Szukam kogoś do wspólnego grania w Aiona

Potrzebuję osoby (jednej! do duo) , która chciałaby razem coś porobić na pvp (arenki, siege, open worl pvp), jak i pve (jeśli będzie czas). Nudno mi samej, zwłaszcza wieczorami na siege ;>

Może być zarówno ktoś doświadczony jak początkujący. W drugim przypadku chętnie podzielę się swoją wiedzą, nauczę grać i pomogę ubrać postać.

Wymagania:

- wiek 20+ (sama mam 25)

- wytrwałości i chęci pogrania przynajmniej kilka miesięcy, nie chcę kogoś, kto po tygodniu się znudzi

- play 4 fun, więc jakiegoś dystansu w przypadku porażek

- nastawienie na pvp i dążenie do bycia jak najlepszym :)

Mam ts3. Jak ktoś zaintersowany zapraszam na PW.

Gram na Barusie po stronie Elyosów.

odświeżam :<

poszukiwany ktoś, kto pogra dłużej niż 2 tygodnie...

poszło pw

Witam Rowniez Sie Pisze Jesli Mozna :)

*Sniff* *Sniff* Kobiece mięso!

Grałem, niestety chyba niezbyt potrafiłem ogarnąć klasę maga, bo potworki agrowały się na mnie ciągle i umierałem. Zawsze mam ochotę w to ponownie zagrać, wchodzę do gry i znów się odbijam.

Czesc :P

Powiedz mi jak wyglaada sytuacja na serwerze na ktorym aktualnie grasz? Bo zeby dogonic topke trzeba jednak duuuuuzo czasu poswiecic na ta gre.

Też dołączę jak dalej aktualne, piszcie na GG albo pw xD Wczoraj zainstalowałem aiona gram na Barusie, Asmo

Refresh. Edit bo niektorzy mają problemy z czytaniem :unsure:

moge z wami pograc jak cos :) Mam chanta na 65 ew nowa postac , jednak nie pogram bo grasz p ostronie ely.

Potrzebuję osoby (jednej! do duo) , która chciałaby razem coś porobić na pvp (arenki, siege, open worl pvp), jak i pve (jeśli będzie czas). Nudno mi samej, zwłaszcza wieczorami na siege ;>

Może być zarówno ktoś doświadczony jak początkujący. W drugim przypadku chętnie podzielę się swoją wiedzą, nauczę grać i pomogę ubrać postać.

Wymagania:

- wiek 20+ (sama mam 25)

- wytrwałości i chęci pogrania przynajmniej kilka miesięcy, nie chcę kogoś, kto po tygodniu się znudzi

- play 4 fun, więc jakiegoś dystansu w przypadku porażek

- nastawienie na pvp i dążenie do bycia jak najlepszym :)

Mam ts3. Jak ktoś zaintersowany zapraszam na PW.

Gram na Barusie po stronie Elyosów.