Aion LACZENIE SERVEROW-ktory server?

W dniu 02.02.2016 Nastapilo laczenie Europejskich serevrow w Aionie - daje to napewno , nowy oddechw tej grze. Obecnie po jednym dniu mozna zobaczyc na Aioninfo jak online mocno skoczyl. NA Angielskich serevrach jest prawie 60% zaludnienia a to srodek tygodnia. Obstawiam , ze w weekend moze dobic tam nawet do 90 mysle , ze to najlepsza okazja aby wrocic do Aiona . Jedyne pytanie to - Server Anglojezyczny z sporym online tym samym nizszymi cenami gp czy Barus z rodakami srednim online i wysokimi cenami za gp ??? Jedno daje do zastanowienia...predzej cy pozniej prawdopodobnie nastapi merg Barusa Thora i Urtem czyli najbardziej zaludnionych serevrow. Co powinno dac serevr z onlinem rzedu 90-100% - chyba , ze gameforge maja inny tok myslenia i nie zamierzaja nigdy laczyc barusa z zadnym serevrem.

W skrócie, najlepiej wybrać Deyla (połączenie dwóch serwerów ang i jednego włoskiego), bo ma największy online, normalną nazwę i nie ma Turasów. ;) A jeżeli ktoś chce grać z Polakami to Barus i tyle.

Nie działa mi Aioninfo. Możecie mi powiedzieć ile osób jest na najbardziej zaludnionym serwerze? Wcześniej było około 3k.
Kiedy Aion będzie wchodził na steama?

Aion jest juz na steamie. Na Barusie masz 45% zaludnienia wieczorami co daje okolo 2k+ ludzi na deyla 50 pare % jednak nie polecam zbytnio gry tam poniewaz jest tam wiekszosc ludziz mega wygearowanych + turki ;)Obecnie barus mocno odzyl mozna tak powiedziec. Obecnie jedyny mankament to gp jednak pytalem i mozna na neigo zarobic na end game w 1 dzien.

Mam weterana, więc nie potrzebuje gp jak na razie.

Na Barusie jest ok. 3k, na Deyla koło 5k (po południu/wieczorem oczywiście). Aion EU już wszedł na steama i jednak statystyki trochę się poprawiły - bo wcześniej nie było koło 3 a koło 2 na najbardziej zaludnionych serwerach.

Na Deyla nie ma Turków, to Antriksha została uzyskana z połączenia ang i turków.

@Ksarou do 65 nie , Jednak po wbiciu juz tak :)

Donek, status weterana oznacza, że ma na stałe praktycznie wszystko co oferuje gp. :P

@Avany Ale ja wiem co daje veteran gralem w Aiona od 2.5 do 4.8 ;) Veteran nie daje takich samych cooldownow + rewardow za siege jak gp a na end game to najwazniejsze rzeczy . Jednak an veteranie spokojnie mozna zarobic na GP w grze.

No ale możliwość handlu daje olbrzymią przewagę nad ludźmi bez gp.

@Ksarou Oczywiscie , ze daje :) nie musisz wydawac 12 zl jednorazowo. Bo nikt kto chce grac w AIona nie bedzie gral bez gp.

+nie kazdy wbija maxa w miesiac w Aionie a raczej malo kto. Chyba , ze wie jak lvlowac i zna gre . Dlatego veteran to oszczednosc kilkudziesieciu zlotych dla osob niezbyt znajacych gre.

Jak dla mnie powinni usunac juz dawno gp i isc w sladz NCsoftu....lub chociaz odblokowac trade i Aukcje dla free graczy co juz by dalo im swobodna gre . NO ale coz poradzic...GF zalezy tylko na kasie - prawdopodobnie niedlugo konczyc im bedzie sie umowa i moze w koncu ncsoft odbierze ta gre od GF.

Kolego gp to nie problem ... masz eventy(dla nowych graczy to wielki boost do kinah)!!!

Mój brat zarobił 800kk na ostatnim evencie posiadając tylko jedną postać.

Na Barusie jest ok. 3k, na Deyla koło 5k (po południu/wieczorem oczywiście). Aion EU już wszedł na steama i jednak statystyki trochę się poprawiły - bo wcześniej nie było koło 3 a koło 2 na najbardziej zaludnionych serwerach.

Na Deyla nie ma Turków, to Antriksha została uzyskana z połączenia ang i turków.

Kolego serevry maja przepustowosc o ile dobrze pamietam 5k wiec jakim cudem deyla ma 5k jezeli wieczorem jest 50-60% zaludnienia

na Barusie jest 45% wieczorem wiec jest to okolo 2300 osob co nie zmienia faktu ,ze od dawien dawna nie bylo powyzej 2k

Tak , ze jezeli ktos podaje liczby to podawajcie je realne.

Koleżanko, jak już. I z tego co ja wiem, mają 7k, gdyby było tak jak mówisz, to Barus miałby w godzinach szczytu mniejsza populację, niż długo przed wejściem na steama. I napisałam około 5k, czyli 4 z kawałkiem.

45% na Barusie? Kiedy? Wg aioninfo najwyższą liczbą było 43%, co oznacza, że normalnie jest o parę procent (co najmniej) mniej. Jak jak patrzę w godzinach wieczornych, to zawsze widzę te trzydzieści parę procent.

Chociaż fakt, że przesadziłam trochę z zaokrąglaniem.

Koleżanko, jak już. I z tego co ja wiem, mają 7k, gdyby było tak jak mówisz, to Barus miałby w godzinach szczytu mniejsza populację, niż długo przed wejściem na steama. I napisałam około 5k, czyli 4 z kawałkiem. 

45% na Barusie?  Kiedy? Wg aioninfo najwyższą liczbą było 43%, co oznacza, że normalnie jest o parę procent (co najmniej) mniej. Jak jak patrzę w godzinach wieczornych, to zawsze widzę te trzydzieści parę procent. 

Chociaż fakt, że przesadziłam trochę z zaokrąglaniem. 

Czyli masz zle info i grasz/gralas dosc , krotko w Aiona :) serevry maja przepustowosc 5k i zawsze tyle mialy , 45% bylo ostatnio wieczorem (status zmienia sie co kilka minut wiec moglas nie trafic na online wieksze obecnie wieczorami jest minimum42-3% zawsze mowa tu onormlanych godzinach czyli 20-23 nie o 1-2-3-4 ) :)) Gdyby aion mial przepustowosc 7k serevr online oscylowal by w granicach kilku/nastu procent. Po wejsciu na steam online skonczyl o jakies 500-600 osob lub poprostu osoby wrocily do gry. Jednak poki nie zniosa restrykcji na trade i ah bez gp online bedzie malal jak to ma miejsce od premiery f2p :)

Jednak obecnie powiedzial bym , ze warto wrocic i zaczac gre . Przed nami update 5.0 wiele nowosci + zapewne sporo ludzi zacznie grac , online oscyluje w grnicach 2,5k wieczorami co pozwala na przyjemna gre .

W dniu 02.02.2016 Nastapilo laczenie Europejskich serevrow w Aionie - daje to napewno , nowy oddechw tej grze. Obecnie po jednym dniu mozna zobaczyc na Aioninfo jak online mocno skoczyl. NA Angielskich serevrach jest prawie 60% zaludnienia a to srodek tygodnia. Obstawiam , ze w weekend moze dobic tam nawet do 90 mysle , ze to najlepsza okazja aby wrocic do Aiona . Jedyne pytanie to - Server Anglojezyczny z sporym online tym samym nizszymi cenami gp czy Barus z rodakami srednim online i wysokimi cenami za gp ??? Jedno daje do zastanowienia...predzej cy pozniej prawdopodobnie nastapi merg Barusa Thora i Urtem czyli najbardziej zaludnionych serevrow. Co powinno dac serevr z onlinem rzedu 90-100% - chyba , ze gameforge maja inny tok myslenia i nie zamierzaja nigdy laczyc barusa z zadnym serevrem.