EU - lvl 90, rekompensata

@DragonNestPolska na Facebook'u, trochę dobrych wiadomości, przy okazji zapraszam do obserwowania aby być na bieżąco : )

Ci którzy od jakiegoś czasu nie grali, zostali w tyle z eq itd, oraz wszyscy pozostali, są dobre wieści! 

Niestety do gry nie zalogujemy się wcześniej niżeli 4,5 lutego, ale za to Dragon Nest Europe zrekompensuje to graczom w bardzo przyjemny sposób. 
Przed ponowym otworzeniem serwera nowy patch będzie już dodany (lv. 90). Dodatkowo każdy dostanie takie (świetne!! ) nagrody: 
-zwiększony EXP dla całego serwera
-zwiększona szansa na ulepszenie eq (%++)
-legendarne (ulepszone!) eq z Czarnego Smoka 
-pewną ilość DNP
-'Dragon Boxes' 
Dodatkowo aby gracze mogli lepiej wykorzystać DNP, każdy z item'ów w cash shopie będzie można kupić za te punkty. 

Nie ma jeszcze szczegółów odnośnie tego jak np. eq będzie ulepszone, ile konkretnie DNP dostaniemy itd, jednak zapowiada się dobrze, jak najbardziej sprawiedliwe wynagrodzenie, a jak wiadomo technologia czasem zawodzi. 
Mimo wszystko dostawca zrobił ukłon w stosunku do graczy, to lubię 

Dostaje się 80 lvl ^^

I każda z postaci na 80 lv jeszcze przez 6 dni dostawać będzie codziennie15k golda :P

Totalna głupota. Przecież to calkowicie zniszczy gospodarke na serwerze. Nowi gracze nie beda mieli szans, zeby cokolwiek kupic.

Pomysl z 80 lvlami to tez bezsens. Ja chce spowrotem mojego 42 Lancera.

Lepszym wyjsciem byloby otwarcie nowego servera, zeby kazdy kto chce mogl zaczac od zera.

Albo mogli dać jakiś poradnik dla tych co wrócili dla tego jump eventu do 80 lvla. Ja bym pograł ale nie wiem co robić, gdzie iść co moge robić ... cokolwiek...

Opłaca się zrobić cały legendarny set Black Dragon i go ulepszać od 0 czy zostać przy tym co się dostało epickim +10 ?

Choć fajnie tak chwilę pograć to zgadzam się, mogli tego golda nie dawać. Teraz nawet nie można stwierdzić po eq czy ktoś ogarnia czy nie i w ciemno się idzie na nesty... O gospodarce gry już nawet nie mówiąc.

@AzumaR2 ja zrobiłem sobie tylko na mainie 4 części i mam 130k dmg w mieście, a z tym +10 miałem ~70-80k więc raczej się opłaca, przynajmniej na mainie :P

.

Choć fajnie tak chwilę pograć to zgadzam się, mogli tego golda nie dawać. Teraz nawet nie można stwierdzić po eq czy ktoś ogarnia czy nie i w ciemno się idzie na nesty... O gospodarce gry już nawet nie mówiąc. 

 

 

 

@AzumaR2 ja zrobiłem sobie tylko na mainie 4 części i mam 130k dmg w mieście, a z tym +10 miałem ~70-80k więc raczej się opłaca, przynajmniej na mainie  

Czyli trzeba zdobyć fundusze z innych postaci :/

EDIT: srry za double ale coś mi się cytowanie zrąbało

Ma ktoś może nie potrzebne konto po up'ie? :dd

jak z populacja??:>

Nadal dosc spora, choc mniejsza niz zaraz po resecie postaci. Ale powiem tak : zawsze jest z kim pojsc na nesta czy dungi, badz porozwalac na pvp :). A w miescie dalej umie przyciac lekko gre w bardziej obleganych miejscach (jak np przy AH) :D

@DragonNestPolska na Facebook'u, trochę dobrych wiadomości, przy okazji zapraszam do obserwowania aby być na bieżąco : )

Ci którzy od jakiegoś czasu nie grali, zostali w tyle z eq itd, oraz wszyscy pozostali, są dobre wieści! 

Niestety do gry nie zalogujemy się wcześniej niżeli 4,5 lutego, ale za to Dragon Nest Europe zrekompensuje to graczom w bardzo przyjemny sposób. 
Przed ponowym otworzeniem serwera nowy patch będzie już dodany (lv. 90). Dodatkowo każdy dostanie takie (świetne!! ) nagrody: 
-zwiększony EXP dla całego serwera
-zwiększona szansa na ulepszenie eq (%++)
-legendarne (ulepszone!) eq z Czarnego Smoka 
-pewną ilość DNP
-'Dragon Boxes' 
Dodatkowo aby gracze mogli lepiej wykorzystać DNP, każdy z item'ów w cash shopie będzie można kupić za te punkty. 

Nie ma jeszcze szczegółów odnośnie tego jak np. eq będzie ulepszone, ile konkretnie DNP dostaniemy itd, jednak zapowiada się dobrze, jak najbardziej sprawiedliwe wynagrodzenie, a jak wiadomo technologia czasem zawodzi. 
Mimo wszystko dostawca zrobił ukłon w stosunku do graczy, to lubię