Nekromanci - czyli szukam gry

Witam, jak już nadmieniłem w tytule, szukam gry w której mogę zostać takim rasowym nekromantą. Nie musi być to koniecznie gra MMO, w zasadzie to nawet lepiej by było gdyby był to zwykły RPG.

Gry w których nekromanci przypadli mi do gustu:

Lineage 2

Guild Wars (tak, ten pierwszy)

Skyrim z kilkoma modami

Neverwinter Nights 2

Icewind Dale

i oczywiście seria Baldur's Gate

w gothic 2 są spelle tego typu...

w gothic 1 i pod koniec gry możesz być nekromanta i chyba w Dragon Age.

Tak wiem, w gothic i gothic 3 z tego co pamiętam to też, tylko że samo przyzywanie szkieletów nie oddaje klimatu nekromanty.

Bardziej chodzi mi o nekromantów w stylu NwN czy Icewinda.

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1402&PART=1755

z tego co pisze tutaj, nekrus jest :)

Ja nie wiem bo ostatniego DA nie skonczylem. A raczej zrezygnowałem po 2h :)

Pillars of Eternity - mag ma chyba specjalizacje nekromanty, a na pewno ma czary nekromanty. No i ta gra to taki Baldur's Gate 3.

Skyrim z kilkoma modami

Skoro grałeś w najgorszą część, to polecam te lepsze:

Morrowind

Oblivion

Diablo 2

Z MMO np.

RIFT

Zgadzam się że Morrowind najlepszy z serii TES, a możesz polecić jakieś dobre mody do morrowinda i/lub obliviona, które polepszą doznania z gry necro? Pamiętam że kiedyś grając w obliviona miałem jakiś mod który wprowadzał możliwość zostania "liczem", tylko że za cholerę nie mogę go teraz znaleźć.

Przykro mi, nie znam żadnych takich modów. Ja grałem zawsze bez modów, bo jak tylko zaczynałem je instalować, to mówiłem sobie "tylko ten jeden", "dobra jeszcze ten instaluję i koniec". A potem z Morrowinda robił się Star Wars, czy jakieś inne Sci-Fi :D

Ale pewno znajdziesz mnóstwo fajnych nekromanckich modów jak poszukasz.

Witam, jak już nadmieniłem w tytule, szukam gry w której mogę zostać takim rasowym nekromantą. Nie musi być to koniecznie gra MMO, w zasadzie to nawet lepiej by było gdyby był to zwykły RPG.

Gry w których nekromanci przypadli mi do gustu:

Lineage 2

Guild Wars (tak, ten pierwszy)

Skyrim z kilkoma modami

Neverwinter Nights 2

Icewind Dale

i oczywiście seria Baldur's Gate