Czas Gry

Witam , mam pytanko otóż żeby mieć dostęp do wszystkich możliwych bajerów w grze muszę Zakupić CD-KeY + 30dni gry , czy mogę stworzyć konto i odrazu zakupić 60 dni gry ?:P

+ Co uważacie o portalu G2A.com ? i możliwości zakupi za pośrednictwem żabki ? to prosty i szybki sposób ?

Możesz kupić CD-Key + 30dni gry a możesz też 60, będziesz miał dostęp do tej samej zawartości tylko na inny okres czasu. (tak mi się wydaje na 90%)

Co do G2A - jak kupisz z shieldem to raczej nie ma sie czego obawiać, sam kupiłem CD-Key +30dni premium, klucz otrzymałem i świetnie bawiłem się w grze. Ostrzegam tylko, że taki key może być aktywowany tylko raz na jednym koncie. W żabce nie kupowałem, używałem paysafecard.

Jeśli masz zamiar kupić premium na 60dni to moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie kupienie prosto ze strony gry, 60zł za 60dni gry.

A po co kupować cd-key jak gra jest za darmo? Robisz konto kupujesz suba za ile tam chcesz i heja.

Aktualnie nie posiada konta bankowego więc odpada :( szukałem ale nigdzie nie ma alternatywnego sposobu , na oficjalnej stronie co prawda jest opcja Boku SMS ale podobno Operatorzy w Polsce takiej kwoty nie uwzględniają tzn. tak czytałem w innych tematach na forum nie wiem czy jest to prawda ?:unsure: Czy jak mam na karte i doładuje to działa normalnie ( abonament nie działa ) chciałbym zagrać na Subie ale nie wiem czy próbować z tą żabką , takiego transferu jeszcze nie robilem.

Ekhm ekhm... Powiem tak dla uporzadkowania :

-cd key dziala nadal. Ale daje tylko 30 dni suba... z tym ze jest tanszy i moze byc aktywowany tylko 1 na konto (i bodajze musi z tego byc 1 sub, ale tu nwm)

-jednorazowy sub daje dostep do wszystkich dodatkow (w sensie ze kupujesz suba np na 30 dni, a po tych 30 dniach i tak masz dalej wszystkie dodatki itd)

-najbardziej oplacalna i najbezpieczniejsza metoda jest kupno przez karte kredytowa ze strony gry, a bez karty... to chyba tez z ich strony, ale na inne sposoby (np psc)

-jesli juz musi byc smsem...to na pewno dziala do 100zl, jak powyzej to nwm

-osobiscie bym polecal... kupno cd-keya, co da tanio 30 dni suba co odblokuje dodatki + da 500CC, do tego dokupienie paru CC i odblokowanie sb pozostalych smieci typu uzywanie najlepszego eq w grze itd :)

Troche namieszaliscie :)

Kupno keya gry + 30 dni na start jest oplacalne (mozna znalezc za 17-20zl) ale i tak w opcjach trzeba ustwaic plan subskrypcji aby aktywowalo te 30 dni.

Dla ludzi nie posiadajacych konta/karty najlepszym wyjściem jest jednorazowy 2 miesięczny zakup przy pomocy Paysafecard (59,99zł)

SMS boku coś w polsce niechce dzialac i nawet nie mozna wykupic najtanszej paczki CC, a one byly jedyna opcja zakupu przez SMS

@zbrozlo

No nie wiem, jak już pisałem, kupiłem CD-Key + 30 dni suba na G2A, żadnego planu subskrypcji nie ustawiałem a premium miałem bezproblemowo.

No to nic tylko sie cieszyc i grac :D

Witam , mam pytanko otóż żeby mieć dostęp do wszystkich możliwych bajerów w grze muszę Zakupić CD-KeY + 30dni gry , czy mogę stworzyć konto i odrazu zakupić 60 dni gry ?:P

+ Co uważacie o portalu G2A.com ? i możliwości zakupi za pośrednictwem żabki ? to prosty i szybki sposób ?