DC Universe Online

Więc mam 3 pytania związane z grą gdyż ostatnio grałem w nią ok 3lata temu więc:

1. Jak zmieniła się populacja w grze po połaczeniu serwerów PC z serwerami PS 3 i 4? Chodzi mi głównie czy różnica jest odczuwalna, czy w każdym zakątku spotkam kolejnych herosów i czy na instancje dalej trzeba czekać ok 5-10min na grupę?

2. Gra na F2P, nadal jest tak mocno ograniczona czyli np możliwość posiadania tylko 2000$ a reszta idzie do Escrow?

3. I czy w ogóle warto teraz zaczynać na F2P? Jeżeli nie to jakie DLC należy kupić by choć trochę nie czuć się ograniczony?

1. ludzi trochę przybyło, ale raczej nie jest tak dużo ludzi jak 3 lata temu. ( w sumie trudno mi na to odpowiedzieć, bo grałem na USA serwerach dawniej bo miałem lagi na EU ale raczej już to naprawili ^^)

2.jest ograniczona jak chcesz grać na full musisz kupić premium.

3.jeśli ci się podoba to graj ;) a DLC nie opłaca się kupować bo i tak będziesz miał inne ograniczenia więc polecam zakupić premium, a także więcej zapłacisz za 2 DLC niż za 1 miesiąc premium i będziesz miał dostęp do wszystkich DLC i nie będziesz miał ograniczeń.

btw. sam się zastanawiam czy wrócić, ale nie wiem czy mi na to środki na koncie pozwolą :D

Wypowiem sie o sytuacji na US serwerze - ludzi troszke przyszlo, ograniczenia sa takie jak byly, ewentualnie troszke podniesione, ale warto i tak moim zdaniem pograc na f2p. Nie rozumiem za bardzo do czego tak ci ta kasa potrzebna... eq kupujesz za marki czy jak sie tam ten syf z dungow nazywal. I nie, nie da sie tych markow sprzedac. Wiec fakt, kasa ci potrzebna... jak chcesz kupic gorszy sprzet (np dla wygladu) :P. A co do DLC... nie jest wymagane bo na kazdym tierze masz cos za darmo i jest wspolna waluta na kazdy tier. Wiec bez znaczenia czy farmisz te 2 darmowe alerty do bolu czy 3 platne... Masz dokladnie to samo :P. Ale jak widzi ci sie np moc zielonej latarni, czy czerwonej latarni, albo piorunow to nie ma co sie zastanawiac, po prostu kupuj :D

tak, ale jeśli cię ciekawi fabuła to lepiej kupić i jeszcze coś, marki nie są na każdy tier ;P a bez premium to jak granie w bete ^^

Fakt, nie na kazdy tier... ale zanim osiagniesz ten pułap to cie gra odrzuci grindem (bo ile mozna robic instancje w kolko xd)... albo tak zafascynuje ze co nie co kupisz bo bedziesz tego chcial :P

Więc mam 3 pytania związane z grą gdyż ostatnio grałem w nią ok 3lata temu więc:

1. Jak zmieniła się populacja w grze po połaczeniu serwerów PC z serwerami PS 3 i 4? Chodzi mi głównie czy różnica jest odczuwalna, czy w każdym zakątku spotkam kolejnych herosów i czy na instancje dalej trzeba czekać ok 5-10min na grupę?

2. Gra na F2P, nadal jest tak mocno ograniczona czyli np możliwość posiadania tylko 2000$ a reszta idzie do Escrow?

3. I czy w ogóle warto teraz zaczynać na F2P? Jeżeli nie to jakie DLC należy kupić by choć trochę nie czuć się ograniczony?