Aquapark Kraków

Pytanie do osób które odwiedziły ten aquapark. Czy jest co robić? Mam dylemat czy kupić bilet na dwie godziny, czy na cały dzień, bo oczywiście na 3h nie ma.
Ogólnie chciałbym kupić na cały dzień, bo wiadomo, nie ma żadnych ograniczeń czasowych, ale znów nie chciałbym po zakupie całego dnia, wyjść po 2,5h i żałować.
Czy może dwie godzinki wystarczą w zupełności?

Powiem Ci że nie wiem jak jest w Krakowie, ale jak zrobili Aquapark we Wrocławiu to pierwszy raz poszedłem na godzinę i żałowałem, że nie byłem tam całego dnia, dlatego jak poszedłem drugi raz to zapłaciłem za cały dzień. Jednak po drugim trzecim i kolejnych razach, żałowałem całych dni, bo to już nie to samo co za pierwszym razem - dlatego już nie chodzę :D

Tak więc w ciemno leć jak idziesz pierwszy raz na cały dzień :)

We Wrocławiu już byłem, dzięki za odpowiedź nie na temat ^^

We Wrocławiu już byłem, dzięki za odpowiedź nie na temat ^^

Kup na max 2h, są 4 duże zjeżdżalnie, 1 z pontonami, dosyć wolna dla dzieci, 2 zwykła i pozostałe dwie z rodzaju "bardzo szybkie", i potwierdzam, są naprawdę szybkie :p, oprócz tego jest jedna mniejsza zjeżdżalnia podzielona na 3 tory, ale zjedziesz kilka razy i się znudzisz. Poza tym nie ma więcej atrakcji, bo resztę parku stanowią 2 baseny do pływania, połać brodziku dla dzieci z jakimiś bajerami i 2 sciany do wspinaczki (dosyć lipne, w 3 ruchach jesteś na górze). Jeszcze są te takie wysepki pływające na wodzie po których możesz chodzić ale to bardziej atrakcja dla dzieci. Podsumowywując za dużo ciekawych rzeczy tam nie ma. Jak sam chodzę to biorę tylko na godzinę żeby trochu popływać bo bardzo szybko się można znudzić.

Mówisz o Krakowie, czy Wrocławiu? Bo we Wrocławiu też są pontony i teraz nie ogarniam xd

Mówisz o Krakowie, czy Wrocławiu? Bo we Wrocławiu też są pontony i teraz nie ogarniam xd

O krk

Jest naprawde fajnie mieszkam niedaleko Krakowa i raz na jakis czas tam jestem. Obecnie masz jakies 8 zjezdzalni w tym 1 pontonowa o ile sie nie myle . Najlepszy aqa park w Malopolsce. Yuriel 3 torowej zjezdzalni nie ma juz od dobrych kilku lat , zastapili ja 2 bardzo szybkimi rurami + jedna po srodku z ala "wirkiem w , ktory sie wpada".

Co daje 4 bardzo szybkie zjezdzalnie rurowe.

Ogolnie polecam.

Nie lepiej tutaj ?? http://akvapark.lt/pl/

Pytanie do osób które odwiedziły ten aquapark. Czy jest co robić? Mam dylemat czy kupić bilet na dwie godziny, czy na cały dzień, bo oczywiście na 3h nie ma.
Ogólnie chciałbym kupić na cały dzień, bo wiadomo, nie ma żadnych ograniczeń czasowych, ale znów nie chciałbym po zakupie całego dnia, wyjść po 2,5h i żałować.
Czy może dwie godzinki wystarczą w zupełności?