Zbugowane przejście ze strony na forum

Cześć, od jakiegoś bliżej nieokreślonego czasu jest problem - kiedy wybieram na stronie jeden z tematów z menu "Ostatnio na forum", to przenosi mnie do zupełnie innego tematu, niż chcę. Jak się okazuje, wszystkie hiperłącza prowadzą nie tam, gdzie powinny. Czy to jakiś błąd u mnie, czy może ktoś inny też ma z tym problem?

Ten problem był już zgłaszany, najwidoczniej administracja ma to gdzieś, albo nie potrafi sobie poradzić.

Uff... myślałem, że tylko ja tak mam i zastanawiałem się co z tym zrobić. Ten problem występuje już dość długo, mogliby w końcu zadziałać w tym kierunku.

Występuje od kiedy został zmieniony silnik forum. Tak, problem był zgłaszany i nie mam tego gdzieś, ale to nie leży w granicach moich kompetencji, a innymi słowy - nawet gdybym chciał, to nie mogę tego naprawić, bo brak dostępu.

Będziemy starać się przepchnąć wszystkie poprawki, jednak aktualnie mogę jedynie prosić o cierpliwość, bo nie wiem ile co zajmie.

Byle nie tyle co wprowadzenie nowego silnika, które na dobrą sprawę nie było nie wiadomo jakim wyczynem. Ot przełożenie bazy danych na inny silnik pewnie jakimś gotowym narzędziem

Już nie wspominając o tym, że to forum stało się tak szpetne i niezbyt przejrzyste... Nie rozumiem tych zmian na siłę, to takie typowe - "Naprawię to co działa". Portal jak portal, ale czemu forum musiało to spotkać. :/

Ja jeszcze mam problem z połączeniem się z aplikacji tapatalk.

tia ja na portalu nie mam dostępu do komentarzy po newsami gdy wchodzę przez telefon, klikam i nic się nie dzieje

Problem został już naprawiony, a przynajmniej tak słyszałem no i u mnie również działa. Jeżeli ktoś jeszcze może potwierdzić lub ewentualnie zaprzeczyć naprawie, to proszę o napisanie tutaj. Jeżeli wszystko się będzie zgadzać, to ten temat zamkniemy bo od rozwiązywania pozostałych problemów chciałbym mieć jeden, ale inny temat.

jest ok, czasem występuje lekkie opóźnienie, ale po kilku/kilkunastu s się aktualizuje

Cześć, od jakiegoś bliżej nieokreślonego czasu jest problem - kiedy wybieram na stronie jeden z tematów z menu "Ostatnio na forum", to przenosi mnie do zupełnie innego tematu, niż chcę. Jak się okazuje, wszystkie hiperłącza prowadzą nie tam, gdzie powinny. Czy to jakiś błąd u mnie, czy może ktoś inny też ma z tym problem?