Zbieramy squad na lata

Siemka. Jako czlonek pewnego nowopowstalego gamingu chcialbym zachecic Panstwa do wspolnej zabawy. Szukamy swiezej krwi ktora ruszy z kopyta nasz gaming i sprawi ze chwile na ts3 beda niezapomniane. Zauwazylem ze na aktualnym forum jest sporo zagubionych duszyczek ktore szukaja ukojenia w postaci dobrego mmo lub dobrej ekipy. Po co szukac? Zintegrujmy sie i razem rozwiazujmy wspolne problemy. Takim sposobem szybko uporamy sie z dylematami. Naszym glownym celem jest pozyskanie 3 liderow sekcji: mmorpg, fps, moba. Zas zadaniem liderow bedzie dalsze pozyskiwanie czlonkow. Na 99% mamy zaklepanego pana od mmorpg, wiec zostaly 2 wakaty. Nazwe multigamingu i patronata podam na pw. zainteresowanemu. Nie chce lamac regulaminu tutejszego forum.

Aktualnie mamy burze mozgow w sprawie wyboru docelowych gier. Opcji jest duzo, a zdania podzielone. Obywatele pomozecie?

Pozdrawiam,

Czlonek zarzadu, zastepca.

Hejka chętnie dołącze się do grona : D Gram w wiele gier od wielu lata a przydaliby się jacyś towarzysze : P

A jakies info jaki to multiklan/ multigildia, jakie gry przewidziane, najstarsi i najmlodsi, cele, netykieta?

Pozdrawiam

Ja z chęcią pogram w sekcji League of Legends lub Smite, jeżeli takowe powstaną.

Też bym z chęcią dołączył , gram w różne gry :)

Ja również jestem bardzo chętny. Często pogrywam w różne fps. Ale trafiają mi się inne gry od rpg po mona,rts, h&s. Jestem bardzo ambitny. Proszę o jakis kontakt na pw co do informacji ts jak to ma wyglądać itp itd.

Witam, jako wieloletni gracz gier MMO, FPS jestem skłonny dołączyć do grona twojej ekipy. Chciałbym się również dowiedzieć jakby to miało wszystko wyglądać, jakimi grami jesteście zainteresowani.

Ustaliliście już jakieś szczegóły co do liderów, gier, jakiejś strony/forum czy chociażby serwer ts? Jeśli nie będziecie mieli żadnych gimbusów pokroju mmorpg.org.pl to chętnie spędzę swój wolny czas w którąś z gier którą posiadam. U mnie 2 warunki, żadnego błaznowania oraz gra b2p.

Siema , jestem zainteresowany dołączeniem do waszej grupy . Obecnie grywam głownie w squad ( taktyczny fps ) ale tez mam na koncie miscreated , h1z1 , dayz . Od czasu do czasu w lol,a. Czekam głownie za jakimś dobrym mmo bo narazie nic nie przyciagnelo mnie na dłużej .

Widzę taki squad na lata że już założyciel ma w d*pie :D W końcu to mmorpg.org.pl, czego się spodziewać.

zgłaszam sie na ochotnika czlonka druzyny :3

założyciel kontaktuje się na pw, projekt idzie w dobrym kierunku, polecam !

Wybaczcie, sila wyzsza dlatego nie zagladalem. Co sie zmienilo na przestrzeni dni? Zdobylismy 2 liderow do sekcji mmorpg (TESO), oraz do sekcji fps/shooter/tanki (WoT). Sekcja mmorpg dziala od tygodnia prawie i liderem jest Pan @Maelzis. Natomiast sekcje kolejna prowadzi Pan @Koxiwo czyli najlepszy wotowiec pod sloncem. Dzis dolaczyl kolejny lider do sekcji moba. Wiecej info na przestrzeni paru godzin. Jeszcze raz przepraszam za nieobecnosc. Czasem zycie inaczej weryfikuje moje plany.

Właśnie czegoś takiego szukam. Znudziło mnie już trochę samotne noł-lajfienie i pograł bym w towarzystwie w jakieś mmo. Miałem kiedyś styczność z podobną akcją, ale w końcu wszyscy poszli w swoją stronę. Będę wdzięczny jak wyślecie na PW jakiś kontakt do was to może w coś pogramy.

Siemka. Za moment napisze na pw.

Nie ma sekcji strategi czuje sie zawiedziony

Ogolnie uwielbiam strategie ekonomiczne jak tycoony czy stare gry Sierry. Znasz jakies strategie mmo gdzie mozna pograc bezstresowo i bez wydawania PLN? Wymien pare tytulow. Cos wymyslimy:)

Witam serdecznie! Jak tam zdrówko? Jako posłaniec naszego multigamingu, chciałbym Państwa poinformować o nowym projekcie. Dochodzi nowy tytuł do sekcji MMORPG, czyli Tree of Savior (F2P). Jest to alternatywa na TESO (B2P). Wiecej informacji na PW lub pod tym -ciach-.

siema. tez chetnie dołącze do ekipy..

tylko powiedzcie w co lupiecie zeby moc do was dołączyć :)

Witam z chęcia dołacze do was, szukam ludzi już od dłuższego czasu lecz ciągle coś się waliło, czekam na odp. Pozdrawiam