Moderator Yamiji

Witam

Dostałem warna za oto taki wpis

Tak jestem więc wytłumacz mi jak ustawić NATURALNE kolory

 

@Dreedzik, wiem że lampa to zło więc jej nie zakładam nawet na sekunde a mimo to mam obraz taki jak na screenie. Niby przyciemniłeś obraz, wygląda nieco lepiej ale to jak z deszczu pod rynne bo gdy przyjdzie noc to kompletnie nic nie widać i musisz znowu bawić się ustawieniami, nikt nie wmówi mi że te zródła światła są za***iście rozwiązane bo są po prostu słabe by nie powiedzieć tragiczne

Ten portal to chyba jakieś jaja.

Po pierwsze, słowo którego użyłem nie było skierowane w stronę X gracza, po prostu chciałem bardziej nadznaczyć słowo "fajne", słowo nie obraża nikogo

Po drugie, trudno nazwać takie słowo wulgaryzmem

Po trzecie, nasz tak uwielbiany przez wszystkich Guru w co drugim newsie używa mocniejszych wulgaryzmów a mimo to wciąż jest z nami.

Po czwarte, zachęcam wszystkich do korzystania z innego portalu MMO który już tutaj się ogłaszał bo ten za niedługo będzie portalem katolickim pod banderą PiSu. Już teraz nie można nawet napisać że Guru i tak jest za***isty bo on swoimi newsami ożywia portal, na tym portalu nie można już nawet porządnie kogoś pochwalić, smutne

Pozdrawiam wszystkim administratorów i naszego redaktora Guru oprócz moderatora Yamiji, odwalają kawał zajebistej roboty

tl;dr

Próbowałeś dogadać się z Yamiji na PW w sprawie tego warna?

PS: Yamiji to słaby moderator

Spoiler

Nie pisałem do niego bo po co ? skoro dał mi warna tzn. że wg. niego on ma rację i nic tego nie zmieni

Rozumiem że jest regulamin forum lecz nie rozumiem dlaczego jest aż tak surowy ? wulgaryzm który nie jest wulgarny a służy głównie do pochwał powinien być dozwolony i wg. mnie w regulaminie drobna korekta powinna się pojawić, nikogo przecież nie obraziłem

Tyle razy było to poruszane że słowo zaje też podchodzi od wulagryzm.

@Maqes Wstawił tego linka na SB

Dostał warna za wulgaryzm od Yamiji... więc n/c

1. Co z tego, że chciałeś "nadznaczyć" słowo fajny, wiesz ile razy ja mam ochotę "nadznaczyć" słowo kurka wodna? Słowo te teoretycznie nie jest przekleństwem, ale jest wulgaryzmem, którego nie wypada używać. 2.W szkole też byś nie gadał o gównie, tylko o kupie.
3. Portal to nie forum, więc nawet tego nie porównuj. Tam są prawa dżungli i możesz robić co chcesz oprócz obrażania Xaorusa. Tutaj nie.
4. Niezła hipokryzja, jeżeli polecasz inne forum, to dlaczego siedzisz na tym?
Masz 5 letnie konto, 600 postów, a zachowujesz się jak osoba, która właśnie założyła konto nie czytając regulaminu.

@Sildu Odważny typek z Ciebie jest. :D

Tyle razy było to poruszane że słowo zaje też podchodzi od wulagryzm.

No ok

W takim razie uważam że Regulamin powinien zostać skorygowany, jest to forum dla graczy czy dla katolickich dzieci do lat 5 ? Wulgaryzmy takie jak np: ten napisany przeze mnie powinien być dozwolony, nie obraża kompletnie nikogo a poza tym jest wulgaryzmem "lekkiego" kalibru

Niech administratorzy przemyślą drobną korektę w regulaminie odnośnie punktu z wulgaryzmami

Wulgaryzm to wulgaryzm, bez wyjątków.

@Sildu"sk***ysyn" w żadnym wypadku nie może podejść pod mowę potoczną...

"za***iście" było wałkowane już kilka razy i nie jest dopuszczalne z powodu swojej etymologii.

@PlainLazyOddaję się w Twoją ocenę.

@Yamiji Wiele osób wrzucało linki w których były wulgaryzmy, warnów za to nie było i nawet nie powinno być, nie jest to wypowiedź wrzucającego na forum.

@Yamiji no ok, niech Ci będzie, wykonywałeś swoją robotę

Mimo wszystko chcę dać do zrozumienia administratorom że tzw. lekkie wulgaryzmy jak za***isty, za***isty moderator/admin, za***isty layout powinny być dopuszczalne na forum, ewentualnie wygwiazdkowane aczkolwiek dopuszczalne, nie róbmy z nas cnotek bo i ja i każdy z was wie o tym że wszyscy używamy lekkich wulgaryzmów

Proszę o przyjrzenie się punktowi "wulgaryzmy" w regulaminie i ewentualną korektę

Ten portal to chyba jakieś jaja.

Wy się chyba nigdy nie nauczycie...

Tak jestem więc wytłumacz mi jak ustawić NATURALNE kolory

 

@Dreedzik, wiem że lampa to zło więc jej nie zakładam nawet na sekunde a mimo to mam obraz taki jak na screenie. Niby przyciemniłeś obraz, wygląda nieco lepiej ale to jak z deszczu pod rynne bo gdy przyjdzie noc to kompletnie nic nie widać i musisz znowu bawić się ustawieniami, nikt nie wmówi mi że te zródła światła są za***iście rozwiązane bo są po prostu słabe by nie powiedzieć tragiczne

Ze strony sjp.pl

za***isty

wulgarnie: fajny, interesujący

Zacznijcie w końcu brać odpowiedzialność za swoje słowa a nie przy każdym przewinieniu z waszej strony płaczecie, że regulamin zły a wy nie chcieliście źle. Wszystko jest złe, wszystko jest przeciw wam.

@Yamiji no ok, niech Ci będzie, wykonywałeś swoją robotę

Mimo wszystko chcę dać do zrozumienia administratorom że tzw. lekkie wulgaryzmy jak za***isty, za***isty moderator/admin, za***isty layout powinny być dopuszczalne na forum, ewentualnie wygwiazdkowane aczkolwiek dopuszczalne, nie róbmy z nas cnotek bo i ja i każdy z was wie o tym że wszyscy używamy lekkich wulgaryzmów

Użytkownicy forum sami chcieli zaostrzenia kar bodajże 2(?) lata temu. Bo za dużo wolno było, bo ci źli nie byli karani. A teraz macie owoc swojej postawy z tamtych czasów.

Jeżeli jebanie jest lekkie i zwrot powstały bezpośrednio od niego również, to ja nie wiem jakie w takim wypadku wulgaryzmy to są te ciężkie.

W ogóle dzielenie wulgaryzmów na lekkie i ciężkie to głupota, bo jest to czysto subiektywne odczucie. Wulgaryzm to wulgaryzm, każdy ma taki sam kaliber.

No ok

W takim razie uważam że Regulamin powinien zostać skorygowany, jest to forum dla graczy czy dla katolickich dzieci do lat 5 ? Wulgaryzmy takie jak np: ten napisany przeze mnie powinien być dozwolony, nie obraża kompletnie nikogo a poza tym jest wulgaryzmem "lekkiego" kalibru

 

Niech administratorzy przemyślą drobną korektę w regulaminie odnośnie punktu z wulgaryzmami

Jak ci sie nie podoba regulamin to nara? Gdzie nie natknę się na twoje posty to tylko jakieś żale, płacze etc. Zasłużyłeś na ostrzeżenie.

Czego ty dalej nie rozumiesz? Śmieszny typek z Ciebie jest. Wulgaryzm to wulgaryzm. Lepiej Ci się zrobi jak go użyjesz? Dalej nie rozumiem sensu tego tematu (jak każdego zażalenia). Na siłę próbujesz podważyć regulamin, Plain już wprowadzał słownik dozwolonych słów, więc się do niego dostosuj.

ehh nie mogę pojąc tego już ostatnio było wałkowane to ze takie wyrazy tez są brzydkie ale cały czas ktoś musi na nowo o tym topic robi...bez sensu naprawdę bezsensu...SiLuS co ciężko było znaleźć inne słowo by podkreślić emocje świadczy to tylko o twoim słabym zasobie słów..

Moim zdaniem oba warny przyznane słusznie,

Ale

Silus mogłeś prywatnie pogadać z Yamiji o tym ostrzeżeniu, przestawić swoje argumenty i może zrobiłby wyjątek i cofnął punkt.

Zgadzam się, że jest to lekki wulgaryzm i o ile nie jest nagminnie stosowany mógłby zostać potraktowany z przymrużeniem oka, ale ostateczna decyzja należała tu do Yamiji i jest zgodna z regulaminem.

@Nvminer Lekkie/ciężkie - to zależy z jaką siłą pchasz :kappa:

Wy się chyba nigdy nie nauczycie...

 

 

Ze strony sjp.pl 

 

 

Zacznijcie w końcu brać odpowiedzialność za swoje słowa a nie przy każdym przewinieniu z waszej strony płaczecie, że regulamin zły a wy nie chcieliście źle. Wszystko jest złe, wszystko jest przeciw wam. 

 

 

Użytkownicy forum sami chcieli zaostrzenia kar bodajże 2(?) lata temu. Bo za dużo wolno było, bo ci źli nie byli karani. A teraz macie owoc swojej postawy z tamtych czasów. 

Avitus link który wrzuciłeś z SJP, słowo za***isty, dopuszczalne w grach. Forum jest poświęcone grom więc jakoś niespecjalnie mnie przekonałeś do swoich racji

Forum jest poświęcone grom, jednak to forum, a nie gra.