Aion US

Witam, chciałbym wrócić do Aion'a, lecz wolałbym wersję NA, związku z tym mam dwa albo 3 szybkie pytania.

1. Jak na US wygląda online?

Sam bym sprawdził, ale na stronie, gdzie powinno się wyświetlać, nic się nie wyświetla, a znalazłem tylko server status na wersje EU.

2. Wiele razy wałkowany temat, jaki ping?

Tu prosiłbym opinie ludzi, co faktycznie grali na wersji EU i NA i mogę się wypowiedzieć na ten temat. Zdaję sprawę, że będzie większy, ale czy idzie w miarę grać.

3. Jak wygląda zarobek i wyexpienie postaci, szybko idzie czy trzeba poświęcić życie?

Co do wersji EU od GF, grałem i już nie wrócę na eu wersje.

GF ssie pałę i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.

1. Ludzi gra tam na pewno o wiele więcej niż w eu, tak więc o party na dungi i pvp nie masz się co martwić.

2. Osobiście głównie przez to nie gram już na wersji NA. Korzystając z programu do redukcji pingu i tak wahał się on z tego co pamiętam w granicach 200-300ms co znacznie uniemożliwia normalne granie.

3. Samo expienie postaci to nie problem a zarabianie działa na tej samej zasadzie jak w eu. Co prawda wydropienie najlepszych itemów zajmie Ci dużo czasu ale właśnie za to między innymi kocham tą grę :)

Co do GF.. Prawdą jest, że dają w d*pę z gold packiem i innymi rzeczami z IS ale można grać spokojnie bez wydawania pieniędzy, lecz zajmie Ci to trochę więcej czasu. Osobiście zacząłem grać od nowa jakieś 2 tygodnie temu. Populacja jest całkiem ok, GP kosztuje dużo ale można bez problemu wyfarmić na niego kasę lub wystarczy kupić raz na allegro za 15zł co nie jest jakąś wygórowaną ceną. Ludzie do pt zawsze się znajdują (przynajmniej na rookie serwerze) więc grać można bez żadnego problemu :)

Szkoda, z takimi pingami nie pogram sobie, wiedziałem, że będzie duży, ale nie aż tak.

Może faktycznie wrócę do eu wersji, w końcu miałem tam postać na 63lvl. Tylko, że pewnie już gp mi się skończył.

Przy okazji, jak wygląda online na eu, po łączeniu serwerów oraz wejściu na steam i wyjściu BnS? Serwer Deylen, chyba dobrze napisałem, ma max 49% populacji. Dobrze zrozumiałem, że serwer mieści 5k osób, więc to będzie prawie 2,5k?

Poczekam jeszcze, może ktoś się jeszcze wypowie.

Jeśli serwer mieści 5k to osób będzie 2,5k tak jak napisałeś. Nie wiem czemu zmienili wykaz populacji na % ale mimo wszystko mało ludzi nie gra na eu. Ja gram na Barusie i na rookie serwerze co chwile widzę kogoś nowego właśnie z Barusa. Nie wiem jak jest na max lvlu ale po samym tłumie w sanctum/Pandaemonium śmiem stwierdzić, że trochę tych ludzi gra, zwłaszcza w weekendy.

Mała poprawka, maks na Deyla wynosi koło 55%, na aioninfo dane są chyba z ostatnich paru dni (nie jestem znawcą w tym temacie), w każdym razie polecam sprawdzać samemu status wieczorem.

Mała poprawka, maks na Deyla wynosi koło 55%, na aioninfo dane są chyba z ostatnich paru dni (nie jestem znawcą w tym temacie), w każdym razie polecam sprawdzać samemu status wieczorem. 

pod wykresem masz napisane kiedy był ostatni update: "Last updated: 14.02.2016, 16:51:45"

Jednak źle napisałem nazwę serwera, ale przynajmniej już wiem na czym stoję.

Sprawdzę wieczorem jak online wygląda i wtedy się zastanowię, jednakże chyba wrócę do Aion. Tylko, że cały czas odrzuca mnie ten GF i czas jaki trzeba poświęcić, aby coś znaczyć na pvp.

Wielkie dzięki za dotychczasowe odpowiedzi na moje pytania.

Na razie proszę o nie zamykanie tematu, bo może ktoś coś jeszcze wniesie do tematu.

pod wykresem masz napisane kiedy był ostatni update: "Last updated: 14.02.2016, 16:51:45"

No tak, ale mi chodzi o najwyższą wartość online, nie w obecnej chwili.

Myślę, że temat można zamknąć.

Obczaję jeszcze z dwa tytuły, jak nie przekonają mnie, to wracam do Aion.

Na Barusie gra 2.5k ludzi co pozwala na spokojna gre...na End game jest od groma ludzi.

Witam, chciałbym wrócić do Aion'a, lecz wolałbym wersję NA, związku z tym mam dwa albo 3 szybkie pytania.

1. Jak na US wygląda online?

Sam bym sprawdził, ale na stronie, gdzie powinno się wyświetlać, nic się nie wyświetla, a znalazłem tylko server status na wersje EU.

2. Wiele razy wałkowany temat, jaki ping?

Tu prosiłbym opinie ludzi, co faktycznie grali na wersji EU i NA i mogę się wypowiedzieć na ten temat. Zdaję sprawę, że będzie większy, ale czy idzie w miarę grać.

3. Jak wygląda zarobek i wyexpienie postaci, szybko idzie czy trzeba poświęcić życie?

Co do wersji EU od GF, grałem i już nie wrócę na eu wersje.

GF ssie pałę i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.