego portalu jest najważniejsze. Dodatkowo dodam, że Ty wcale nie jesteś lepszy, umyślnie zmieniając nick, zresztą cały ten post trąci mi tanim poczuciem humoru, a do tego jest napisany w sposób bardzo żałosny.

Jak ci nie pasuje to nie czytaj, są inne strony z grami gdzie na 100% będą lepsze newsy.

Jak ci nie pasuje to nie czytaj, są inne strony z grami gdzie na 100% będą lepsze newsy.

To czemu jeszcze Cie tam nie ma?

Rozumiem że ranga zobowiązuje?

Temat ma na celu zwrócenia uwagi, iż średni wiek tego portalu to 10 at, więc promowanie przeklinania nie jest tutaj na miejscu. A bana za obiektywną opinię to daje się na portalach typu TVN24, republika , niezależna oraz TRAWM

Wywalić guru i czytać crapowate newsy na innych polskich stronach, no thanks.

To czemu jeszcze Cie tam nie ma? Rozumiem że ranga zobowiązuje do lizania tyłka?

Bo mu to nie przeszkadza? Jesteś aż tak ograniczony umysłowo?

@Up Rozumiem, że dostałeś już bana na TVN24 i Trwam? Tobie to przeszkadza, więc sam więcej lat niż 12 raczej nie masz. Jedyne co wnosisz na te forum to wielki BÓL d*py. Tu obrazi za duże, tu za wielka czcionka, sramto tamto. Idź poczytaj sobie książkę albo posłuchaj Radia Maryja.

A proszę bardzo, to ja poczułem się urażony, ponieważ twierdzisz, że mam 10 lat.

Obrońcy wszechmocnego... xD Człowieku, ja nie oglądam portalu od dłuższego czasu, po prostu bawi mnie to jak co chwilę jakiś delikatny chłopczyk pisze temat, że coś mu nie pasuje.

W sumie mógłby już skończyć cały wyraz a nie robić jakieś kropki.

A ty rodzynek serio reprezentujesz taki poziom, że..... Hej

Bo mu to nie przeszkadza? Jesteś aż tak ograniczony umysłowo?

Uznałem to za obrazę.

Czemu już flame war tutaj robicie? Temat ładnie napisałem i już banda obrońców wszechmocnego się zebrała. Ten portal dzieli się na zwolenników oraz przeciwników góró. Tak był jest i będzie.

Idź pograj sobie w jakaś grę, bo naprawdę ci się nudzi.

Ile tych skarg było już na te wulgaryzmy i nigdy nie doszło do porozumienia. W skrócie do Guru to pan i władca portalu (nie forum), no i ma taki styl pisania, wielu osobom to się nie podoba, no ale cóż zrobić. Albo odejdź albo się przyzwyczaj. Ja przestałem na to uwagę zwracać i jakoś jestem zdrowszy z tego powodu. A argument, że są tu dzieci po 10 lat jest nijaki. Nikt ich nie zmusza do wchodzenia tutaj, a dam sobie rękę uciać, że klną gorzej niż niejeden z nas.

@Edit: o dziwo zdjecie od MadHatter'a idealnie opisuje sytuacje.
@Ps: nie obrażaj się o wszystko, nie bądź taki delikatny, nikt nie lubi takich delikatnych ludzióf których można naruszyć słowem.

Ile tych skarg było już na te wulgaryzmy i nigdy nie doszło do porozumienia. W skrócie do Guru to pan i władca portalu (nie forum), no i ma taki styl pisania, wielu osobom to się nie podoba, no ale cóż zrobić. Albo odejdź albo się przyzwyczaj. Ja przestałem na to uwagę zwracać i jakoś jestem zdrowszy z tego powodu. A argument, że są tu dzieci po 10 lat jest nijaki. Nikt ich nie zmusza do wchodzenia tutaj, a dam sobie rękę uciać, że klną gorzej niż niejeden z nas.

Niestety, ale coś w tym jest. Dzisiejsza młodzież co 3 słowo na K a co 5 na Ch.... widać to nie tylko na podwórku ale i na chacie w grach. Dlatego nie gramy w gry F2P. :]

Guru już taki jest, chcesz rzeczywiście mu zaszkodzić? Przestań wchodzić na portal, to nie będą mieli kasy z wyświetleń reklam :v

A my nie będziemy musieli słuchać płaczu o guru po raz enty :kappa:

To czemu jeszcze Cie tam nie ma? Rozumiem że ranga zobowiązuje?Temat ma na celu zwrócenia uwagi, iż średni wiek tego portalu to 10 at, więc promowanie przeklinania nie jest tutaj na miejscu. A bana za obiektywną opinię to daje się na portalach typu TVN24, republika , niezależna oraz TRAWM

Czemu mnie tam nie ma? A czemu mam być? Ja z portalu nie korzystam, a ostatni news Guru przeczytałem chyba pół roku temu.

Korzystam tylko z forum, a tutaj zamiast Guru, wkurzają mnie tacy jak ty. Rangę dostałem, nie prosiłem o nią, więc nie czuje się zobowiązany.

Wciągaj młody spodnie i skończ z tym bo to uzależnia. Wstań i zrób coś pożytecznego.

Czytam tytuł na głównej i myślę sobie "o! pewnie będą zażalenia śmiechowe" i co voila, patrzę na topkę tematów i mam. Zrobiliście mi radochę tym tematem, dziękuję. Tak by nie offtopować: Guru król.

Czemu wszyscy tego guru jak jadą? Jeden z lepszych redaktorów ever, wbijcie na gównoaction.pl i zobaczcie jak tam piszą, 95% osób tym samym stylem pisania jak jakies boty, a Gurson zawsze jakoś urozmaici newsy i sie to fajnie czyta. Juz nie spinajcie tak bardzo, są inne stronki z newsami ze swiata MMO jak wam nie pasuje...

Czemu wszyscy tego guru jak jadą? Jeden z lepszych redaktorów ever, wbijcie na gównoaction.pl i zobaczcie jak tam piszą, 95% osób tym samym stylem pisania jak jakies boty, a Gurson zawsze jakoś urozmaici newsy i sie to fajnie czyta. Juz nie spinajcie tak bardzo, są inne stronki z newsami ze swiata MMO jak wam nie pasuje...

Góró ma problem taki, że jego newsy często mijają się z prawdą. Dopowiada bajki stworzone w jego bajkowym świecie i wprowadza ludzi w błąd, oraz jest stronniczy, kto da więcej $$$, nie raz już to było widać.

Kolejne zażalenia na guru bo coś tam się komuś nie spodobało heh.... Jak się komuś nie podoba styl pisanie newsów przez guru może to bardzo łatwo zmienić....

Co innego walić ku*** i ch*** a co innego użyć wulgaryzmu na dodatek wykropkowanego jako środek ekspresji. Ale co ja tam wiem... tylko filologie polską na UW robiłem i pracowałem w mediach długi czas. Przesadzacie i reagujecie jak stare ciotki klotki. Poziom artykułów jest kiepski, ale przyczepianie się akurat do czegoś takiego...

Jak ktoś wspomniał - to raczej cieszyć się trzeba, że nie robi za kolejnego copywritera i robota jak na innych portalach, gdzie scrolluje się jednego newsa za drugim, bo wyglądają napisane przez maszyny. Sam bym Guru przyjął do swojej redakcji i bym z niego zrobił ludzi