Konkurs skyforge

Witam. Mam taką sprawę napisałem do Admina lub przynajmniej tak mi sie wydaje, w sprawie kodu promocyjnego. Ostatnio był taki konkurs odnośnie gry Skyforge. I nagrodą były kody promocyjne. I tu sie pojawia problem gdyż dostałem swój ale podczas aktywacji okazało się że ten kod już został wykorzystany. I teraz nie wiem czy zaszła jakąś pomyłka przy wysyłaniu kodu czy coś no ale kod który mam jest bezużyteczny. To nie jest tak że ja sobie wymyślam żeby dostać drugi kod czy coś, moge udowodnić że mówie prawde mam screena zrobionego, tylko że widać na nim kod także każdemu nie pokaże. Także jeśli ktoś miał podobną sytuacje może mi podpowie co robić czy coś. Pozdrawiam :)

Najlepiej/najprosciej napisac PW do kogos z administracji i sie zapytac do kogo sie zglosic :). Ale takie cos zalatwiamy na PW, nie na forum bo nikomu nic do tego - mozesz np guru to napisac, o tutaj http://mmorpg.org.pl/forum/profile/4498-guru/

A co do pomylki... w sumie to mozliwe - nwm ile tam tych kodow/nagrod bylo ale mogli wysylac i przypadkiem dac 2x ten sam :P

Dzieki, napisałem do kogoś z "góry" przynajmniej tak mi sie wydaje ale nie mam żadnej odpowiedzi. Odpowiedziałem temu kto mi wysłał ten kod na PW ale milczy ale to napisze do Guru w takim razie to temat można zamknąć/usunąć :)

Ty chociaż dostałeś kod, ja nadal czekam, napisałam już wiadomości i na portalu i na facebooku i zero odzewu...

Witam, z poprzedniego konkursu skyforge organizowanego na facebooku nie otrzymałem nagrody chociaż pojawiłem się na liscie zwycięzców, nagrody powinny być juz dawno temu rozdane wg posta na fb, prawdopodbnie zostałem pominiety więc prosze o zbadanie sprawy :)

To widze ze duze problemy byly z tym konkursem... Postaram sie zobaczyc co mozna w waszej sprawie zrobic :)

Połączyłem tematy odnośnie konkursu Skyforge.

Porozmawiam z Chmarusem i wyjaśnimy sytuację.

Loor dzięki za pm'a.

Sytuacja została opanowana. :)

Witam. Mam taką sprawę napisałem do Admina lub przynajmniej tak mi sie wydaje, w sprawie kodu promocyjnego. Ostatnio był taki konkurs odnośnie gry Skyforge. I nagrodą były kody promocyjne. I tu sie pojawia problem gdyż dostałem swój ale podczas aktywacji okazało się że ten kod już został wykorzystany. I teraz nie wiem czy zaszła jakąś pomyłka przy wysyłaniu kodu czy coś no ale kod który mam jest bezużyteczny. To nie jest tak że ja sobie wymyślam żeby dostać drugi kod czy coś, moge udowodnić że mówie prawde mam screena zrobionego, tylko że widać na nim kod także każdemu nie pokaże. Także jeśli ktoś miał podobną sytuacje może mi podpowie co robić czy coś. Pozdrawiam :)