Pytanie o broń

Witam mam takie 2 pytania

1. Jak lub gdzie zdobyć blight sword ? potrzebny jest do ulepszenia broni którą posiadam na większy lvl

2. jak zdobywać lepsze bronie ? bo te co znajduje to nie można ich ulepszać i mają strasznie mały atk

blight weapon leci z ostatniego bossa oraz skrzynki (blight weapon chest) ktora musisz otworzyc kluczem w Blackram Narrows.

bron masz jedna, hongmoon weapon i jej uzywasz poki co do konca gry. nic innego nie bedzie lepsze niz to obecnie, po prostu ulepszaj ją i przekuwaj na lepsze

a gdzie można znaleźć tego bossa lub jak zdobyć tą skrzynke ?

czy aby zdobyć bright sword musze mieć aktywowaną jakąś misje czy nie ?

Dojdziesz tam gdzieś na 20 lvl.

blackram-narrows.jpg.ae7f6d2731187faf523

już znalazłem i wiem o co chodzi

tylko strasznie trudno wydropić to co się chce dla każdej innej klasy postaci wydropiłem 2x bright weapon nawet dla warlocka którego jeszcze nie ma a broght sword dalej nie ma :/

Polecam używać

:)

broń zdobyta thx za odpowiedzi w temacie

Wie ktoś moze gdzie znajde corrupted sword ?

ty tak na poważnie? czy trollujesz? masz tabelkę post wyżej i masz napisane jak krowie na rowie gdzie i co potrzeba...

Tamten image mówi wszystko, i to w naszym ojczystym języku!
Taka ciekawostka, niemal z każdej tej broni potrzebnej jako składnik do ulepszenia naszej broni w grze jest napisane, skąd pochodzi...

dokladnie, bardzo dobry obrazek

Jak widać są wśród nas też nowe osoby

Witam mam takie 2 pytania

1. Jak lub gdzie zdobyć blight sword ? potrzebny jest do ulepszenia broni którą posiadam na większy lvl

2. jak zdobywać lepsze bronie ? bo te co znajduje to nie można ich ulepszać i mają strasznie mały atk