Chce ktos zacząć ze mną od nowa?

siema, mialem bardzo dluga przerwe od cabala, ale byla to jedna z tych gier przy ktorej milo sie spedzalo czas, ostatnio mysle nad powrotem.

ale chce zaczac od nowa bo kompletnie wyszedlem z wprawy.

tylko ze samemu to lipa, dobrze jest z kims grac.

zapraszam.

jak co to na mercurym bym chcial grac.

mam 25 lat

jakis skype albo ts

kontakt skype: Skilla Padre

Kiedy chcesz zacząć i jaka profesja ?

jak tylko sie z kims skumam na jakims skypie albo tsie :)

gralem juz wizem i bladerem teraz cos innego bym wybral

ja gram od 3 dni i mam 100 FS i gram na serverze Mercury nick w grze PlastikPL

moj nick to KALIBERx44

jesteśmy w tej samej gildii :P

i co gracie nadal??ja dzis z kuzynem zaczynamy grac na mercu:> ludzi masa serwery full

Gramy :) Zapraszamy Do Gildi Piszcie Do Mnie(JednoReki) lub Do KALIBERx44 a dodamy do gildi :)

gramy gramy :D

Wy też nie możecie się połączyć z serwerem?

owszem robia cos z serwerami:) ale ogolnie gramy duzo nas:) zapraszam nick omeeq wiec jakby co to maila wyslac w grze

Właśnie ściągam ze steama. Jak ktoś chętny pograć z nowym graczem, to zapraszam.

Właśnie ściągnąłem i zaraz odpalam. Jest to pierwsza moja styczność z tym tytułem, więc chciałbym poprosić o kontakt do kogoś bardziej doświadczonego w sprawię paru pytań.

zapraszamy, cabal prawilna gierka, lecz ostatnio boryka sie z problemami z serwerami , na chwile obecna nie dzialaja zbyt stabilnie.

ale gierka to dalej stary dobry cabal :D

A Umnie Niema Serwa Mercury xD

A Umnie Niema Serwa Mercury xD

A ściągnąłeś EU czy NA? xD

Tego Ze Steam

Tego Ze Steam 

Ten ze steam ma zupełnie nowy serwer, nie polecam, nic na nim nie ma xD

Widzę, że formuje się tu ekipa na serwerze Mercury. Też mam zamiar zacząć znowu grać, wcześniej grałem na serwerze amerykańskim (max lv 172 BL) a teraz czas na europe, aby nie było 82347 pingu ;D

Zapewne mój nick będzie to MsPeaky Lub MrPeaky, będę grał FB (bo op). Tylko coś nie mogę się zalogować aktualnie

tez gram od 2 tyg w tym tyg cabal nie działa za dobrze;d ale ludzi pełno polaków pełno wiec zapraszam na serwer mercury:)

Właśnie tam chce zacząć, ale nie mogę się zalogować :/

Widze że jest info o DDoSach ciekawe ile to potrwa

nie gralem 4 lata w cabala i normalnie gra dziala, zaczalem grac i serwy padaja jak muchy...

ja to mam szczescie xD