Metin2 - Wybór serwera

Zamierzałem właśnie wrócić do metina i pograć sobie na luzie. Mam pytanie czy opłaca się wracać na do polskiego metina czy może wybrać inny np. SG/USA itp.?

Jakieś 2-3 miesięcy temu wróciłem pograć na Pla, i powiem Ci ze graczy nadal jest sporo zawsze jest z kim pogadać czy pohandlować. Exp idzie jak zawsze czyli wolno jak to oficjalne serwery :)

Sporo graczy? Moze zalezy na jakim serwerze. Jak ja wchodzilem to na czacie byla 1 wiadomosc na minute albo rzadziej.

W porownaniu z przeszloscia jest to WIELKA roznica. Kiedys w M1 mi cielo od ilosci graczy a teraz tylko sklepiki i to malo. Trzeba tez szukac gildii chetnych na wojne bo auto wyszukiwanie trwa wieki.

Jakby nie ta malo ilosc graczy to bym gral. Tak to mi sie nie chce.

Oczywiscie jak mowi Dzokers zawsze kogos znajdziesz a w porownaniu z przeszloscia jest to tragedia.

To może zagraniczne? SG czy serwer USA? Ewentualnie coś w zamian za M2 lub podobnego z nowszych gier ? :/

Nie warto wracać na pl, nie da się grać- lecisz 15 minut na jeden kraniec mapy... wszystko wybite, pełno botów... i bez wkładu własnego to katorga

Botow? Pierwsze slysze. Gram od tygodnia na PL Negros i ludzi w uj i zero botow.poprawilo sie dosc. Fakt faktem ze PL to hardcor ale wg mnie klimat wraca powoli z czasow swietnosci. M2 jak zwykle peka w szwach. Po za tym na 25lv mamy konia wiec poruszanie sie poprawia.

Z tego co słyszałem to najbardziej opłaca się grać na World of Metin, kiedyś był to prywatny serwer ale nie tak dawno odkupili pliki bodajże od .sg i teraz działają oficjalnie. Na stronie masz nawet licznik graczy, serwer jest multilanguage, czyli możesz grać nawet po polsku.

Z tego co patrze to szału nie ma myślę że jednak wrócę na SG mam tam parę postaci łatwiej będzie ;)

Zamierzałem właśnie wrócić do metina i pograć sobie na luzie. Mam pytanie czy opłaca się wracać na do polskiego metina czy może wybrać inny np. SG/USA itp.?