Blondynki Też Grają | Rysunki

Tym razem postanowiliśmy stworzyć coś nowego z Wiedźmina, po Triss padło na Yennefer, a nasz rysunek to portret w trochę innym stylu niż zazwyczaj co o nim sądzicie ?

12299160_891809560873647_602420784764369

Link do posta na fb : https://www.facebook.com/Blondynkitezgraja/photos/a.706119372776001.1073741830.704597926261479/891809560873647/?type=3&theater

Kolejna praca na bardzo wysokim poziomie, aż miło popatrzeć i nadal nie mogę uwierzyć, że Polacy też potrafią - kilka ostatnich prac (z devianarta) wygląda jak z jakiegoś Zachodniego studia komiksu. Niepokoi mnie tylko na chwilę obecną to, że trochę mało wyróżnia się kreską, przez co może - odpukać - zatonąć w morzu innych równie dobrych prac.

Dłoń chyba wyszła zbyt masywna w porównaniu z przedramieniem.

Czekam na więcej :D

PS. Zmieńcie proszę nazwę, bo czoło mnie już boli od uderzania głową w biurko od tej nazwy i jak będę mieć guzy, to Was pozwę od odszkodowanie :P

Fajna praca estetycznie wykonana. 10/10

ładne, rysujesz coś jeszcze czy tylko cycki?

Kolejna praca na bardzo wysokim poziomie, aż miło popatrzeć i nadal nie mogę uwierzyć, że Polacy też potrafią - kilka ostatnich prac (z devianarta) wygląda jak z jakiegoś Zachodniego studia komiksu. Niepokoi mnie tylko na chwilę obecną to, że trochę mało wyróżnia się kreską, przez co może - odpukać - zatonąć w morzu innych równie dobrych prac.Dłoń chyba wyszła zbyt masywna w porównaniu z przedramieniem.Czekam na więcej PS. Zmieńcie proszę nazwę, bo czoło mnie już boli od uderzania głową w biurko od tej nazwy i jak będę mieć guzy, to Was pozwę od odszkodowanie

Działamy tylko od roku, sądzę ,że prace pokroju naszego Malthaela wyróżniają się i kreską i kompozycją, nie wszędzie da się wrzucić ,,swoje Ja" szczególnie, że skupiamy się na grach, oczywiście, już niektóre rzeczy są rozpoznawalne, takie ,,nasze" może być tylko lepiej :D

Co do nazwy zostanie taka jest, nam pasuje, jest łatwa do zapamiętania, potwierdza to co robi Kinga. W internetach są małe potwory, człowieki warga, abstraChuje, i inne nawet debilniejsze nazwy. Kinga i Marek art nie przetrwało by w życiu :D

Fajna praca estetycznie wykonana. 10/10

Dziękuje

ładne, rysujesz coś jeszcze czy tylko cycki?

Tylko cycki!!!

Przypomina mi stare okladki ksiazek fantasy. Takie klasyczne, lekko kiczowate okladki, jakie kiedys straszyly nas z polek ksiegarni. I nie mysl, ze uzylem slowa kiczowaty, aby negatywnie wypowiedziec sie o twojej pracy. Wrecz przeciwnie: uwazam, ze to bardzo duzy plus i fanart bardzo mi sie podoba! Mega plus, czekam na kolejne.

Przypomina mi stare okladki ksiazek fantasy. Takie klasyczne, lekko kiczowate okladki, jakie kiedys straszyly nas z polek ksiegarni. I nie mysl, ze uzylem slowa kiczowaty, aby negatywnie wypowiedziec sie o twojej pracy. Wrecz przeciwnie: uwazam, ze to bardzo duzy plus i fanart bardzo mi sie podoba! Mega plus, czekam na kolejne.

Też mi się ,,łezka" kręci w oku gdy przypomnę sobie okładki S.Kinga z dawnych lat czy Lovecrafta, wszystko rysowane ręcznie, każda w innym stylu. Piękne czasy ;) A teraz ps i już to nie ma ,,duszy"

Chyba złoże u was jakieś zamówienie. za 100 lat jak zostaną po was tylko obrazy, to wnuki będą bogate B)

Ta twarz tak troche srednia, ale ogólnie wszystko inne, w tym kreska jak najbardziej na propsie.

Chyba złoże u was jakieś zamówienie. za 100 lat jak zostaną po was tylko obrazy, to wnuki będą bogate

Jeśli wszystko do tego czasu nie pierd*lnie to jest szansa takie jakieś 0.00000001% xD

Siemanko. Nasz rysunek już widzieliście więc teraz chciałbym wam pokazać nasz najnowszy odcinek w którym zobaczycie proces powstawania portretu Yen i najlepsze sceny chędożenia z Wieśka 3.

Super obraz Yen :3

Tak jak wyżej kojarzy mi się ze starszymi książkami fantasy. Jeżeli coś jest do poprawy to mój wewnętrzny nerd nakazuję zmienić kolor bielizny żeby był tylko czarny albo czarno-biały tak jak jest wszystkie ubrania w książkach i grach :D

Super obraz Yen Tak jak wyżej kojarzy mi się ze starszymi książkami fantasy. Jeżeli coś jest do poprawy to mój wewnętrzny nerd nakazuję zmienić kolor bielizny żeby był tylko czarny albo czarno-biały tak jak jest wszystkie ubrania w książkach i grach

Twój wewnętrzny nerd zapomina, że Yen w Wieśku 3 wcale nie ubierała się tylko w czarno- białe ciuszki :) Ogólnie to rzecz gustu, my nie lubimy kopiować, bardziej skupiamy się na własnych wizjach.

Tym razem inspiracją dla naszego najnowszego rysunku był Hearthstone. Trochę nas irytuje fakt, że większość ,,czasu ekranowego" otrzymują krasnoludy dlatego też, postanowiliśmy narysować bojowego Orka z ... kartami. Co sądzicie o tej pracy ?
Odcinek z procesem powstawania pracy i openingiem 60+ paczek w HSie już jutro tutaj : www.youtube.com/user/blondynkitezgraja?sub_confirmation=1

12310635_894959890558614_903780821723052

Fajnie by było jakby miał jeszcze jakieś kolczyki w zębach i uszach ale poza tym to fajna praca.

Fajnie by było jakby miał jeszcze jakieś kolczyki w zębach i uszach ale poza tym to fajna praca.

Już nie chcieliśmy dawać mu żadnej biżuterii bo nasz ostatni Grommash wyszedł jakby korzystał z odżywek Loreal :Dhttps://www.facebook.com/Blondynkitezgraja/photos/a.706110872776851.1073741828.704597926261479/824636067590997/?type=3&theater

Haha wyszedł naprawdę śmiesznie "Może to urok może to Maybelain" :lol:

Jest tak napakowany, że jego ręka trochę dziwnie wygląda. Całość jest super, ale trochę ten odstający mięsień i ręka za nim dziwnie wyglądają jak na moje :q

Wszystkie swoje prace wrzucaj tutaj, gdyż nie ma potrzeby robienia nowych tematów do każdego rysunku. Twoje dotychczasowe tematy połączyłam w jeden i zmieniłam tytuł. Jeżeli chcesz inny tytuł daj mi znać na pm.

Co do prac, są bardzo dobre i czekam na kolejne ^_^ może coś z uniwersum Diablo:>

Pozdrawiam

Podoba mi sie. Fajna wam twarz wyszla. Wczesniej mozna bylo sie do nich przyczepic, a tutaj pasuje idealnie. Nadal ten sam klimat z okladek starszych ksiazek ;). A moze chcialoby wam sie zilustrowac ktores z moich opowiadan? Tak dla zabawy. Mam jedna publikacje, ale nie Fantasy. Aktualnie mam tekst sci fi, ktory bede rozsylal, a taka ilustracja bedzie dla mnie miodem na serducho ;p