Poszukuje 2-3 programów ale na mój sprzęt

Siemka. :D

Potrzebuje 2-3 programów do nagrywania filmików z gier i pulpitu i drugi do przerabiania różnych filmików na YT.
Co potrzebuje: najważniejsze aby te programy działały na mój sprzęt (który nie jest za dobry), aby były darmowe (lub jakieś łatwe craki), z dobrą jakością, z pełnym wyposażeniem.

Parametry :
- procesoc : i3 CPU M 330 @ 2.13 Ghz 2,13 Ghz
- grafika : AMD Radeon HD 5000 Series
- 8 GB RAM
- Win 7

Nie musi być to, aż taki dobry program ale chciałbym, żeby dobrze i bez problemów działał na mój laptop, i żeby nie był w tyle aż tak bardzo za innymi programami. Jeśli jeszcze by się dało to z łatwym interfejsem.

Proszę o krótki opis programu (wady lub zalety).
Albo jakieś porady co do moich wymagań związanych z tymi programami.
Z góry dzięki za pomoc :D

OBS i tyle... Problemu z dzialaniem nie bedziesz mial ALE nagrywanie to juz inna kwestia. Masz laptopa, dodatkowo moca on nie grzeszy wiec tu bez znaczenia jaki program kazdy bedzie mial problem, niestety nagrywanie wymaga mocy.

Obs mam i fajnie chodzi, jednak jeden minus jest taki, że jak odpalam potem ten filmik na Media Player to ten nagrany filmik się przycina non stop :/
O co chodzi ?

Ustawiles zbyt wysoka jakosc nagrywania przez co program gubi klatki.

To jak najlepiej ustawić nagrywanie ?

Siemka. :D

Potrzebuje 2-3 programów do nagrywania filmików z gier i pulpitu i drugi do przerabiania różnych filmików na YT.
Co potrzebuje: najważniejsze aby te programy działały na mój sprzęt (który nie jest za dobry), aby były darmowe (lub jakieś łatwe craki), z dobrą jakością, z pełnym wyposażeniem.

Parametry :
- procesoc : i3 CPU M 330 @ 2.13 Ghz 2,13 Ghz
- grafika : AMD Radeon HD 5000 Series
- 8 GB RAM
- Win 7

Nie musi być to, aż taki dobry program ale chciałbym, żeby dobrze i bez problemów działał na mój laptop, i żeby nie był w tyle aż tak bardzo za innymi programami. Jeśli jeszcze by się dało to z łatwym interfejsem.

Proszę o krótki opis programu (wady lub zalety).
Albo jakieś porady co do moich wymagań związanych z tymi programami.
Z góry dzięki za pomoc :D