Szukam Klanu

Witajcie, od jakiegoś czasu gram w TESO, mam 25lvl norda, należę do ebonheart pact. Chciałbym znaleźć jakiś Polski klan, by mieć jakieś wsparcie i ekipę na end gamowe pvp i dungeony. Jeśli ktoś należy do takowej gildii to będę wdzięczny jeśli skontaktuje się ze mną na forum lub w grze, nick: Sztudi.

PS. Mam 16 lat jeśli miałoby to jakieś znaczenie, z ts nie ma problemu.

Witajcie, od jakiegoś czasu gram w TESO, mam 25lvl norda, należę do ebonheart pact. Chciałbym znaleźć jakiś Polski klan, by mieć jakieś wsparcie i ekipę na end gamowe pvp i dungeony. Jeśli ktoś należy do takowej gildii to będę wdzięczny jeśli skontaktuje się ze mną na forum lub w grze, nick: Sztudi.PS. Mam 16 lat jeśli miałoby to jakieś znaczenie, z ts nie ma problemu.

SIemanko odezwij się do mnie na priv to pogadamy :)

Podepnę się, żeby nie spamować niepotrzebnie. Razem z ziomkiem szukamy gildii. Zaczniemy od początku, więc frakcja nie będzie problemem. :)

Również :) Templar 15 lvl, leveling in progress, preferuje ts3, mam 21 lat.

Cóż Panowie Sztudi już odnalazł gildię jeśli wciąż jesteście w potrzebie to proszę odezwijcie się do mnie w grze @Sevaril lub tutaj na priv ja opowiem wam co mogę wam zaoferować myślę że każdy w naszej gildii znajdzie wszystko czego mu trzeba. Serdecznie pozdrawiam. ☺

Jeśli ktoś szuka gildii po stronie DC (niebieskiej) to proszę o kontakt w grze @Jagienka

Pozdrawiam ;)

Aby nie tworzyć kolejnego tematu to chciałbym się podpiąć i zapytać czy znajdę jakąś polską gildię w ALDMERI DOMINION.

Z tego co pamiętam to jedyną większą rodzimą gildią po stronie Aldmeri Dominion jest Circle of Nine. Poszukaj w google jakichś informacji na ich temat. :)

Witajcie, od jakiegoś czasu gram w TESO, mam 25lvl norda, należę do ebonheart pact. Chciałbym znaleźć jakiś Polski klan, by mieć jakieś wsparcie i ekipę na end gamowe pvp i dungeony. Jeśli ktoś należy do takowej gildii to będę wdzięczny jeśli skontaktuje się ze mną na forum lub w grze, nick: Sztudi.

PS. Mam 16 lat jeśli miałoby to jakieś znaczenie, z ts nie ma problemu.