[Silkroad Online] Początek

Cześć!

Mam jakąś taką dziwną ochotę zagrać sobie w Silkroad online. Zanim ściągnę, chciałem się was spytać, jak wygląda sytuacja na serwerach, czy boty dominują ( nie zdziwi mnie to i raczej też nie odrzuci), czy da się znaleźć ludzi do pogadania/pogrania, czy istnieje jakieś P2W i ogólnie, czy może ktoś z was obecnie gra i mógł by coś powiedzieć o obecnej sytuacji gry. :) Dodam jeszcze, że nigdy nie grałem w Silkroad'a :P

obecnie nawet bot jest legalny ... wiec sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto tracic czas na gre z ... botami.

Straciłem już na prawdę wiele czasu w moim życiu na najróżniejsze gry, więc kilka kolejnych godzin chyba mnie nie zaboli. Z tego co słyszałem, to boty były w tej grze od zawsze, ale nie zmienia to faktu, że podobno jest to dobra gra.

byla .... byla kiedy joby mialy sens, kiedy szly karawany i mozna bylo sie pobawic. kiedy w gildaich byli ludzie z ktorymi mozna bylo popisac i na tsie pogadac. kiedy w czwartek chodzilo sie na fort, itp

jak tam wolisz ;) powodzenia

Teraz jedynie na prywatnych serverach polecam grać, nie dość ze szybciej osiągniemy max cap to jeszcze można się pobawić w joby( na niektórych serverach jest to konieczne by zdobyć lepszy ekwipunek ) na realu osiągniecie maxa to baaaardzo długi okres czasu :D

Cześć!

Mam jakąś taką dziwną ochotę zagrać sobie w Silkroad online. Zanim ściągnę, chciałem się was spytać, jak wygląda sytuacja na serwerach, czy boty dominują ( nie zdziwi mnie to i raczej też nie odrzuci), czy da się znaleźć ludzi do pogadania/pogrania, czy istnieje jakieś P2W i ogólnie, czy może ktoś z was obecnie gra i mógł by coś powiedzieć o obecnej sytuacji gry. :) Dodam jeszcze, że nigdy nie grałem w Silkroad'a :P