Gry MMO które są teraz na TOPie

Moglibyście wymienić takie gry? Chodzi mi głownie o populacje czy też o to żeby były one w miarę nowe. Szukam jakiegoś fajnego MMO ale od czasu M2 nie mogę znaleźć nic wystarczająco ciekawego co zatrzymało by mnie tak ja wtedy M2. Jeżeli moglibyście to proszę Was o takie gry jakie pisałem wcześniej :)

Blade & Soul

Gry które już wyszły, lub są w fazie bety:

1.BnS

2.Black Desert

3.Tree of Saviour

A z multi to chyba największy hajp jest na Overwatcha.

No no Black Desert wygląda dosyć ciekawie nie powiem tylko kiedy wydadzą te gre? Bo na razie jest closed beta?

Jeżeli chodzi o gry mmorpg, które są najczęściej wyszukiwane w google (a więc mamy też duże podstawy sądzić, że są najpopularniejsze), w pierwszej 10 są takie tytuły jak Neverwinter, B&S, Aion, Rift, The Elder Scrolls Online, Eve Online, Final Fantasy XIV. W ścisłej czołówce znajdują się: Star Wars: The Old Republic, WoW i Guild Wars 2.

Co do Black Deserta, to premiera bodajże na początku marca, ale prawdopodobnie mam kluczyk do cbt na zbyciu (tzn. kluczyk na pewno mam, prawdopodobnie do oddania, nie mam czasu na granie :p), więc jeśli jesteś zainteresowany, napisz.

Kurcze strasznie dużo tej "chińszczyzny" a mało takiego normalnego europejskiego klimatu tzn. średniowiecze i te sprawy :P Jest jakaś gra która ogranicza klimaty azjatyckie do minimum czy trzeba się pogodzić z tym że teraz jak gry wychodzą to tylko z tamtych krajów?

Osobiscie to moge zaswiadczyc ze ludzi jest duzo w : neverwinter (sam jestem w polskiej gildii gdzie codziennie jest 90+ osob aktywnych, a takich znam kilka + anglojezyczne gildie jeszcze sa), SW:TOR, GW2 (w obu jest dosc duzo osob... ale zalezy na jakim serwerze (SW:TOR) oraz czy masz dodatek (gw2)), jeszcze jest... Dragon Nest (mimo ostatnich sytuacji to ciagle jest tam mnostwo ludzi... i gwarantuje ci ze w miescie bedzie lagowac mimo dobrej optymalizacji - jesli tylko poczekasz w miejscu by gra zaladowala wszystkie postacie. Bo dla biegow po miescie wiekszosc postaci jest ukryta/niewidoczna dla wygody :P)

EDIT:/// hmm, opisze w takim razie moze jeszcze neverwintera bo o reszcie mozna latwo kluczowe informacje (takie jak to ze np SW:TOR to glownie, jesli nie tylko fabula) znalesc na stronach. Ta gra to zwykly farm fest na max lvl (70), ale na tym polega urok dobrego mmo :). A zadan do zrobienia mamy duzo : misje dzienne gildyjne, misje dzienne z terenow roznych kampanii, dungeony, potyczki, pvp w kilku odmianach itd itp. A co do platnosci... Nie sa absolutnie potrzebne. Sam nic nie kupowalem za prawdziwe pieniadze a mam dosc duzo roznych ciekawych rzeczy z IS wlasnie. Jak spytacie? A no poprzez aukcje lub wymiane AD (waluta zarabiana w grze) na ZEN (waluta premium). Gra na pewno jest warta polecenia jesli ktos lubi specyficzny system walki (aka non target), a to dlatego ze jest duzo rzeczy do roboty, za ktore, co najwazniejsze, zostajemy dobrze wynagrodzeni. Dodatkowym plusem moze byc to ze gra juz pare lat siedzi na rynku i co chwile wypuszczaja jakis dodatek, zwany tutaj modulem. I to jest dodatek, nie patch jak to czasami bywa - dodanie nowej kampanii, czasami nowej klasy, zmiany systemow itd. Np niedlugo (na poczatek wiosny) ma wyjsc nowy moduł... ktory odswiezy starsze dungi i (na co osobiscie czekam) wprowadzi epicki system mountow. Kazdy mount bedzie mial skille pasywne i aktywne i tak np w trakcie walki bedzie mozna uzyc skilla ze postac gwizdze, a kon przybiega i powala przeciwnika (przyklad tylko) xd. A skoro juz jestesmy przy mountach... Tych, tak samo jak kompanow/towarzyszy jest cale mnostwo. A niedawno doszlismy do takiej paranoi na aukcjach... ze towarzysza rangi niebieskiej mozna kupic jeszcze przed 40 lvl i to spokojnie... :P Z mountami troche gorzej, bo drozsze ale i tak lepiej kupic teraz, bo pozniej podrozeja jeszcze bardziej, gdyz beda bardziej przydatne i masa osob zabierze sie za kolekcjonowanie :P

Jeśli bolą Cię azjatyckie klimaty, to zdecydowanie najdalszy im jest Elder Scroll online - średniowieczne europejskie fantasy pełną gębą.

Nie wiem czemu ale wydaje mi się że TESO jest strasznie nudną grą pod względem takich klimatów i brakuje im tego czegoś co mają właśnie gry azjatyckie :/

Właśnie TESO wymaga od gracza najwięcej aktywności - stoisz=giniesz. Trzeba robić uniki, okrążać wroga, chainować skille... azjany chociaż mają swój urok, to głównie pamiętam je ze stania w miejscu i spamowania 1,2,3,4,5,6,7... Gra bardzo miła w swoim gatunku.

Path of Exile, co prawda nie do końca MMO, ale jak na razie najlepszy H'n'S. Nie ma P2W, nie zalatuje chińszczyzną, mroczny klimat i tona dobrej zabawy, tym bardziej na hardcore ze znajomymi :)

w TESO grałem tlyko na darmowym weekendzie i tak dziwnie mi się grało a w POE grałem ale przerzuciłem się na D3 i w sumie trochę żałowałem potem wydanych pieniędzy :/

A co z Metinem? Takiej gry tutaj nie wrzucacie? ;p

A co z warframe, zero P2W, wszystko można wyfarmić, miły Co-op.

Moglibyście wymienić takie gry? Chodzi mi głownie o populacje czy też o to żeby były one w miarę nowe. Szukam jakiegoś fajnego MMO ale od czasu M2 nie mogę znaleźć nic wystarczająco ciekawego co zatrzymało by mnie tak ja wtedy M2. Jeżeli moglibyście to proszę Was o takie gry jakie pisałem wcześniej :)