Gigantic - problem z uruchomieniem

Czy ktoś też tak miał, że uruchamiał Gigantic i gra cały czas jest na obrazku startowym? Nic nie da się zrobić, nie jest zawieszona.

Jest może opcja "napraw"? Warto też usunąć i pobrać od nowa, jeśli gra mało waży

a masz win 10 ?

a masz win 10 ?

Wydaje mi się, że jakby nie miał, to nie mógłby nawet ściągnąć gry o:

Tak, mam Windows 10 inaczej nie mógłbym pobrać.

Przeinstalowałem i nic to nie dało. Dalej gra stoi na tym ekranie: http://i.imgur.com/n0LszoO.png

A tak właściwie... spełniasz minimalne wymagania?

Spełniam. Zauważyłem, że jak zostawię otwarte to po około 10 minutach słyszę dźwięk błędu mimo iż żaden się nie pokazuje i gra jest zamykana :/ Patrzyłem na reddita Gigantica i nie jestem pierwszą osobą, która ma taki problem ale do tej pory nikt nic nie poradził.

@EDIT problem rozwiązany, odpalało mi grę przez kartę zintegrowaną a geforce'a... A przez to, że gra była odpalana ze sklepu Windowsa wcześniej tego nie zauważyłem bo nie było jej normalnie na liście aplikacji GeForce'a

A co do samej gry... też masz taki problem, że nie wyszukuje ci ludzi do gry? Czekałem dobre 10 minut i potem dałem sobie spokój.

Po 3 minutach mi znalazło pierwszą grę

Czy ktoś też tak miał, że uruchamiał Gigantic i gra cały czas jest na obrazku startowym? Nic nie da się zrobić, nie jest zawieszona.