Problem z levelem. Brak questów?

Witam, gram od jakiegoś czasu w ESO i mam już 44lvl. Levelowałem ze spokojem ciesząc się grą, wykonywałem wszystkie questy, ale nagle się skończyły. Jedyny quest jaki mi został to na 48lvl w coldharbor. Moje pytanie czy zrobiłem coś nie tak? Korzystam z kilku addonów m.in. "quest map", mam zaznaczone jakieś questy na mapce, ale kiedy do nich podchodzę to nie ma żadnego npca.

Załączam screeny mapki, może coś doradzicie.

Patrz na kompas. Jak jesteś w okolicy jakiegoś questa to od razu się pojawi. Poza tym część questów może być w podziemiach, a wykrzyknik pokazuje, gdzie pod powierzchnią jest NPC/list/cokolwiek inengo dającego quest. Ja bez addonu zrobiłem wszystko u siebie, czyli Eboheart Pact. Teraz robię Daggerfall Convenant.

No właśnie na kompasie nic się nie pokazuje, mimo, że według mapy jestem w pobliżu questu.

Addon pobrałeś zanim zacząłeś robić questy w Stonefalls czy później? Bo to może dzialać jak w WoWie, że zrobiłeś questy, pobrałeś addon i addon nie zalicza ich jako zrobionych wyświetlając normalnie. I właśnie z tym łączy się drugie pytanie. Jak zrobisz questa to znacznik znika?

Owszem addon został pobrany później ponieważ w międzyczasie miałem awarie sprzętu (dysk do wymiany...), ale znaczniki zniknęły. Problem nie tyczy się tylko stonefalls bo w innych lokacjach jest podobnie. Chociaż w stonefalls jest najwięcej "luk".

Prawdopodobnie te quest masz wykonane czasami addon lubi nie odznaczać wykonanych questów. Jeśli chcesz dalej questy robić to dokończ main quest u Prophet'a, a później dostaniesz dostęp do innych frakcji gdzie będziesz mógł dalej wykonywać questy :)

Quest u propheta = zadania w coldharbor?

Tu masz solucje jak wykonać tego questa:

http://www.ign.com/wikis/elder-scrolls-online/Main_Scenario

Witam, gram od jakiegoś czasu w ESO i mam już 44lvl. Levelowałem ze spokojem ciesząc się grą, wykonywałem wszystkie questy, ale nagle się skończyły. Jedyny quest jaki mi został to na 48lvl w coldharbor. Moje pytanie czy zrobiłem coś nie tak? Korzystam z kilku addonów m.in. "quest map", mam zaznaczone jakieś questy na mapce, ale kiedy do nich podchodzę to nie ma żadnego npca.

Załączam screeny mapki, może coś doradzicie.