Huawei p8 lite czy ZTE v6

Ktory telefon wziac z Playa ew sprzedac i kupic cos lepszego do 900-1000zl - ma miec dobra jakos glosnika (rozmow 2/3 gb ram 16gb pamieci wew , nie musi byc dual sim , ma miec LTE 800mhz i inne) 5.5 cala. (serwis w Polsce , przesylka z Polski 24m gw ) Nie podobaja mi sie kanciate telefony.

ZTE!!!!

Siemka, Ja bym ci radził sprzedać i kupić LG g2 Telefon naprawdę dobry i teraz kupisz tanio. 2gb ram dobry procek Qualcomm Snapdragon 800

nie ma 5,5 cala ale ma 5,2 telefon naprawdę dobry LG G2 D800 dokładnie. A jeżeli mógłbyś dorzucić 200 zł to polecam Ci One Plus One za 1200 zł masz telefon ze super wyglądem i mocnymi parametrami : 3gb ram ,Qualcomm Snapdragon 801 Lub Lg G3 wersja z 2gb bo z 3gb jest trochę droższa.

Jeżeli chodzi o głośnik zdecydowanie odradzam ZTE V6, mam go i nie jestem zadowolony :|

Znajomy posiada P8 Lite i jest naprawdę zadowolony:) Telefon chodzi szybko pomimo zawalonej pamięci, posiada duże ikony jak w iPhone, no i nie jest drogi jak na smartfona o takich specyfikacjach (Za nówke damy tyle co za używanego Galaxy S4)

Up no telefon fajny ale mimo wszystko galaxy droższe bo jest poprostu lepsze i to chyba pod każdym względem ale to inny temat :)

Ktory telefon wziac z Playa ew sprzedac i kupic cos lepszego do 900-1000zl - ma miec dobra jakos glosnika (rozmow 2/3 gb ram 16gb pamieci wew , nie musi byc dual sim , ma miec LTE 800mhz i inne) 5.5 cala. (serwis w Polsce , przesylka z Polski 24m gw ) Nie podobaja mi sie kanciate telefony.