Aktualizacja forum 25.01 23:00

Witajcie,

Dzisiaj (25.01.2016 poniedziałek godz 23:00) rozpocznie się proces konwersji forum na najnowszą wersję silnika (4.1).

Konieczne jest przekonwertowanie całej bazy danych (około 1.2GB danych, macie rozmach :) ). W trakcie konwersji konieczne jest wyłączenie forum.

Forum planowo będzie wyłączone przez 24h. W ciągu najbliższych dni będziemy działać na skórce standardowej. Do weekendu pojawi się jednak nowa "ciemna" skórka (jasności nie lubicie i dobrze o tym wiem).

Liczę na wyrozumiałość!

Pozdrawiam,

Admin

Chmarus żyje? Nowy silnik? GWIAZDKA W STYCZNIU MuUXFGl.png

Szokłem niesamowicie!

Coś czuję ciemną stronę mocy, nowy wygląd może być ciekawy. Oby tylko był przejrzysty.

Nowy silnik!

przepowiednie mówiły prawdę

#FREE BAX 2016

Dobra, a teraz powiedz prima aprilis. To nie może być prawdą. XD

:gd::like:

HaHaHa dobry żart...

Ile to już było mówione ale fakt, Chmarus wyszedł że swojej jaskini więc musi coś w tym być :)

Bax powrocil na usta wszytskich, pojawia sie aktualizacja silnika... Nikt mi nie powie, ze to przypadek.

A ja wolę jasną skórkę... :pepe:

Nie dajcie się zmanipulować! Te zmiany są po to, byśmy zapomnieli o Baxie!

Administratorzy wkraczają w nowy 2016 rok z przytupem, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Bax zstąpi z niebios i będzie sądził zbanowanych i niezbanowanych.

W styczniu nowy silnik forum, w lipcu oddanie Polski Jezusowi Chrystusowi królowi wszechświata, przypadek?

NOWY SILNIK HYPE TRAIN!

Czasami gdy czytam posty na tym forum to przypomina mi się ciekawy film : Idiokracja(2006) Polecam :D

Jutro wejdzie ciemny skin (nie lękajcie się!)

Dajcie możliwość ustawiania tła w profilu ^^

Jutro wejdzie ciemny skin (nie lękajcie się!)

Dziękujemy :)

Silnik jest beznadziejny:

1. Zmierzyłem suwmiarką - 71,2mm białych pasków z obu stron na których nic nie ma. To w sumie daje 142,4mm nieużywanej przestrzeni, która irytuje.
2. Brak wyświetlania kto obecnie przegląda temat.
3. Kółkowate avatary.
4. Te prostokąty z rangą ni w 5 ni w 10 przy obecnym wyglądzie postów.

5. Modyfikacje postów zaraz pod tekstem!

6. Autoformatowanie Enter'ów?! Dlaczego pierwsze 4 punkty są ok, a pomiędzy 4-5 i 5-6 jest taka kolosalna przerwa?

7. Nie wyświetla kto lubi dany post, tylko wyświetla ilość osób.

8. Brak przerwy między "Skąd/TwojeMMO/Nick w MMO" a tekstem wpisanym przez użytkownika. Unreadable line of text.

9. Gdzie są sygnatury?!

10. Sygnał "Blub" jak ktoś polubi Twojego posta lub doda nowy.

Serio, to wygląda jak nakładka na mobilną wersję.