Blade master build spec

Siemka.Mam pytanie dotyczące,być może banalnej sprawy.Chodzi mi o specjalizację,którą wybieramy w Chapter 17,w głównej linii questów,spec pod pvp,pve lub dungeon.Czy wybierając spec pod pvp mocno będę męczyć się z mobami,w ogóle czy w BnS jest coś w stylu dual class specializacion,że można przełączać się pomiędzy buildami? Jakaś porada odnośnie tematu.Lubię grać sporo pvp ale nie mam zamiaru męczyć się wbijając levele.

Możesz to okienko kompletnie zignorować, to są tylko propozycje jak rozdać skille na początek. Punkty możesz zabrać i dodać w innego skilla w KAŻDEJ CHWILI o ile jesteś poza walką :) Więc testuj co i ile chcesz, nic na tym nie stracisz ;) I tak, możesz sobie dodać drugą ''zakładkę'' ze skillami, jednakże musisz ją najpierw wykupić w sklepie za NCoiny (za Hongmoon coiny chyba też można).

Takie buty? Dzięki za wyjaśnienie,o to mi chodziło :)

przecież w każdej chwili mozesz zrestartować sobie skille

Żeby nie zakładać nowego tematu,piszę tutaj.Pytanie odnośnie nowego update w BnS, oraz,związaną z tym zmianą w drzewkach skilli.Dostawało się po jednym training punkcie na level,teraz po resecie skili mam 9 punktów przy 24 levelu,wtf,o co chodzi?Znerfili mi postać dziady i wygląda tak jakby punkty treningu wcięło,czy coś mi się pomyliło?Jakie są wasze odczucia w tym temacie,gra się wam gorzej?

Valgour punkty rozdawałeś od 1 poziomu? Bo raczej drzewko odblokowuje się dopiero na 15, wiec jakby wszystko sie zgadza.

Siemka.Mam pytanie dotyczące,być może banalnej sprawy.Chodzi mi o specjalizację,którą wybieramy w Chapter 17,w głównej linii questów,spec pod pvp,pve lub dungeon.Czy wybierając spec pod pvp mocno będę męczyć się z mobami,w ogóle czy w BnS jest coś w stylu dual class specializacion,że można przełączać się pomiędzy buildami? Jakaś porada odnośnie tematu.Lubię grać sporo pvp ale nie mam zamiaru męczyć się wbijając levele.