Aion od 0 ! zaczynajmy

Czy sa chetne osoby do gry w aIona od zera ?? Online po wejsciu na steam aldnie skoczyl i mozna smialo wracac do gry. Mam chantera na 65 , ktorym keidys gralem tak , ze wijanie lvla bedzie szlo mysle bardzo szybko bez jakiegos zastoju na lvlach. gra w rozncyh godzinach i dniach - nie ma problemu nadgonie lvl jak tzreba bedzie - mama zmianowa prace tak , ze nie zawsze jestem w domu wieczorem i dzien :)

(Strona ASMO) Gram gladiatorem. - poszukiwani cler , ranger,sorc,sin,bard,chanter itd...

Zgaduje ze Barus tak?, sam gralem w aiona jakies 2 lata temu przeszło, mam nadal na asmo sina 65 + jakiegos tam gunnera 50. Mówisz ze online podskoczyło? ile srednio osób teraz na barusie siedzi?

Grałem trochę, zdobyłem 10 poziom magiem lecz ciężko było, mobki się aggrowały i na 3 - 4 hity bylem martwy, odpuściłem sobie. Ogólnie fajnie bo po polsku.

online w granicach 2.5k wieczorami i caly czas rosnie..Priam - bo tzreba umiec grac..sorcem moby zabija sie na 2-3 skile a na 10 lvlu pewnie nie wyszedles nawet ze startowej lokacji tak , ze gry w ogole nie widziales .

Ja z doswiadczenia powiem, ze prawie zadna grupa z forum sie nie utrzyma, lepiej dobic 40-45 i szukac ing.

Chętnie zagram mam barda na 30lvlu

Czy sa chetne osoby do gry w aIona od zera ?? Online po wejsciu na steam aldnie skoczyl i mozna smialo wracac do gry. Mam chantera na 65 , ktorym keidys gralem tak , ze wijanie lvla bedzie szlo mysle bardzo szybko bez jakiegos zastoju na lvlach. gra w rozncyh godzinach i dniach - nie ma problemu nadgonie lvl jak tzreba bedzie - mama zmianowa prace tak , ze nie zawsze jestem w domu wieczorem i dzien :)

(Strona ASMO) Gram gladiatorem. - poszukiwani cler , ranger,sorc,sin,bard,chanter itd...