Darmowe 1050 Cartel Coins SWTOR

Witam.

Do 14/02 istnieje możliwość otrzymania darmowych 1050 Cartel Coins w grze oraz jakiś kodzik dla znajomego z dostępem do I chapteru i chyba postacią 60lvl

Jak to zrobić macie podane tu: http://www.swtor.com/community/showpost.php?p=8807639&postcount=38

Czyli w sumie aktywować otrzymywanie emaili.

For people who are confused about how to opt-in for SWTOR e-mails:

Log into your SWTOR account at the SWTOR website (swtor.com).
Click on the top right drop down menu and go to "My Account".
Go to the "Basic Information" tab in your account menu (near the bottom).
Check the box next to "Sign up to receive Star Wars™: The Old Republic™ updates by email." (I checked all three just to be safe, since it goes to a junk account anyways).
Click save at the bottom.

Czy tylko ludzie płacący abonament dostaną te nagrody czy np jak mam konto prefered lub free mogę także je dostać?

Mam status prefered, zrobiłem to co jest w cytacie i jak do tej pory punktów nie ma. Moje dwie teorie:
- Albo trzeba poczekać.
- Trzeba mieć aktywną subskrypcję.

Czy tylko ludzie płacący abonament dostaną te nagrody czy np jak mam konto prefered lub free mogę także je dostać?

February Subscriber Gift

Mam status prefered, zrobiłem to co jest w cytacie i jak do tej pory punktów nie ma. Moje dwie teorie:
- Albo trzeba poczekać.
- Trzeba mieć aktywną subskrypcję.

Będzie to najprawdopodobniej rozsyłane 14 lutego.

No to już teraz pamiętam po co miałem aktywować w styczniu suba. ehh... ta moja pamięć, teraz minie mnie taki fajny bonus.

Jak szybko aktywujesz to nie minie :P. Bo oni maja genialne informowanie o terminie sprawdzania suba. To nie jest do lutego (bo wtedy i suby sprzed 3 lat by sie liczyly), a tego 14 lutego jest sprawdzane (jesli terminu nie zmienia). Tak jak kiedys bylo z giftami z okazji nowego dodatku :P.

Czyli może ktoś bardziej mnie doinformować o tym gifcie? Dostają go tylko subskryberzy?

Oczywiście to prezent wyłącznie dla subów, juz w tytule masz "Subscriber Gift" co powinno rozwiać Twoje wątpliwości a autor tematu powinien to podkreślić:)

Bardzo miło, że BW zasypuje nas podarkami, ostatnio droid HK55, jetpack a teraz CC:)

Jeżeli wejdzie się w link http://www.swtor.com/community/showpost.php?p=8807639&postcount=38

To tam jest napisane "February Subscriber Gift" czyli tylko dla subów.

Jeszcze mam pytanie odnośnie tego: Receive a code you can give a friend which will give them access to Chapter I: The Hunt along with a feww level 60. Czyli taki subscriber będzie miał możliwość oddania komuś kodu który daje mu dostęp do rozdziału 1 ( pewnie z dodatku eternal empire) i postacią 60lv?

Oczywiście jeżeli dobrze wszystko zrozumiałem.

1. Kod na cartel points dostają tylko subki, ale wykorzystać może każdy.

2. Kod na rozdział 1 i postać 60 lvl dostaje również tylko sub, ale tylko ktoś bez suba może z niego skorzystać.

Przenoszę do innego działu. - Bongo.

Dobra, jednak cały ten szajs zostanie dostarczony subom w ciągu 2 tygodni, maks miesiąca.

Hey folks!

I know there have been quite a few questions about when the Feb reward email would be going out. Many of you spotted the EA Help article which mentioned they would be sent out today. It is our goal that the emails will all be sent today. However, it is possible that they wont go out until tomorrow.

If for some reason they are not going out by end of day tomorrow, I will make sure we post an update! Thanks everyone.

-eric

Refresh by was powiadomić.

Kody zostały już pewnie rozesłane. Ja już akurat swój dostałem czyli kod na 1050 CC oraz kod dla przyjaciela w postaci traila I chapteru. U mnie tytuł maila nosi nazwę:

Chapter 10 and Firebrand are here - Play Now!

Witam.

Do 14/02 istnieje możliwość otrzymania darmowych 1050 Cartel Coins w grze oraz jakiś kodzik dla znajomego z dostępem do I chapteru i chyba postacią 60lvl

Jak to zrobić macie podane tu: http://www.swtor.com/community/showpost.php?p=8807639&postcount=38

Czyli w sumie aktywować otrzymywanie emaili.

For people who are confused about how to opt-in for SWTOR e-mails:

Log into your SWTOR account at the SWTOR website (swtor.com).
Click on the top right drop down menu and go to "My Account".
Go to the "Basic Information" tab in your account menu (near the bottom).
Check the box next to "Sign up to receive Star Wars™: The Old Republic™ updates by email." (I checked all three just to be safe, since it goes to a junk account anyways).
Click save at the bottom.